Teraz jest 19 kwi 2024, o 10:45


Devil May Cry 3

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post23 lut 2005, o 18:53

Sonial13 napisał(a):Właśnie czytam o niej w Extrimie. Ładnie się nad nią spuszczają!!! Wiecie co? Chyba będę miał nową grę. Kto zgadnie jaką???


Eurobiznes??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 lut 2005, o 15:49

Ciekawe o co chodzi z tymi stlami walki bo nie za bardzo kapuje ale i tak wierze ze bedzie dobrze. dmc3 nie moze okazac sie niewypałem
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post24 lut 2005, o 17:35

damek82 napisał(a):
Sonial13 napisał(a):Właśnie czytam o niej w Extrimie. Ładnie się nad nią spuszczają!!! Wiecie co? Chyba będę miał nową grę. Kto zgadnie jaką???


Eurobiznes??



Joł, damek, prawie!!! MONOPOL!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 lut 2005, o 16:36

Sonial13 napisał(a):Joł, damek, prawie!!! MONOPOL!!!


Nie ma się co dziwić Sonial, że trafiłem tak blisko, w końcu uczę się do koła z Prognozowania i symulacji. Po prostu wyestymowałem jaka mogła by być prawidłowa odpowiedź. Oczywiście błąd wynikający z nazwy gry wynika z tego, że do podczas modelowania odpowiedzi większe prawdopodobieństwo miało to, że posiadasz naszą rodzimą wersję tego cacka :twisted:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post3 mar 2005, o 21:59

ma juz ktos z was ten szpil? Jakie wrażenia?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 mar 2005, o 23:01

Powiem krotko: jak dla mnie rewelacja! Juz dawno tak dobrze sie nie bawilem przy jakiejs grze. Ten tytul ma power, i to czuc od pierwszych sekund. Jak na razie dorownuje jedynce, a to nie lada wyczyn. Zobaczymy jak bedzie dalej (na razie mam za soba ok. 5 godzin gry), ale jak utrzyma poziom to szykuje sie bardzo wysoka ocena! wkrotce recenzja.
Offline
Avatar użytkownika

maxentius

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 14 lut 2005, o 21:46

Post4 mar 2005, o 23:44

Taak! To powinien być sequel pierwszego DMC! Gra ma w sobie dużo akcji. Jedna z niewielu gier w której można naprawde dokopać przeciwnikowi w niezłym stylu. :lol: Jedna z pozycji MUST HAVE każdego szanującego się konsolomaniaka!!!

P.S. Zastanawiam się dlaczego na początku gry Dante nic sobie nie robi z tego że jest naszpikowany kosami, a podczas gry cięko by z nim było. Przecież jest nieśmiertelny! Ale gdyby tak było podczas gry, nie było by żadnej satysfakcji z jej przejścia! :D
Strach nie jest mi druhem! Wielu zna mnie od tej strony. Wiem jednak, że strach potrafi obedrzeć człowieka z godności i honoru. W tej chwili strach w szeregach nieprzyjaciela wykonuje już swoją robotę. Wkrótce my wykonamy naszą!
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post5 mar 2005, o 10:53

No wiesz jakby byl niezniszczalny to co to by byla za gra :D. Mi sie to podoba ze jest taki powerski na cut scenkach, az chce sie je ogladac widac kto tu rzadzi a kto jest miesem armatnim :D.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 mar 2005, o 13:04

No, chłopaczyska! Podnosicie mi ciśnienie!!! Ona jest na prawdę aż tak dobra???
Są jakieś głosy na nie??? Ewentualnie: czy jest coś co razi (w sensie niepozytywnym ofkoz)?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

maxentius

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 14 lut 2005, o 21:46

Post5 mar 2005, o 16:49

Hmm, jest chyba tylko jedna rzecz. Czasem na ekranie jest taka akcja że animacja potrafi trochę szarpnać. Ale to chyba świadczy że na ekranie jest rzeź??? Hehe :D
Strach nie jest mi druhem! Wielu zna mnie od tej strony. Wiem jednak, że strach potrafi obedrzeć człowieka z godności i honoru. W tej chwili strach w szeregach nieprzyjaciela wykonuje już swoją robotę. Wkrótce my wykonamy naszą!
Offline

bila-71

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 5 mar 2005, o 15:58
  • Lokalizacja: Wrocław

Post6 mar 2005, o 00:00

napewno będę ją miał :D
ps2 rulez
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 mar 2005, o 11:43

Ja jeszcze nie mam, ale widzialem u ziomala, to panowie, mamy genialny tytul. Juz zamowilem dla siebie bo takiej akcji na ekranie juz dawno nie bylo. Jesli ktos kochał jedynke to w trojce sie zakocha! Powrot do charakterystycznego klimatu i designu, zarąbista grafa i muza, ja na razie nie widze w tej grze minusow!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron