Teraz jest 19 kwi 2024, o 15:46


Resident Evil 4

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post24 lis 2005, o 00:46

Dzięki za odpowiedż. Gra jest świetna, póki co najlepsza w jaka grałem na ps2. Grafika sprawia ze mam wrażenie że steruje w filmie a nie grze, wypas :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post7 gru 2005, o 22:08

Musicie obejrzyć o_0 - http://video.google.com/videoplay?docid ... ident+evil

Filmik z wersji na GCNa.

Naprawde najbrutalniejsz trailer!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 gru 2005, o 09:39

Pozycja jest dobra. Powtórzę się za wszystkimi: tą grę spieprzyła kamera.

BTW: czy tylko mnie się wydaje, że Capcom zawsze ma spieprzone kamery??? Niech się gamonie uczą od Insomniac'ów!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post18 gru 2005, o 02:48

no nie wiem w ratchetach tez non stop trzeba korygowac kamere :|. Nie czepiaj sie, to gra roku i bankowo bedzie zbierała ten tytuł we wszystkich plebiscytach :]. Mnie bardziej wkurzało to ze nie mozna sie ruszac w FPP ale da sie to przezyc...
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post20 gru 2005, o 15:42

trzeba przyznac, mimo szwankujacej czasem kamery, to nowy resident ma niesamowitego POWERA 8) klimat jest poprostu przekozacki od poczatku do koncia :D ahhh az normalnie brakuje słów zeby opisac geniusz Capcomu :P
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 gru 2005, o 12:04

Piotrek napisał(a):no nie wiem w ratchetach tez non stop trzeba korygowac kamere :|. (...)


Eee, mistrzu... Jakie "TRZEBA"??? Ja se korygowałem kiedy chciałem i luz (zadymy, podziwianie pejzaży itd). "TRZEBA" korygować w REsidencie, ale się NIE DA, albo raczej: "da, ale ch*jowo".
Powtarzam: giera jest super megawykozaczona, ale za kamerę bym się czepiał. Po prostu błąd IMHO i tyle, pomysł sam dobry, nie neguję. Ale wykonanie raczej utrudniające niż pomagające. To wszystko.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post28 gru 2005, o 02:31

Gierka dosłownie rozpływa się w ustach... według mnie gra roku :D
Offline
Avatar użytkownika

misiek

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 3 sty 2006, o 23:55

Post4 sty 2006, o 00:05

:) to i ja dołożę trochę od siebie do wiązanki zachwytów nad tym tytułem :). Capcom dokonuje na PS2 cudów, i po wspaniałym DMC3, teraz sam nie wiem którą grę wybrałbym jako grę roku :). Ale chyba minimalnie RE4 jest bardziej grywalny :). Tylko sie cieszyć że mamy takie wybory.
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post4 sty 2006, o 17:38

niedawno ukończyłem RE4 i moge jedynie podtrzymac swoje wczesniejsze wypowiedzi na temat tej gry 8) jedynie co mnie zawiodło to ostatni boss...poniewaz był jakis taki łatwy do przejscia :twisted: oszczedziłem na goscia multum amunicja, a tu po walce mi jeszcze połowa z niej została :? ale trzeba przyznac ze gra przez cały czas ma niesamowity klimacik, który poteguje klimatyczna muzyczka i sliczna grafika :)
teraz biore sie za dodatkowe tryby, a pozniej za przejsice gry na profesjonal 8)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 sty 2006, o 22:25

no, ostatni boss był śmiesznie łatwy. ale to przez to że oszczedzalismy (no, ty i ja :) ) amunicje, ja miedzy innymi mialem wyrzutnie rakiet i naładowane inne bronie (levele) wiec tez wiekszych problemow nie mialem i pokonalem go za pierwszym razem. Ale to i tak nie umniejsza tej grze. Gra roku jak nic! :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 lut 2006, o 09:17

Powtórzę za przedmówcami: troszkę za słaby ostatni boss.

Po czterokrotnym ukończeniu gry mówię co następuje: gierka jest MEEEGAAA!!! Jedna z lepszych ever.
PeCeciarze niech już dziękują Capcomowi za konwersję!!! Będą obciągać kable myszkom i klawiaturom z radości, to pewne!

Kilka słów od Mojej Ukochanej Małżonki (miałem przekazać): najlepiej zrobiony ogień - płomień w grach na PS2, no i najlepsza KURA w grach. Taka zwykła kura, ta od jajek. Jest widoczna w kilku lokacjach. Kozacki krok (wozi się), mega gdakanie (ko - ko - ko...), no i jak spieprza to się pióra sypią. Normalnie wypasik. Na koniec apel: nie zabijajcie kur, są wporzo.

RE 4 RULZ!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post11 lut 2006, o 19:09

Nie czepiajcie się soniali bo są za mądrzy:). Ja Re4 już zamówiłem ale możecie powiedzieć czy sterowanie w wersji na PS2 jest okej ,bo normalnie nie lubie grać w fps'y na konsoli.
Ostatnio edytowano 11 lut 2006, o 19:16 przez YoW, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron