Teraz jest 13 maja 2024, o 21:43


Gran Turismo 4

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post23 sie 2005, o 08:04

Ej TY nowy na tym forum oczywiście chodzi o Durszlaka…, Jeżeli Ty zaliczasz model jazdy do uszkodzeń samochodów, że to zaliczasz do tej samej kategorii to brawo Ci bije po 1 GT do historia począwszy od GT1 i 2 na PS a skończywszy na GT3 no i GT4. W GT 4 jest 700samochodów i 50tras… model jazdy jest realistyczny cieniowanie na samochodach i ten blask lepszy niż w Forzie… GT4 to się chyba przechodzi w minimum 400h a Forze jest, chociaż 200h :?:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 sie 2005, o 08:36

Kolejny żałosny fanboy Xboxa ktoremu żal dupe ściska, ze GT4 jest lepsze :P.

PS. Wcale bym sie nie zdziwił jakby to był Blok! tyle, że pod inną ksywą..
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post23 sie 2005, o 08:55

Mario być może, że to BLOK ma podobny sposób pisania Durszlok...
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post23 sie 2005, o 17:25

Cześć wszystkim.
Wczoraj nabyłem wreszczie ps2 oraz grę gran turismo 4 i mam jedno pytanie, mianowicie czy da się zrobić w grze drugi profil gracza tak żebym ja mógł przechodzić na swoim tryb gt a brat na swoim?
I jeszcze jedno pytanie nie związane troche z tematem czy to jest normalne że podczas ładowania różnych menu lub wyścigu w konsoli oprócz normalnego szumu z odczytu płyty słychać jeszcze jakby trzaski? Konsola jest nie przerabiana, a gra orginalna.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post23 sie 2005, o 17:41

Napisze tak dziwna ta twoja konsola… Ja sam mam PS2slim i żadnych nawet szumów Nie ma przy wczytywaniu gry ani trzasków konsola chodzi bardzo cichutko hmmm… Bad Boy a Ty kupiłeś używana konsole???? Zwykła PS2(duża) jest głośna a PS2slim wyciszona na maxa chyba… :wink:
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post23 sie 2005, o 19:28

Kupiłem wczoraj nówkę slim w media markt. Normalnie gdy się już gra to jest ok tylko przy ładowaniach menu lub samego wyścigu słychać ten dżwięk. Nie jest to może najlepszy przykład ale brzmi to jakby mysza gryzła za boazerią. Konsola działa ok tylko nie wiem właśnie jak jest u innych bo nie znam nikogo kto ma ps2.
A i co z tymi profilami, czy to się coś w opcjach gdzieś ustawia (o ile sie wogóle da tak zrobić)?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 sie 2005, o 20:16

Bad Bwoy napisał(a):Kupiłem wczoraj nówkę slim w media markt. Normalnie gdy się już gra to jest ok tylko przy ładowaniach menu lub samego wyścigu słychać ten dżwięk. Nie jest to może najlepszy przykład ale brzmi to jakby mysza gryzła za boazerią. Konsola działa ok tylko nie wiem właśnie jak jest u innych bo nie znam nikogo kto ma ps2.

Skoro kupiłeś wczoraj to chyba przysługuje ci gwarancja? Moim zdaniem powinieneś jak najszybciej konsolę wymienić, bo te "trzaski" to nie jest normalna sprawa...

A i co z tymi profilami, czy to się coś w opcjach gdzieś ustawia (o ile sie wogóle da tak zrobić)?

W GT4 nie grałem, ale każda poprzednia część do oddzielnego profilu/save'a wymagała innej karty pamięci - zapewne podobnie jest i tutaj.
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post23 sie 2005, o 23:59

No to z tymi profilami lipa (dla brata bo memorke ja sobie kupiłem :twisted: będzie sobie musiał kupić swoją).
Sarge przestraszyłeś mnie trochę i pogrzebałem pożądnie w necie i ludzie piszą że też mają takie króciutkie trzaski i to po prostu laser sie przesuwa podczas wczytywania i to niby nic nie szkodzi. Poczekam jeszcze trochę bo konsole kupiłem w Warszawie a mieszkam trochę daleko od niej i w najbliższym czasie nie mam nawet czym tam podjechać więc się zobaczy, oby działała non stop dobrze.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post24 sie 2005, o 11:10

Sarge przestraszyłeś mnie trochę i pogrzebałem pożądnie w necie i ludzie piszą że też mają takie króciutkie trzaski i to po prostu laser sie przesuwa podczas wczytywania i to niby nic nie szkodzi. Poczekam jeszcze trochę bo konsole kupiłem w Warszawie a mieszkam trochę daleko od niej i w najbliższym czasie nie mam nawet czym tam podjechać więc się zobaczy, oby działała non stop dobrze.

Wiesz, "trzaski" to trochę groźnie zabrzmiało, stąd moja sugestia. Chyba że właśnie po prostu przesadzasz i konsola normalnie się wczytuje - trudno ocenić na odległość :) . Najlepiej by było, gdybyś zobaczył u kogoś kto ma sprawną PS2, czy nie ma podobnych objawów - jeśli tak to po prostu raczej przesadzasz :wink:
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 sie 2005, o 22:27

Qrwa!! Kazdy wie że Forza jest lepsza od GT4. Wystarczy poczeytać pierwsą lepszą recenzję lub samemu zagrać... Nie znoszę gównianych gierek na ps2 z których wszyscy sie podniecają!! a tuż obok Xbox na którym wychodzą naprawdę miodne gry!! A co do 700 aut. po pierwsze: nie ma ferrari czy porshe, po drugie jest tam z 50 skylinów ktore są niemal identyczne ale różnią sie np. wzorami. Wiecej nie znaczy lepiej
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post29 sie 2005, o 23:44

Skylineów to tyle nie ma a Porsche z tego co zdążyłem zauważyć jest w producencie RUF bodajze.
A która gra jest lepsza to już kwestia gustu jeżeli oczywiście grało się w obydwie. Sądząc po twoich wypowiedziach nie lubisz PS2 więc nie grałeś w GT4 i nie masz porównania do Forzy to skąd wiesz ze jet lepsza.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 sie 2005, o 07:39

Prosta sprawa Bad bwoy…. Blok jest maniakiem pudła i tylko grał w gry na pudełku a wracając do Porsche to jest w GT4….W RUF.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości