Teraz jest 29 mar 2024, o 00:42


Devil May Cry 3

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 mar 2005, o 00:52

Mojej żonie podobała się jedynka :!: , więc jak się jej trójeczka spodoba, to znaczy, że gra jest naprawdę genijalna. Swoją drogą strasznie śmiesznie wygląda jak gra :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 07:58

Zamówienie złożone. Za parę dni ja się nią będę podniecał!


:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post9 mar 2005, o 13:45

Grałem na japońskim demie tej gry- kumpel mi pożyczył- i powiem wam że gra naprawdę jest super. Już nie mogę się doczekać kiedy ją dostanę. A tak wogóle to ja chyba zbanktutuje tyle ostatnio super hitów na PS2 że okres przedświąteczny normalnie wysiada: DMC3, MGS3, GT4, Time Spliters 3, wie ktoś skąd można wziąść na to wszystko kasę.
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post9 mar 2005, o 13:45

Grałem na japońskim demie tej gry- kumpel mi pożyczył- i powiem wam że gra naprawdę jest super. Już nie mogę się doczekać kiedy ją dostanę. A tak wogóle to ja chyba zbanktutuje tyle ostatnio super hitów na PS2 że okres przedświąteczny normalnie wysiada: DMC3, MGS3, GT4, Time Spliters 3, wie ktoś skąd można wziąść na to wszystko kasę.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 mar 2005, o 09:36

Ludzie powiem jedno. Rewelacja to malo powiedziane. Jedynka rzadzila ale to co sie dzieje tutaj sprawia ze jedynka to zabawka dla malych dzieci! Style sa dobrze pomyslane kazdy moze wybrac to co mu odpowiada. Grafa swietna tylko do kamery mozna miec zastrzezenia ale i tak jest ok. wracam do grania bo czasu brak :D
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post11 mar 2005, o 18:23

Skonczylem :D . DMC3 to gra zacna, polecam wszystkim. Dla mnie jedynym minusem jest lekko pochrupujaca od czasu do czasu animacja. dalbym 9.9/10 8) 20 misji z ktorych kazda warta jest grzechu :D
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post12 mar 2005, o 10:02

ufff dawno mnie tu nie bylo :D. Devila wlasnie wczoraj odebralem i gierka jest nieziemska. Zreszta za chwile znowu do niej powroce :D
Offline
Avatar użytkownika

Atis the Dragon Angel

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 mar 2005, o 21:39
  • Lokalizacja: Devil May Cry Office

Post20 mar 2005, o 21:47

Mini powitanie: Yo bracia kosmici z innej rzeczywistości niż tamta tamtego świata tamtego wymiaru etc. Innymi słowy: Yo!

Małe info: Nigdzie nie znajdziecie większej FANATYCZKI (podkreślam), dziewczyny mającej większego bzika na punkcie Vergil'a, niż ja. Powiedzmy sobie tak: jestem od niego uzależniona. :)

A takie różne smaczki są w DMC3:D'sA. Np.? Np. Lady jest uzdolniona artystycznie. Arkham ma porażenie mózgowe trzeciego stopnia....no dobra, z tym ostatnim przesadziłam, ale ja go tak nienawidzę.....
ŚMIERĆ WSZYSTKIM KUCYKOM PONY!!!!!!! - Dante, Vergil & Joana
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post20 mar 2005, o 22:09

:shock: :shock: :shock: Welcome in hell tak na początek :twisted: , a tak wogóle to chyba pierwsza kobitka na forum :lol: Wołać mi tutaj Vergila, ale już !!! :twisted: :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post21 mar 2005, o 16:41

Diuk Magika była pierwsza hehe :D :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Atis the Dragon Angel

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 mar 2005, o 21:39
  • Lokalizacja: Devil May Cry Office

Post21 mar 2005, o 19:06

Diuk, nie tak łatwo dopaść Vergil'a. O nie! :wink: Wolę zrobić to sama. Traadycyjną metodą...NA LASSO! No dobra przesadziłam. Ale mój misiaczek należy tylko do mnie! Nie oddam go za żadne skarby! O NIE!.....nie zwracajcie na moje napady....zdażają się od czasu do czasu.....

Muszę powiedzieć jedno: Dante jest chyba niezniszczalny/nieśmiertelny. Dlaczego tak sądzę? Lady w jednej scenie wpakowała mu kulkę prosto w czoło, a on nic. Puścił ją i poszedł sobie dalej jakgdyby nigdy nic. :) Też tak chcę.

A ja wykryłam spisek! Arkham jest ojcem Lady! TAK! Już widzę tę scenę:

Arkham: Lady, jestem twoim ojcem.
Lady: NIEEEE!!!
Dante i Vergil stoją trochę dalej.
Dante (do Vergil'a): Emm......stary, czy to nie jest przypadkiem TA słynna scena z Gwiezdnych Wojen, czy mi się tylko wydaje?
Vergil: Bingo. To jest TA słynna scena.

Ja mam takich głupotek więcej, oczywiście autorstwa mła.
ŚMIERĆ WSZYSTKIM KUCYKOM PONY!!!!!!! - Dante, Vergil & Joana
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post22 mar 2005, o 12:45

Atis, zanim zarzucisz jakimis spoilerami proponuje na poczatku o tym napomknąć. A co do niezniszczalnosci dantego - juz nie ty pierwsza sie o to czepialas :roll: bo zastanowmy sie - na filmikach ładują w niego ile wlezie i nie robi to na nim wiekszego wrazenia, a podczas gry zginac jednak mozna. No ale pewnego kompromisu nie dalo sie uniknąć :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron