Teraz jest 28 mar 2024, o 16:12


Devil May Cry 3

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Atis the Dragon Angel

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 mar 2005, o 21:39
  • Lokalizacja: Devil May Cry Office

Post22 mar 2005, o 18:27

Opsssssssssss.......sorry.......misashi trudno się czasami opanować.
ŚMIERĆ WSZYSTKIM KUCYKOM PONY!!!!!!! - Dante, Vergil & Joana
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post26 mar 2005, o 22:42

Kilka dni temu kupilem gre DMC3. Po prostu cudowna gra! Klimat gotycka.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post28 mar 2005, o 12:50

No, ja tak samo. na poczatku nie bylem przekonany ale po tylu pozytywnych recenzjach musialem sprawdzic co to jest. i nie zawiodlem sie!
Offline
Avatar użytkownika

Atis the Dragon Angel

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 mar 2005, o 21:39
  • Lokalizacja: Devil May Cry Office

Post2 kwi 2005, o 20:54

I jak? I jak?! I JAK?!?!
ŚMIERĆ WSZYSTKIM KUCYKOM PONY!!!!!!! - Dante, Vergil & Joana
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post2 kwi 2005, o 22:01

Atis the Dragon Angel napisał(a):I jak? I jak?! I JAK?!?!


No, jak to jak? Tak ! :twisted:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 kwi 2005, o 08:10

Mam ją, czeka w kolejce (jest zaraz po PoP: SoT i PoP:WW, ale przed innymi...) do zakończenia. Fakt - miodzio (pełna rzeźnia, he, he), jak się nieco rozegrałem, ale kurczę mierzi mnie nieco aliasing. U Was też tak jest, czy mam dostroić paramerty TV???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post3 kwi 2005, o 10:06

Atis, wychwalali pod niebiosa tą gre na poprzednich stronach tego tematu nie bede sie wiec powtarzac :twisted:

Sonial, aliasing jest ale to po pierwsze zalezy od tv, bo na niektorych bardziej widac na innych mniej, a po drugie to juz dawno przestalem zwracac na to uwage. na poczatku tezmialem manie ze od razu szukalem zabków a teraz nie zwaram na to uwagi zeby sobienie psuc zabawy
Offline
Avatar użytkownika

Atis the Dragon Angel

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 mar 2005, o 21:39
  • Lokalizacja: Devil May Cry Office

Post3 kwi 2005, o 15:24

Opowiem wam bardzo fajną histryjkę na temat mojego zaje....fajnego szczęścia.

Pewnego razu, na pewnej włoskiej stacji co się zowie "Game Network" znalazłam prezentację DMC3:D'sA. Komentarze napewno były po włosku, ale mniejsza z tym. Akurat im się dźwięk popie....to jest, zepsuł i nic nie było słychać. No to oglądam do końca, a tu nagle długaśna scena z Vergil'em i Arkham'em. Jestem szczęśliwa jak nigdy, że mogę wreszcie usłyszeć głos Vergil'a. A tu mi się przypomniało, że głosu nie ma. Na szczęście były napisy po angielsku. Od tamtego momentu cięłam ten kanał w poszukiwaniu tej prezentacji. Nadszedł piątek. Mam w piątki lekcje angielskiego. No i akurat wywinęli mi takie świństwo, że puścili tą samą prezentację, ale już z głosem. Mój niefart polegał n a tym, że scena z Vergil'em była na samym końcu (lekcje mam na 16), a była 15:45. Mama mnie pogania. Już dochodzę do tej sceny. Mówię mamie, że to potrwa tylko ze 2 minuty. PSTRYK! Mama wyłącza telewizor. No to ja załamana gonię na anglika. Przebiegłam pół miasta, bo moja nauczycielka mieszka na drugim końcu. I wiecie co? Zostało jeszcze 10 minut do lekcji. Myślałam, że oszaleję. I już nigdy nie trafiłam na tą prezentację.

To się nazywa szczęście, nie?
ŚMIERĆ WSZYSTKIM KUCYKOM PONY!!!!!!! - Dante, Vergil & Joana
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 3

Post6 sty 2011, o 11:43

Atis the Dragon Angel napisał(a):Małe info: Nigdzie nie znajdziecie większej FANATYCZKI (podkreślam), dziewczyny mającej większego bzika na punkcie Vergil'a, niż ja. Powiedzmy sobie tak: jestem od niego uzależniona.

Więc na co czekasz? Kup DMC3 Special Edition :D
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Devil May Cry 3

Post29 paź 2019, o 14:49

Devil May Cry to była świetna seria, ale chyba za ciężka. Dlatego ma pewnie mało fanów.
___________________________________
Toruń - pisanie prac dyplomowych
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Devil May Cry 3

Post20 sty 2020, o 11:53

Jak dla mnie to ta gra była bardzo dobra, ale również bardzo trudna. Wolę serię GTA.
______________________________
Ogłoszenia o pracach dyplomowych - cennik
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron