Teraz jest 20 kwi 2024, o 03:56


God of War

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 kwi 2005, o 11:56

ej red a moze to jest podawany czas bez liczenia zadnych filmow etc. Juz nie raz tak mialem ze tak naprawde gralem ze 20 godzin, a na liczniku było 11 :).
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post8 kwi 2005, o 12:07

Niewiem jak to liczy, czy nabija czas jak sie oglada czy nie,ale filmikow za pierwszym razem niemozna wylonczyc trzeba obejzec.Po drugie niema ich zawiele zeby zalely 5 godzin...
Gram bo musze.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post9 kwi 2005, o 12:46

Po weekendzie i ja zabieram sie za ten tytuł. I mam nadzieje ze nie bedzie tak krotki jak piszesz, Red.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 kwi 2005, o 07:52

Na razie widzialem tylko u kumpla ale powiem ze graficznie ten tytuł jest rozwalajacy. jedna z najpiekniejszych gier na ps2. juz sam ekran tytulowy rozwala ;)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post11 kwi 2005, o 18:25

no, pogralem troche. przede wszystkim zwrocilem uwage na czas, zeby skonfrontowac to z tym co napisal red. Wiec.. nie jest tak zle. Grałem ok. 3,5-4 godziny, a na liczniku w grze widnieje 2,20h. Przede wszystkim nie wliczane są cut-scenki do tego czasu a także kolejne próby po ujrzeniu napisu "You are dead". [...] Co do samej gry - wspaniala graficznie. GT4, God of War, Tekken 5 - nowa generacja gier na ps2. Tytuly, ktore pokazują na co stać tę konsolę. God of war pelen jest sztuczek i ślicznych animacji po ktorych niejednemu postronnemu obserwatorowi może szczęka opasc. Przyklad - wychodzisz na górę, przed sobą widzisz ogromnego Aresa, w dole miasto - wszystko sie rusza, nie jest to zadna tam bitmapa, na niebie chmury zataczają kręgi i przesuwają się w szalenczym tempie.. Piekny widok. Oczywiscie sztuczki robią swoje, ale najwazniejsze jest ogolne wrażenie. GoW to dos klasyczna sieka. Kratos posiada mieczyki, ktorymi wymachuje podobnie do Jeana Reno w Onimusha 3 (btw widac wiele zapozyczen z gier capcomu) + elementy logiczne i trochę zręczności i refleksu tez nie zaszkodzi (wciskanie przyciskow w odpowienim czasie). Na razie wrazenie świetne, zobaczymy co bedzie dalej :).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 kwi 2005, o 09:27

no to troche uspokoiłeś :). Ja bede miał GOW jutro i zamierzam ostro go sprawdzic :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 kwi 2005, o 11:08

no gra pieknie wymiata. aktualnie jestem przy syrenach na pustyni. dobre pomysly, piekna grafa, niech tylko to sie tak szybko nie skonczy :)
Offline

tytusinski

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lut 2005, o 23:05

Post17 kwi 2005, o 11:18

No to do konca masz jeszcze ladnych pare godzin gry:)
Na szczescie nie jest taka krotka.
Ja gram (co prawda glownie w weekendy) i gram, i cos nie moge jej skonczyc.
No, ale dzisiaj chyba gierka peknie, bo juz jestem niedaleko zdobycia puszki Pandory.
W kazdym badz razie gierka robi niemale wrazenie, jezeli chodzi o grafike i grywalnosc.
Offline

Bila-17

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 15 maja 2005, o 21:09
  • Lokalizacja: Wrocław

Post16 maja 2005, o 13:45

Gra jest po prostu zajebista njładniejsz grafika jaką widziałem na ps2 i grywalnośc musisz zagrać tego nie da sie opisać :P
PS2=RULES
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post26 maja 2005, o 21:00

muszę powiedzieć że gierka robi PORUNUJĄCE wrażenie!!! grafika jest SUPER!! gra się pięknie i aż nie chce się od niej oderwać!!!
ja już jestenm niedaleko puszki pandory ale płytka chyba jest rąbnięta bo zawiesza mi się w jednym miejscu :cry: :cry: :cry: :cry:
a mam nowiutki laserek!!!
jutre lecę po nową płytke i dalej giercuje bo gra jest PRZEKOZACKA :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post28 maja 2005, o 10:55

Taa. Wczoraj sobie jedną sztukę na wynos zakupiłem :D. Pograłem troszku, i powiem, że jestem pod wrażeniem. Chociaż z drugiej strony jak juz się naoglądałem trailerków, to takiego wrażenie na mnie początkowy level nie wywarł. Mam nadzieje, że spędze przy GoW miły czas. Jeżeli chodzi o długoś gry, to chyba wszystko co jest powyżej 5 godzin to już jest nieźle, no chyba, że buli się grubą kasę za oryginał, no ale... Jak kto woli.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 maja 2005, o 09:48

Peny napisał(a):muszę powiedzieć że gierka robi PORUNUJĄCE wrażenie!!! grafika jest SUPER!! gra się pięknie i aż nie chce się od niej oderwać!!!
ja już jestenm niedaleko puszki pandory ale płytka chyba jest rąbnięta bo zawiesza mi się w jednym miejscu :cry: :cry: :cry: :cry:
a mam nowiutki laserek!!!
jutre lecę po nową płytke i dalej giercuje bo gra jest PRZEKOZACKA :twisted: :twisted:


ej peny wiesza sie wszystkim, ale... odczekaj, zostaw konsole, nawet na 10minut. O dziwo w koncu rusza :D. Tez tak zrobilismy u kumpla i zadzialalo a juz myslelismy ze jest pogrze. Potem ja sobie kupilem i u mnie bylo to samo. Tez ruszyla jak zostawilem konsole wlaczoną :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron