Teraz jest 29 mar 2024, o 08:18


Mercenaries

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Mercenaries

Post21 sty 2005, o 17:20

Ciekawe, gra wyszła dość niespodziewanie, bez wielkich kampanii reklamowych etc., a mimo to okazała się (patrząc na oceny w serwisach i opinie graczy) produkcją bardzo dobrą! Jeśli ktoś miał okazję grać, niech da tutaj swoje opinie. Mnie najbardziej interesują misje i czy rzeczywiście jest taka wielka swoboda jak choćby w GTA (można iść gdzie się chce).
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post29 sty 2005, o 18:50

miałem okazję zagrać, ale krótko, bo miałem kumpla w domu i się zaczynał nudzić :P wiem tyle - wybierasz postać - ja wybrałem brytyjkę (niebrzydką :P) i struktura gry torchę przypomina GTA, to prawda - tzn. do momentu prz\yjecia misji mozesz robic co chcesz. co ciekawe, mozna przyjmowac misje i od "swoich" ludzi i od terrostow, w dodatku, jezeli zabije kilku żółtków, to nie dostane pozniej od nich misji - jak w GTa 2. gralem naprawde krotko, ale pierwsze wrazenia bardzo pozytywne.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post11 lut 2005, o 23:31

od jutra zamierzam w Merc`ów pokatać, więc jak się czegoś dowiem, to będę postował na bierząco :D

edit Nie Lut 13, 2005 3:34 pm

Gra jest świetna, grafa niezła, klimat dobry. Czuć prawdziwy
konflikt :D. Troche denerwuje celowanie (pad się do tego
nie nadaje). Merc`e mają fajne teksty. Irytujący jest też czas
ładowania (albo ja swoją kopię zapasową za szybko nagrałem). Mam
nadzieje, że wyjdzie wersja na PC. Będzie się w to łatwiej
grało. Myślę, że jeżeli chodzi o grywalność, to jest to
rozwinięcie Freedom Fighters.

by Diuk: Na przyszłość staraj się edytować posty 8)
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 mar 2005, o 15:31

Grałem już kilka godzin to zdaję relację :) .

Gra rzeczywiście strukturalnie mocno przypomina GTA. Poruszasz się po sporych rozmiarów terenie (aczkolwiek do San Andreas oczywiście jeszcze dużo brakuje. Narzekać nie można, bo i tak kilka minut trzeba poświęcić na przejazd z jednego końca mapki na drugi), w prawym górnym rogu mapka (niemal identyczna jak w GTA właśnie!), gdzie w systemie GPS masz zaznaczone wszystkie najważniejsze punkty, a więc przede wszystkim pracodawców. Sam wybierasz, do kogo chcesz pójść najpierw, a wpływa to na kontakty z daną "nacją". Na przykład wykonując jedną misję dla Korei Południowej, musiałem zabić Chińczyka. Po misji wkaźnik kontaktów wzrósł mi przy Koreańczykach, malejąc dla Chin.

Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poruszać się w terenie, nie bacząc na wszelkie zadania. Tutaj trzeba przyznać, że używając "ostrzejszych" broni, typu bazooka, można wywołać ostrą jatkę na ekranie! Pojazdy wybuchając, ładnie wyrzucane są w powietrze (Havok odpowiedzialny za fizykę robi swoje) i najważniejsze - można rozwalać budynki! Nie wiem, zapewne wszystkiego zniszczyć się nie da (co by zostało po mieście :D ?), ale i tak robi wrażenie zapadający się wielki wieżowiec...

W sumie wrażenia mam raczej pozytywne, choć misje narazie trochę zawodzą - są schematyczne i póki co poziom trudności jest dziecinnie prosty - właściwie wszystko zaliczam "jak leci" za pierwszym razem, podczas gdy zaliczone mam ok. 1/4 gry. Pełna recenzja już niedługo w OGM 8) .

TheNaturat napisał(a):wiem tyle - wybierasz postać - ja wybrałem brytyjkę (niebrzydką :P )

TheNaturat, to jest chinka, nie brytyjka :P :roll: . Zresztą sam ją wybrałem, ogólnie jakoś wszystkie trzy postacie mi nie przypasiły. A szwed z irokezem na głowie to już przegięcie...

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron