Teraz jest 29 mar 2024, o 17:16


TEKKEN 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

TEKKEN 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Post17 cze 2005, o 18:26

Heja juz widziałem na Allegro wersje PAL tekkena 5 troche dziwne bo nawet w Ultimie jeszcze niemają http://allegro.pl/show_item.php?item=54825784 trzeba jeszcze poczekac 8 dni az będzie wiecej egzęplarzy bo Piraty sie nieliczą !!!!!!! :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post17 cze 2005, o 19:54

Popieram Twoj optymizm co do gry T5 i zapał co do kupowania oryginałów ale wiesz jakie są w Polsce realia. Brak szans na większą sprzedaż (chyba że szybko wejdzie do platyny).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 cze 2005, o 08:43

Tak, tak!!! Piraty się nie liczą! Dlatego mam od kilku miechów parę sztuk! He, he... ironia zamierzona.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post18 cze 2005, o 12:28

sam kiedys jak byłem młodszy kupowałem piraty na PSXa ale teraz juz tylko oryginały "pirat to gówno" zawsze lepiej sie prezetuje oryginał a teraz nie sa az tak drogie oryginały np. mark of kri spoko gierka i 30zł jak na oryginalna gre to cena jest bardzo niska a pozatym piractwo doprowadza do ZGUBY artystów tworzacych dany produkt !!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 cze 2005, o 13:03

Tak, tak!!! Nie szybciej niż te substancje, którymi raczą się w dużych ilościach po robocie! Jak na prawdziwych artystów przystało...
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post18 cze 2005, o 16:47

i znów kwestia piratów :twisted: :twisted: :twisted:
słuchaj kolego KONIE1...
ty musisz czekać aż gierka stanie się troszkę starsza bądź wejdzie w platynę i obniżą jej koszta a ci którzy bawią się piratami mają ją zaraz po premierze...
mówisz że płacisz za 1 gierkę 30zł..... ja za tą cenę mam 3 gierki i to nie jakieś starsze tytuły tylko najnowsze :twisted: :twisted: :twisted:
wiesz... "każdy orze tak jak może". widać jesteś dziany i stać cię na orginały.... tak trzymaj i ciesz się jednym tytułem w ciągu pół roku a je w tym czasie zapomnę już o tym tytule którym ty będziesz dopiero się rajcował i będę giercował już w coś co ty kupisz może na gwiazdkę :twisted: :twisted:
bez urazy.........
piraty to wygoda i kasa w kieszeni np. na IMPREZKI 8) 8) 8)
POZDRAWIAM
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post18 cze 2005, o 17:54

Peny napisał(a):piraty to wygoda i kasa w kieszeni np. na IMPREZKI 8) 8) 8)
POZDRAWIAM


na ImPREZKI kase masz a na oryginlne gry nie? no tak. po co sie wysilac.
nie no nie celuje tu w ciebie czlowieku ale tak jest czesto - stac kogos ale po co skoro mozna taniej zajebac
ostatnio przeczytalem ze to co przychodzi latwo nie jest naprawde ciekawe :roll:

dobra, olejcie tego posta
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post18 cze 2005, o 19:54

30 zł na gre to było tylko takie porównanie bo nie narzekam na brak kasy mam to kupuje nawet za 200zł nieszkoda mi kasy bo "pieniądze szczęscia nie daja " :lol: ale rzeczy kupione za nie to co innego dlatego nie oszczedzam i nie czekam ze tu jest 20 zł taniej o będe miał na imirezke hehehe :lol: :lol: Pozdrówki !!!!!! 8) 8)
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post18 cze 2005, o 20:17

Witam Wszystkich

Ja niecierpliwie czekajac na premiere znalazlem sklep int (www.namax.com.pl) w ktorym zamowienie przedpremierowe kosztuje 189 zl.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post19 cze 2005, o 00:31

Peny pojechałeś kolego ale chyba w złą stronę. Ja jestem jak najbardziej za grami oryginalnymi. Można na takich używkach z Allegro jechać bo za dużo za nie nie zapłacisz ale prawdą jest, że wydanie dla mnie 200 zł za grę, która dostarczy mi 10 godzin rozrywki (a takich wcale nie ma za dużo) to dla mnie przesada. Problem tkwi w tantiemach dla producentów konsol. Na PC wychodzą świetne gry za mniej niż 60 zł i developer`zy na tym zarabiają. Polacy jeszcze za biedni są, żeby zdzierać od nich taką kasę za gry.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Gość

Post19 cze 2005, o 03:56

konie1, wybacz ale nie chce mi się Ciebie cytować... poprostu szkoda czasu a późno już :D Takie pierdoły ciśniesz aż mi się sznorówki rozwiązują... Kiedyś też chyba napisałes w innym poście że na iksa nie ma fajnych gier... czy coś takiego. Na koniec pytanie do Ciebie:
Kiedy kończysz 15 lat? :D
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post19 cze 2005, o 07:36

wiecie...
ja niemam nic przeciwko orginałom ale jakieś 70% Polaków ma problemy finansowe i jakoś myuszą sobie radzić.. jak już mówiłem orginały to wygoda a ja lubę wygodę :twisted: :twisted:
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości