Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:50


Enthusia Professional Racing

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Enthusia Professional Racing

Post9 maja 2005, o 15:52

Grał ktos moze w ta gierke ?? 8) jak tak to napiszcie cos o niej bo chce sobie ja kupic 8) widziałem filmik i gra wyglada na całkiem ciekawą 8)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post9 maja 2005, o 15:54

no jest niekiepska, ale do Gran turismo 4 jej daleko. o ile pamietam to w ogm byl playtest to przeczytaj sobie
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 maja 2005, o 12:18

No ja gralem ale nie podoba mi sie za bardzo. jest dosc sztuczna, poziom realizmu wcale nie taki wieliki jak zapowiadali, te wskazniki o ktorych bylo tyle szumu to tylko pic na wode w ogole bezuzyteczne. A co do grafy to tez jest roznie, raz czuje sie jakbym gral w gran turismo a innym razem jak w jakas niskobudzetowa gre. ogolnie nierowna ta enthusia. jakbym mial oceniac to dalbym 7/10. mozna pograc, ale bez rewelki
Offline

coolkrzychu

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 2 maja 2005, o 10:17

Post11 maja 2005, o 09:31

Ja również w to grałem i mi się ta gra wcale niepodoba. Do Gran Turismo 4 i Forzy Motrosport nie ma podejścia.
XBOX v1.5 PHILIPS
PS2 3004 - padł laser
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 lip 2005, o 09:20

Też już grałem i powtórzę raz jeszcze to, co pisali wcześniej inni userzy - Enthusia jest bardzo nierówna, przede wszystkim graficznie. Po pierwsze - modele samochodów są dość uproszczone, kilka klas gorsze od tych z Forzy chociażby. A trasy... I tu jest problem właśnie, bo raz mamy naprawdę świetnie zaprojektowaną (jedna zapadła mi w pamięć - w nocy, przy padającym deszczu, ale nie pamiętam nazwy...), by zaraz później trafić na pusty tor, ze znikomą ilością elementów otoczenia i detali.

Model jazdy przypomina mi trochę Gran Turismo i tu naprawdę się nie zawiodłem. Denerwują jednak kolizje i wizualizacja uszkodzeń, a raczej jej brak. Czyli - tak jak w dziele Polyphony :wink: .

Grałem na razie trochę ponad godzinę i muszę przyznać, że mimo wszystko gra mnie wciągnęła. Postawiłem sobie za cel przejechać wszystkie testy (coś na wzór licencji z GT) na najwyższą klasę "S", ale muszę wam powiedzieć, że nie jest zbyt trudno. Według mnie Konami mogło podnieść poprzeczkę, bo zasłużyć na najwyższą ocenę można sobie, specjalnie się nie wysilając.

Oprócz tego zagrałem kilka pojedynczych wyścigów i naprawdę nie jest źle. Brakuje jednak jeszcze tego "powera", jakiego mają w sobie czołowe pozycje w gatunku. Dobry tytuł (taki na 7/10), ale Konami obiecywało nam przecież coś więcej...
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post8 sie 2005, o 13:35

Coolkrzychu w tej gównianej konsoli zawsze sie coś popsuje. Już nie naprawiaj bo nie warto tracić kasy. Lepiej kupić pada do xa i pykać w halo na kilka osób.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 sie 2005, o 17:52

Kurcze, na trailerkach w żaden sposób nie widać tych uproszczeń (chodzi o modele), no ale skoro tak mówicie, to tak pewnie jest.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post29 sie 2005, o 19:16

Prawda jest taka, że w akcji ta gra wygląda gorzej niż na trailerach czy screenach :wink:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post1 wrz 2005, o 10:25

No domyślam się. Szkoda, bo mam ochotę na dobrą ścigałkę.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości