Teraz jest 28 mar 2024, o 10:58


Def Jam fight for NY

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Def Jam fight for NY

Post16 paź 2004, o 21:21

jako że na rzie tematów mało to napisze że def jam i że to fajne gra i blblb
a tak na powaznie, jakie style preferujecie, nalepiej według mnie to nauczyć sie streetfight potem kick boxing i na koncu sub mison
Street ma mocne rece, potem kikc mocne nogi.
Moze wtej grze chodzi o rzuty i takie tam, ale kocham walić mocno z piąchy z zamamchem i buum
: )
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 paź 2004, o 21:23

a ja bym chciał raczej zebyscie powiedzieli cos o grze. Czy jest dobra, czy warto kupować. Albo co jest lepsze: def jam czy nowy mortal kombat bo musze cos wybrac z tej dwojki i mam dilemma :D
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post16 paź 2004, o 21:29

Anonymous napisał(a):jako że na rzie tematów mało to napisze że def jam i że to fajne gra i blblb
a tak na powaznie, jakie style preferujecie, nalepiej według mnie to nauczyć sie streetfight potem kick boxing i na koncu sub mison
Street ma mocne rece, potem kikc mocne nogi.
Moze wtej grze chodzi o rzuty i takie tam, ale kocham walić mocno z piąchy z zamamchem i buum
: )

ja osobiscie wole martial arts - mocne nogi i rece, submission - niezaleznie od tego jak silny jest przeciwnik, wystarczy pare razy go zlapac i po zabawie :P i wrestling - łatwo zrobic KO i w ogole fajnie to wyglada :D

Mario napisał(a):a ja bym chciał raczej zebyscie powiedzieli cos o grze. Czy jest dobra, czy warto kupować. Albo co jest lepsze: def jam czy nowy mortal kombat bo musze cos wybrac z tej dwojki i mam dilemma :D

wiesz, w mortala JESZCZE nie gralem, ale tak na pierwszy rzut oka to wyglada to tak - lubisz miodny gangsta klimat? - kupujesz Def Jama, lubisz bijatyki a'la DoA (?) albo po prostu lubisz mortala - kupujesz deception :D czyste, latwe i przejrzyste :D
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post16 paź 2004, o 21:34

Czy dobra gra Def Jam 2?? Grywalnosc??
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post16 paź 2004, o 21:38

tekken napisał(a):Czy dobra gra Def Jam 2?? Grywalnosc??

świetna, cudowna, miodna, grywalna i prawie doskonała, aczkolwiek bardzo krótka - mi tryb kariery zajął zaledwie 7h... ale jest jeszcze tryb multi do czterech osób :D natomiast zabawa jest przednia...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post16 paź 2004, o 23:12

co jest lepsze: def jam czy nowy mortal kombat bo musze cos wybrac z tej dwojki i mam dilemma


To znaczy tak ja bym wybrał def jam, bo miałem poprzednią czesc mortala z deception jest do niej bardzo podobny. def jam to cos nowego, chociaz mnie nie grzeje zbytnio to ze moge walczyc raperami - wazne ze gra jest dopracowana
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post17 paź 2004, o 10:03

jeszcze słowo o def jam - giera oprócz klimatu, o którym wspominałem poprzednio, jest taka jak mówi Słoik - dopracowana... modele postaci są świetne, dokładnie zrobiono "kolizję" ręki z np. głową... animacja jest płynniutka - nawet przy czterech fajterach nie chrupie (tzn. na moim x-pudełku :D), no i kombosów jest w cholerę, do tego dochodzi jeszcze 5 stylów walki - a to oznacza 5x tyle combosów, ciosów, reversali i innego syfu... polecam tę grę nie tylko jako tytuł ze świetnym klimatem, ale także za to, że jest to gra dopracowana w (prawie) każdym calu...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post17 paź 2004, o 13:01

Trudna czy łatwa gra??
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post17 paź 2004, o 16:24

zależy od poziomu - na easy nie grałem, na medium czasem jest ciężko, a na hardzie (na hardzie przeszedłem tylko 50% całej gry) czasem jest naprawdę hardcore'owo...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post18 paź 2004, o 15:18

Mi sie najbardziej podoba dopracowanie w def jam. Szczegolnie kolizje - ciosy idealnie wchodza w przeciwnika, nie ma żadnych uproszczen czy maskujących niedociągnięcia rozbłyskow

Gość

Post21 paź 2004, o 22:33

nowy mortal kombat to ...........yyyyyyyyy.........sfeszczona gra, def jam bije go na łopatki, po prodtu go miażdzy, mam mortal deception i powiem że mnie ni ewciąga, bierz def jam, pograsz sam i z kumplami, a mortalllllll to raczej sobie poprzednie czesci weż, tak 1, 2, 3 potem juz cienko było z mortalami : )
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post22 paź 2004, o 07:38

nie przesadzaj, mi sie nowy mortal podoba - wiecej fatalow, interaktywne areny dają rade. Choc to tylko wiecej tego samego na tym samym silniku
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron