Teraz jest 29 mar 2024, o 12:00


Star Wars - Zemsta Sith`ów

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Star Wars - Zemsta Sith`ów

Post4 cze 2005, o 12:56

Chyba sobie tą gierkę sprawię. Na GameSpot`cie recenzenci ją zjechali ale od użytkowników dostała wysokie noty, zresztą naczytałem się w NEO o tej grze i mam na nią ochotę. Zawsze lubiłem miecze świetlne, moc i tym podobne sprawy :D. Polecam też obejżeć na GameTrailers zajawki telewizyjne. Jedna jest szczególnie fajna, na pewno skapniecie się o którą chodzi.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post5 cze 2005, o 09:36

ej no nie wiem ja gralem i mi sie nie podoba. ufaj neo a daleko zajdziesz :lol: (video nfsU2 - 9,5/10, czy ostatnio jakie mtv vs cos tam - 8/10 rotfl przecietna gra a ci daja jej 8, jakbym kupil ją za 200zł to chyba bym tam pojechal i im wpi.. :twisted: ). grafa jest sredniacka, wszystko takie jakies jakby w smole się ruszają (powoolne), no a rozgrywka tez nie za ciekawa (idziesz i machasz mieczem :D ). Twoj wybor, ale ja ostrzegalem ;)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post5 cze 2005, o 09:43

Cholera, a tak się już napaliłem :(. Szoda, ze nie mam demka (swoją drogą to jedna z większych wad konsol - brak łatwego dostępu do wersji demo).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

kazek

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 2 kwi 2005, o 13:50

Post5 cze 2005, o 14:29

tez przyznaje ze slabe to - strasznie nudne, jak wspomnial Mario - 'idziesz i machasz mieczem' ^^ Grafika kiepska, glosy beznadziejne - obi wan jakos tak po pedalsku = p plus - scenki z filmu . . .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post9 cze 2005, o 12:19

Trochę już grałem i szczerze mówiąc bardziej odrzuciła mnie ta gra niż przyciągnęła. Właściwie wszystko opiera się na schemacie "idziesz i machasz mieczem" (Copyright by Mario :D ), a do tego gra jest podobno bardzo krótka - do zaliczenia w ok. 5 godzin. Nie potwierdzę bo grałem tylko trochę, ale zapalony miłośnik Star Wars którego znam, łyknął to bez problemu szybko i bezboleśnie :) .
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post27 cze 2005, o 12:59

ja nie mialem w to okazi pograc chyba ze na Xboxie lecz ten tytul moze byc bardzo dobry tylko dla prawdziwycg fanow o dla innych osub przecietniak :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post3 kwi 2006, o 21:13

dla mnie to zwykła kalka LOTR: Two Towers nic ciekawego chyba że dla fanow lub ludzi nie mających co zrobić z kasą a lubiących Anakina i reszte eipy z jarzeniówkami :)

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron