Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:57


Resident Evil 4

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post28 paź 2005, o 19:51

Pokonałem potwora wodnego no i tego olbrzyma, (jaki bydlak) dostałem się do dziewczyny no i teraz za mną chodzi ona… Nie dziwnie się, że to był hit na GC gierka tak wciąga, że szok :P
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 07:50

kociub napisał(a):no bo gunek tak zawsze tylko sie chwalic umie a napisac to ni cholery :roll:


TAK!!! Potwierdzam!!! Niepiśmienny!

Buehehehe!!! :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post29 paź 2005, o 15:24

taa nie chodzi o to ze ty nie masz tych gier a nachwalisz sie i znikasz egol z ciebie wiesz:P
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post29 paź 2005, o 16:49

Kociub od tego są pytania żebym potem mógł na Nie odp., Więc co chcesz wiedzieć o RE4 :?:
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post29 paź 2005, o 18:40

pytania ptyaniami jingo napisz krotka recke a nie ale glancko smigaja leonowi wlosy fuck to juz wiadomo teraz faktow trohce plz.


bez urazy no nie nic do ciebie nie mam.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post29 paź 2005, o 19:17

Kociub, ale, po co mam pisać recenzje jak to jest gra praktycznie taka sama jak na GACKA tylko ze tu dodali 3h nowej zabawy itd., Ale co Nie, co napisze, więc tak:
Leon potrafi przeskakiwać niewysokie plotki oraz inne ogrodzenia, kopnąć drabinę, ponownie ją ustawić przesuwać meble zagradzać drzwi i okna… – to jednak tylko procent możliwości.
Wrodzy pojawiają się w ogromnej ilości i w najmniej oczekiwanych momentach, począwszy od potyczek z wrogami po wstawki filmowe, dzięki czemu Nie ma momentu na odpoczynek
JoyPad Nie ma prawa wydostać się z naszych rączek, na chwilę, głownie ze względu na czas reakcji…, zazwyczaj mamy dosłownie sekundę, by wcisnąć odpowiednią kombinację:
- Potyczki z bossami
- ucieczka przed goniącym nas, ogromnym posągiem
- ucieczka przed głazami itd.
W praktycznie każdej broni mamy laserowy celownik Nie wiem jak jest z bazooką, jak strzelimy w głowę to przeciwnik jest ogłuszony jak w nogę klęka na kolano itd. Jeżeli strzelimy celnie a przeciwnik ma broń np. siekierę to możemy mu ją wytrącić strzałem albo lecące w naszą stronę ostrze. Podczas gry zbieramy kosztowne rzeczy lub złoto za to możemy kupić broń albo apteczki itd. Możemy ulepszać broń… kociub a teraz się podoba :?: :?: :?: :wink: pozdrowienia
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post30 paź 2005, o 18:03

taa teraz jest gicior kolo to mi sie podoba dajesz gierce 10/10 czy znalazles jakies bledy ??

dzieks i pozdro ci
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post30 paź 2005, o 19:02

kociub napisał(a):taa teraz jest gicior kolo to mi sie podoba dajesz gierce 10/10 czy znalazles jakies bledy ??

dzieks i pozdro ci


kociub- poczekaj i wstrzymaj się;) niedługo na stronie pojawi się recka gry więc dowiesz sie jakie są jej wady i zalety;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 paź 2005, o 22:33

Na razie wychwyciłem jeden minus KAMERA :?: :!: :| czasami wkurw*a ostro praktycznie Nie wiadomo, co się dzieje za plecami…
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post1 lis 2005, o 00:01

Mam, mam, już mam! :P
Grałem dość krótko, acz mogę się już podzielić z Wami moimi doznaniami :D...
Kamera rzeczywiście troche "ssie" (jak narazie jedyny minus dla mnie :)), poza tym wszystko inne jest dopracowane do ostatniego szczegółu - non-stop dynamiczna akcja, ulepszanie broni, śliczne cut-scenki, etc. Zdam znacznie szerszą relację, jak pogram więcej, narazie over and out :P.
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post2 lis 2005, o 18:34

Jak dobrze pamiętam RE4 na GACKA dostał 9.6 (OGM) więc myślę, że wersja na PS2 powinna dostać 9.5 albo za dodane bronie plansze krótko pisząc udoskonalenie wersji(PS2) powinna dostać 9.7 na (OGM)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post3 lis 2005, o 19:58

jak znam redaktorów to pewnie dostanie 9.7 :) (chce browara jak przewidze, hehe).

Co do gry to tez mam, tez gram i tez slinie sie jak nigdy. Dla mnie gra tego roku! Do kamery dorzuciłbym jeszcze to ze nie mozna chodzic z bronią trzymaną przed sioebie - mnie to denerwuje. Reszta cudo!! Grać, grać grać!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości