Teraz jest 29 mar 2024, o 14:02


Playstation Experience 23-24.10.2004 Warszawa

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post20 paź 2004, o 16:50

Ludzie, wiem ze ma tam byc turniej PES'a. Tylko kiedy? W sobote czy w niedziele??!!!??
Offline
Avatar użytkownika

Vivi

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 21 paź 2004, o 15:20
  • Lokalizacja: Przasnysz

Post21 paź 2004, o 15:34

hmmm ja jade, jesli mnie nie wpuszcza wejde oknem, lub sie podkopie. ale ludziska moze bysmy sie spikneli gdzies, fajnie byloby pogadac w gronie ludzi z ktorymi ns codzien wymienia sie zdania na forum. mozna by bylo pograc razem pogadac, co o tym myslicie??
-kekika mikataka
-its your servant..... MY MASTAH!!!
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post22 paź 2004, o 07:51

hmm czy ja wiem, zalozmy ze kazdy przyjedzie z 3 kumplami, no i co nagle 40 osob by sie powiedzmy "spikneło" ;)? A co do tego czy sie pomiescimy to mysle ze loozik, expo to jest naprawde duza hala, dla wszystkich powinno starczyc miejsca 8)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post22 paź 2004, o 13:09

Vivi napisał(a):hmmm ja jade, jesli mnie nie wpuszcza wejde oknem, lub sie podkopie. ale ludziska moze bysmy sie spikneli gdzies, fajnie byloby pogadac w gronie ludzi z ktorymi ns codzien wymienia sie zdania na forum. mozna by bylo pograc razem pogadac, co o tym myslicie??

loool :D
mały offtop:
zobaczylibyście mnie i od razu by się Wam odechciało :D
:twisted:
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post22 paź 2004, o 13:26

Cos mało tych konsol ;) No chyba ze ta hala jest tak duża :twisted:

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post24 paź 2004, o 10:30

Dla mnie juz po Warsaw Game Day. Wczoraj wrocilismy. Na gorąco można powiedziec tyle, ze sama impreza była dość średnia, jednak warto było tam jechać z innego powodu - panienek przechadzających sie po hali - byly niesssamowitej orody :P. Relacje spiszemy na dniach i zamiescimy na łamach OGM.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 paź 2004, o 15:49

I jak tam ludziska po PE? Byliście? Jakie wrażenia? Ja powiem ze było extra, tylko organizacja kulała. I tak dobrze, ze na PE były dwie kasy bo co przezywali ludzie stojący po bilety do blaszakow to przechodzi pojecie ludzkie :evil:
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post25 paź 2004, o 20:48

oh my god. W koncu nie pojechalem :cry: ale po relacji żałuje żałuje i jeszcze raz żałuje. Ale laseczki!!
Offline
Avatar użytkownika

Vivi

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 21 paź 2004, o 15:20
  • Lokalizacja: Przasnysz

Post25 paź 2004, o 23:46

nom bylo bosko :P . panie naprawde faaaaaaaajne, wszedzie gry, rozne rozniste (pogralem w wiekszosc tytulów ktore mnie interesowaly), genialne standy ze scigalkami, eyetoy 8) , plus, swietne, genialne, super, giga, mega i w ogole nastene stage Killzone (wreszcie cos innego niz demo), wliczajac w to jeszcze wszystkie prize'y - koszulka i pocztowki Killzone (Misq dziekuje i bije poklony przed twoim majestatem :wink: ) giera SOCOM (w tym miejscu bije wieeeeeeeeelki poklon przed Sway'em, thx bro), film na DVD i jeszcze kilka pomniejszych shitow, to ogolnie jestem kilkanascie zlotych do przodu :D , poza tym swietni ludzie, lux atmosfera, troche organizacja, hmm no kulala to moze zle slowo, byla niedopracowana, ale ogolnie wileki plus i wielkie dzieki za impre
-kekika mikataka
-its your servant..... MY MASTAH!!!
Offline

Siebaq

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 2 lis 2004, o 11:07
  • Lokalizacja: Wołów (Dolny Śląsk)

Ble ble ble.

Post2 lis 2004, o 11:44

Tak sobie czytam i czytam te Wasze posty i żal mi się robi, że te całe PE w Warszawie się odbyło. No bo to jakieś 300 km od mojej mieścinki. Dobrze by było gdyby następne targi zostały zorganizowane we Wrocławiu. Wtedy na pewno bym przyjechał. BLE!!! :?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 lis 2004, o 11:54

No mi tez niestety nie udało sie zawitac, czego załuje ;(. Ale to bardziej z mojej winy, nastepnym razem juz bede na 100%. Siebaq, nie tylko ty masz taki dystans do Wawy, ale co tam jakbym mogl to bym pojechał, niestety siły wyższe :(
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Playstation Experience 23-24.10.2004 Warszawa

Post21 gru 2022, o 17:31

Playstation to jest naprawdę wspaniała gra. Ja ją uwielbiam. W moim przekonaniu ona jest naprawdę świetna!!!
__________________________________________________
pisaniepracmagisterskichlodz.pl/pisanie-prac-licencjackich-politologia/
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron