Teraz jest 20 kwi 2024, o 15:52


Resident Evil 4

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Resident Evil 4

Post3 lut 2005, o 21:47

Co o nim myslicie? Czy udanie odswieza serioe czy tez idzie w nieodpowiednim kierunmku :D ?
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post3 lut 2005, o 22:49

Czekam RE4 na PS2. 8)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 lut 2005, o 00:08

Szczerze mówiąc do tej pory seria jakoś niespecjalnie mnie kręciła, do tej pory na dłużej przyciągneła mnie tylko Code Veronica - nie wiem dlaczego, ale w kwestii horrorów wolę choćby serię Silent Hill. Za to nadchodzące zmiany w gameplay'u przy okazji czwórki bardziej mnie przekonują i czekam teraz na premierę na PS2. Owszem, z horroru tu może niewiele zostać, ale nie zmienia to faktu, że w trzecim kwartale tego roku będzie to jedna z moich priorytetowych pozycji. Przy okazji po prostu nie mogę się powstrzymać od komentarzy, z tym co Nintendo robi ze swoimi exclusive'ami :roll: - wszystko przynajmniej po pewnym czasie zostaje konwertowane na inne konsole. Teraz przyszła kolej na RE4 i choć dla mnie (jako posiadacza konsoli Sony) jest to korzystna sytuacja, to jednak żal mi tych wszystkich posiadaczy Gamecube'a, którzy kupili tą konsolę właściwie tylko dlatego, że w RE4 będą mogli zagrać tylko na niej. Heh, jestem pewien, że gdyby takie Metroid Prime nie było od studia wewnętrznego Nintendo, to też zostało by przeniesione na inne konsole...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 lut 2005, o 00:27

Popatrz na to z innej strony - my, posiadacze GCN'ów bedziemy miec swoją wersje w marcu, a posiadacze konsol PS2 (hmm, to rowniez ja ;) ) dopiero pod koneic roku. To jest tak jak wlasciciele ps2'jek patrzą na xboxowców czy PC'owców ktorzy dostana San Andreas. Posiadacze PS2 juz dawno przejda ją na wszystkie sposoby, podobnie bedzie w tym przypadku. Ja tam kupie i wersje na Gamecube i na PS2. A co! ;) Pol roku to jednak jest spora roznica.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post4 lut 2005, o 10:02

O tak, jestem bardzo napalony na najnowszego residenta. Podejrzewam ze ma to zwiazek z tym ze bede musial na niego dlugo czekac bo nie mam gamecuba (pewnie jakby wyszedl na ps2 od razu to nie wzbudziloby to we mnie takich emocji ;)). W kazdym razie chce w to zagrac!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lut 2005, o 16:45

przeczytalem zapowiedz w neo i jestem jeszcze bardziej napalony ale tez i zawiedziony - byl on pelen spoilerow. Nie wiem jak mozna tak odbierac nam przyjemnosc z grania :x
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post4 lut 2005, o 16:52

Hmmm , do tej pory jakoś niespecjalnie pociągała mnie ta seria, ale wygląda na to że to się radykalnie zmieni :D. Grafa poraża.....
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 lut 2005, o 17:20

Zombiaki RULZZ!!!
:arrow: :arrow: :arrow: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post4 lut 2005, o 17:35

A mi jakos tak bardziej pasił resident niz silent. Moze dlatego ze byl pierwszy. Nigdy nie zapomne pierwszej czesci i tego genialnego intra, potem gry. To był przełom! Mam nadzieje ze czworeczka dorowna jedynce choc bedzie ciezko :D
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post4 lut 2005, o 23:59

o tak nowy resident bedzie rzadzil!! Dajcie mi tą gre!!
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post5 lut 2005, o 00:32

Kiedy premiera PAL (RE4 na PS2)??? :?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 lut 2005, o 00:38

Wszystko ciągle oscyluje w granicach czwartego kwartału tego roku, przy czym wersji JAP i USA można się spodziewać raczej trochę wcześniej (wrzesień?).
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości