Teraz jest 28 mar 2024, o 20:55


TEKKEN 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post19 cze 2005, o 10:34

majonez niewiem czemu jestes taki pierdolniety bo co ty o mnie mozesz wiedziec niestety niemam 15 lat a 21 łorku jazysz łorku jazysz ?? a co do X pudła to chodziło o całkiem co innego a nie ze niema fajnych gier naucz sie czytac ze zrozumieniem :twisted: a i na koniec ku##o nic nie znaczysz dlamnie !!! :lol:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post19 cze 2005, o 11:31

Coś mi się wydaje, że już za małą chwilkę dostaniesz bana. NIE BLUZGAĆ! Zrozumiano Konie1??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Gość

Post19 cze 2005, o 15:56

Heh... agresory... Nie będe tego komentował bo po co. W takich chwilach najłatwiej jest wyjechac z ryjem (zwykle robią tak dresiarze) No cóż... A to co o mnie myślisz mało mnie interesuje :D Życzę mniej agresywnych postów :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post19 cze 2005, o 20:32

konie1 --> ostrzezenie. Nie bluzgaj bo dostaniesz bana. Mozna sie obyc bez "faków", albo przynajmniej je ###'ować, co tez zrobilem w twoim poscie.

A co piratow i oryginałow... Kazdy jedzie tak jak mu sie podoba i moim zdaniem nikt tu nie powinien prawić morałów. Benny, mówisz że:

na ImPREZKI kase masz a na oryginlne gry nie? no tak. po co sie wysilac.


Jasne, a teraz przejdzmy na podworko zwane szkołą. To tak jak komus zakazywac sciągać. Jestes w stanie sie nauczyc, to po co sciagasz i idziesz na ławizne :twisted: :twisted: :twisted: ? NIE OSZUKUJ SAM SIEBIE :twisted: jak to mowil pewien ulubiony wykladowca od maty :roll: Niech kazdy sie martwi o siebie i bedzie ok. Chcesz kupowac oryginały i miec jedną gre na miesiąc? Kupuj. Chcesz miec 10 gier miesiecznie? Twoj wybór. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Koniec off-topa :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post19 cze 2005, o 21:25

panie baronie...

no jak tak mozna..? :D :roll: :wink:

8)
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post20 cze 2005, o 11:18

Ja po kupieniu ps2 inwestuje tylko w oryginaly. Fakt faktem na wiecej niz 2 gry miesiecznie pozwolic sobie nie moge lecz wiem ze wszystkiego miec nie mozna (przynajmniej nie od zaraz) :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 cze 2005, o 19:25

swistak-84 napisał(a):Ja po kupieniu ps2 inwestuje tylko w oryginaly. Fakt faktem na wiecej niz 2 gry miesiecznie pozwolic sobie nie moge lecz wiem ze wszystkiego miec nie mozna (przynajmniej nie od zaraz) :)


Stary, a ja tak na piratach oszczędziłem, że stać mnie na tyle gier w miesiącu ile zechcę (dosłownie!), na TV 32" 100 Hz w panoramie (Panasonic), i na co tylko chcę (trzy gołe Murzynki dziennie)!!! Po co se żałować ??? Raz się żyje!!! :twisted: :twisted: <<ironia zamierzona>> :twisted: :twisted:

P.S. Odsiedziałeś za zawijanie tych sreberek???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post21 cze 2005, o 08:38

Ciekawe, czy można wsadzić kogoś za przyznanie się do winy na forum :D. Swoją drogą Sonial, to chyba nie ma jednak się czym chwalić, że się jedzie na piratach (chociaż sam zresztą tak robie).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post21 cze 2005, o 08:57

świstak nie siedział za sreberka bo spierdylił z MILKĄ :twisted: :twisted:
temat jest o TEKKENIE5 a wszyscy się rozwinęli o piratach...
trochę odbiegacie od tematu początkowego... nieładnie!!
ale co z tego :twisted: :twisted: ja też jeszcze dorzucę parę zdań od siebie :D :D
gdyby u nas w Polsce były normalne zarobki, gdyby wszystko było dla ludzi a nie przeciwko nim to daję se rękę uciąć że piractwo byłoby zbędne... jeśli jest się młodym i chce się mieć kasę na gry, imprezki, panienki to naprawdę trzeba sobie jakoś radzić a piractwo jest w takim wypadku czymś pięknym więc czemu jest nielegalne?? politycy kradną, kłamią, robią takie wały że się w pale niemieści i jakoś niesiedzą... a najlepsze jest to że wszyscy o tym wiedzą...
a...... mam to wszystko w d... mam przerobioną konsolę i ciesze się że mam kasę na wszystko co w/w... jadę zaraz po nowe PIRATY :twisted: :twisted:
POZDRAWIAM 8) 8)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 cze 2005, o 09:09

Hehe ja mam podobnego zdanie do Penego :D. Wszyscy kradną to po co ja mam na tym tracic :twisted: Jade na piratach i sie tego nie wstydze. Przynajmniej moge sobie popykac w nowosci a nie w jedną na pol roku. I co, bym ją przechodzil 20 razy na 100%? Dzieki, to nie dla mnie :twisted: Po pierwsze zarobki, a po drugie opoznienia. Zobaczcie, niektorzy czekają na polową wersje tekkena, a ja sie nim bawie juz od kilku miesiecy :twisted: I kto tu wychodzi na tym lepiej? :roll: Czasami na palową wersje trzeba czekac kilka miesiecy po tym jak ukaze sie amerykanska. No to ja nie czekam tylko szpilam w wersje kraju hamburgerow :D

A co do Tekkena, no, zajebisty jest :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post21 cze 2005, o 12:50

Pamietajcie tylko ze to nie my jestesmy poszkodowani lecz producenci a porownanie do politykow w zasadzie mija sie z sensem. To ze oni tak postepuje nie oznacza ze my tez musimy.
A wracajac do T5 gra jest naprawde wspaniala i mialem juz okazje w nia zagrac(pirat). Dlatego z mila checia wydam swoje pieniadze nie tylko po to aby sobie w nia pograc ale i tez dla tego aby podziekowac Namco za tak wspaniala serie.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post21 cze 2005, o 16:20

swistak-84 napisał(a):Pamietajcie tylko ze to nie my jestesmy poszkodowani lecz producenci a porownanie do politykow w zasadzie mija sie z sensem.


Ja jade na kopiach i nie zamierzam sie z tym ukrywac. A Tobie świstak musze zdradzic taką tajemnice, ze i bez twojej jednej jednostki kupionej Tekkena ludzie z Namco biorą kąpiel w szampanie i pływają w forsie. Jedna kupiona gra wiecej czy mniej naprawde nie zrobi roznicy jesli sprzedaz idzie w milionach. :lol: Polska to takie państewko ktore sie nie liczy. Bo czy sprzeda sie 2000 czy 3000 jakiegos tam hitu to i tak jest to tylko kropla w morzu. A tekken 5? Oczywiscie, zajebisty, gram od marca co weekend z kumplami i sie swietnie bawimy :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron