Teraz jest 29 mar 2024, o 14:29


God of War

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

klopotek29

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:47

Post1 kwi 2005, o 22:52

Ta gierka wyszła na DVD9 ,ale co zdolniejsze ludziki ją zripowały i teraz mozna zassać ją z sieci w postaci standartowego DVD5 co z resztą uczyniłem.
Oczywiście na płytce znajduje sie tylko sama giera , wszelkiej maści bonusowe filmy jak np: meaking of god of war i masa bonusów dostępnych po ukończeniu gry zostało usunięte.... gierka wypas ,tylko szkoda że w kilka godzinek można ją skończyć.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 kwi 2005, o 10:12

No to wszystko jasne :D. Dzieki klopotek. Ci co grali niech napiszą chociaz co w tej gierce jest takiego dobrego ze az tak się nią zachwycają. O tym ze bedzie na 9 to sie spodziewam, ale why :twisted: :?:
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 07:37

Widziałe trailery - giera może zarządzić, a co do długości- to DMC też był krótki ale zato intensywny.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post5 kwi 2005, o 11:04

hmm trojka wcale nie byla taka krotka. a god of war raczej krotkie nie bedzie, bo robi go sony chociaz kto wie
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post5 kwi 2005, o 17:52

Postanowilem napisac dlaczego gra zbiera takie wysokie noty i cos co rozjasni watpliwpsci niektorych osob.GOW jest krotka ukonczylem ja na poziomie normal w 7 godzin!Moze malo ale te kilka godzin spedzilem bez chwili znuzenia,piekna grafika i miazdzace krew w zylach sceny walki.W sumie mozna bylo sie spodziewac hitu po grze ktorej budzet wyniusl 20mln $ POLECAM.Pozdro.
Gram bo musze.
Offline

tytusinski

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lut 2005, o 23:05

Post5 kwi 2005, o 21:20

Właśnie dzisiaj dostałem ją od znajomka.
Trochę sobie popykam wieczorkiem:)
Grałem już chwilę po południu.
Niezła grafika.
W czasie walki z większymi potworami (w moim przypadku jest to wąż morski, na początku gry) walka do czasu przebiega normalnie. W pewnym momencie jednak włącza się (po naciśnięciu kółka) mini gra.
Jest to kontynuacja walki, tyle, że jest trochę bardziej spektakularnie.
Nad potworem pojawiają się symbole geometryczne (kółko, kwadrat, trójkąt i krzyżyk) które musimy wciskać w odpowiednim tempie (podobnie jak taniec w Sly'ju 2 lub w najnowszym GTA).
Nasz bohater w całkiem ładny sposób rozwala węża, kończąc jego żywot efektownym wbiciem mieczy w łeb gadziny.
Są to zapewne zaskryptowane akcje (zawsze wyskakuje ta sama kombinacja symboli do naciśnięcia), ale wygląda to bardzo efektownie.

Zmartwiło mnie trochę to co napisał RED, że gierka jest do przejścia w 7 godzin:(
No ale to może i dobrze, bo ostatnio czasu jakby mniej, to może w końcu przejdę jakąś grę do końca (co nie zdarzyło mi się od czasów Ratchet&Clank3 i Jaka3). Walczę też z Gran Turismo 4 (no ale tam mam dopiero przejechane ponad 300km i dopiero drugą furkę rasuję;)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 kwi 2005, o 15:35

Red napisał(a):Postanowilem napisac dlaczego gra zbiera takie wysokie noty i cos co rozjasni watpliwpsci niektorych osob.GOW jest krotka ukonczylem ja na poziomie normal w 7 godzin!Moze malo ale te kilka godzin spedzilem bez chwili znuzenia,piekna grafika i miazdzace krew w zylach sceny walki.W sumie mozna bylo sie spodziewac hitu po grze ktorej budzet wyniusl 20mln $ POLECAM.Pozdro.


:shock: :shock: :shock: 7 godzin? LOL! Kurde jak ktos jeszcze przeszedl to niech potwierdzi lub zaprzeczy bo dla takiego czasu gry (jedno popoludnie? rotfl) to nie wiem czy oplaca sie fatygowac po tą gierke
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post7 kwi 2005, o 11:54

Hmm tez slyszalem ze jest dosc krotka ale 7 godzin :shock: :?: Nie podoba mi sie to. Sam bede mial gre chyba w neidziele wiec tez napisze co i jak
Offline

tytusinski

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lut 2005, o 23:05

Post7 kwi 2005, o 18:03

Coś mi się nie chce wierzyć w te 7 godzin.
Na stronie gamespota, w recenzji napisali, ze na poziomie normal grę przechodzi się w 15 godzin.
Czyli albo Red jest nieziemskim wymiataczem (bo kolesie z gamespota cieniasami raczej nie są), a moze w grę wchodziły jakieś kody ułatwiające przejście?
Nic to, teraz będą trzy dni laby, to może uda mi się ją skończyć i będę mógł się na ten temat wypowiedzieć.
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post7 kwi 2005, o 22:54

Sory chlopaki pomylilem sie i spojzalem nie na tego sejwa :D.Mam sejwa w palacu na gorze Olimp(ostatnia plansza) zaraz przy sejwie idzie sie po schodach, wchodzi na tron i zalancza sie koncowy filmik.Przy tym sejwie wynik czasowy wynosi 8godzin 43minuty i 5 sekund(+ 10 sekund na dojscie do tronu) i to jest moj koncowy wynik.Jak bede mial cyfrowke moge zrobic fotke dla niektorych niedowiarkow,chociaz ten wynik uwazam za rozsadny.
Ps.Cziterem nie jestem zreszta zobacz sobie kody na gamespocie, co mi da tip na mini sex gre :D
Ps2.Moze ci z gamespota zabawiali sie ta mini gra tyle czasu ze przejscie zajelo im 15 godzin...
Gram bo musze.
Offline

tytusinski

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lut 2005, o 23:05

Post7 kwi 2005, o 23:32

sorki:)
z tym czitowaniem, to napomknąłem dlatego, bo dziwna wydała mi się ta rozbieżność (7 i 15h).
Prawie 9 godzin?
To niespecjalnie długo, ale można zawsze pograć na trudniejszym poziomie.

A tak poza tym to gierka jest nieźle ekscytująca, ciężko się oderwać.
Ja na razie przeszedłem pierwszego dużego bossa (ogromny wąż morski) i jest świetnie.
Gra składa się w sumie z wielu mini gierek (które jak na razie spójniej są połaczone niż w np. Jak'u 3), które są pomyślane z pomysłem, gra się w nie naprawdę fajnie.
Sama walka z pierwszym bossem (tłuczenie go aż nie osłabnie, następnie stopniowe (4etapowe bodajże) rozwalanie jego głową masztu, na który w końcowej fazie zostanie nabity jest bardzo pomysłowa.
Jeżeli tak będzie dalej (a pewno tak, bo na gmsptcie napisali, że właśnie walki z bosami są świetnie pomyślane) to jest naprawdę nieźle:)

Jadę zaraz przejechać się wzdłuż Al. Jana Pawła.

A potem w ramach odreagowania piwko, fajeczka i wyruszam na poszukiwania Puszki Pandory:)
(kto wie może nawet sam wielki Ares przed świtem zginie z rąk pewnego śmiertelnika?;) ).
pozdr
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post7 kwi 2005, o 23:48

Wlasnie jak dla mnie skopali ta walke z Aresem, chociaz jest fajny moment...(niebede zdradzal)
Tytusinski jak przejdziesz to napisz jakie wrazenie zrobil na tobie palac na gorze Olimp, jak dla mnie to :shock:
Gram bo musze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron