Teraz jest 28 mar 2024, o 17:50


"Move your body!" , czyli gry muzyczne

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

"Move your body!" , czyli gry muzyczne

Post26 gru 2004, o 15:10

Co sądzicie o grach muzycznych, czy ten gatunek powoli wymiera czy też jest całkowicie inaczej, nowości / nowinki o sequellach, wasze ulubione tytuły.

A tak btw, dla mnie najwspanialszą grą muzyczną jest bez wątpienia Amplitude, w które gram prawie codziennie, tak poprostu, czuję taką potrzebę... Deam , ta gra jest świetna! 8)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 18:49

AMPLITUDE KOPIE WSZYSTKIM ZADY!!! To szczera prawda!
BTW, patrzę i wydaje mnie się, że Singstar ma tęgą przyszłość. Ostatnio widziałem niezłą scenkę w Empiku: fajna świnia (czyli pani sprzedawczyni) łazi i zaczepia ludzi do konkursu. Wszyscy hepi, normalnie już walą konie z radości! A ona (no, ta świnia) mikrofony do łapy i każe śpiewać... Beka co nie miara, każdy robi trzodę, świń fajnych coraz więcej, normalnie polubiłem Empik!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post26 gru 2004, o 19:50

bez kitu, polewa z singstara jest niezla. ale w przeciwienstwie do amplitude nie nadaje sie imo do singla. wiadomo, ze wiekszy fun z tarzania sie po podlodze ze warkniec wujka na jakiejs libacji niz nadawanie samemu do telewizora. co innego amplitude. to gra zdecydowanie do singla imo. i po co ja to napisalem? :?
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post26 gru 2004, o 20:36

Fakt, singstar na solo trochę szybko się nudzi, multi to istna zbita ze wszystkich, podobnie jak w ET: Groove, a właśnie co sądzicie o groovie w końcu to też taka "urozmaicona gra muzyczna" :D
Obrazek

pepe_17

Post29 gru 2004, o 19:25

dla mnie amplitude rulezzz, niestety w groove nie gralem ale na pewno jest extra skoro mozna na zywo tanczyc :D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post1 sty 2005, o 14:38

Też się dołączam do pinów pochwalnych dla Amplitude - to jest taka gra jak PES - na każą okazję. Cały czas żałuje ze nie zapowiadają sequela... (Harmonix zajęło się Karaoke :(. A co do EyeToya, to ta gra "boli" - spróbujcie sie poruszać na drugi dzien po grze w ten tytuł, a zobaczycie o czym mowie :)

wojtas

Post7 sty 2005, o 09:10

Amplitude rulez - powiedza ci to wszyscy ktorzy graja na piratach. Niestey prawda jest taka ze na oryginala malo kto kupil, bo sie bal ze wyrzuci 2 stówki na jakas "glupia gre muzyczna". Watpie zeby powstal sequel, a szkoda :(
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 sty 2005, o 21:06

wojtas napisał(a):Amplitude rulez - powiedza ci to wszyscy ktorzy graja na piratach. Niestey prawda jest taka ze na oryginala malo kto kupil, bo sie bal ze wyrzuci 2 stówki na jakas "glupia gre muzyczna". Watpie zeby powstal sequel, a szkoda :(



Amplitude rulez, mówię to grając nawet na ORYGINALNEJ demówce.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post8 sty 2005, o 00:39

AMPLITUDE to frajda!!!
Obrazek

Kaczy

Post9 sty 2005, o 15:02

Pewnie nie slyszeliscie o tym, ale kiedys czytalem ze do ktoregos albumu P.O.D. dolozyli bonusową plytke z kilkoma piosenkami zrobionymi jak w amplitude do ps2!! Jak dlugo jeszcze bedziemy czekac zeby cos takiego u nas wychodzilo.. 50lat? A tak poza tym amplitude to najlepsza gra muzyczna jaka istnieje i zadne eyetoje mu nie dorownują
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 sty 2005, o 16:00

Kaczy napisał(a):Pewnie nie slyszeliscie o tym, ale kiedys czytalem ze do ktoregos albumu P.O.D. dolozyli bonusową plytke z kilkoma piosenkami zrobionymi jak w amplitude do ps2!! Jak dlugo jeszcze bedziemy czekac zeby cos takiego u nas wychodzilo.. 50lat? A tak poza tym amplitude to najlepsza gra muzyczna jaka istnieje i zadne eyetoje mu nie dorownują


Syszeliśy Kaczy, słyszeliśmy... Jest Amplitude "POD Edition", ale tylko w Stanach i nie będzie jej u nas...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: "Move your body!" , czyli gry muzyczne

Post24 sty 2022, o 14:16

To jest świetna idea. Warto się takimi rzeczami interesować moim zdaniem. Tak ja to widzę obecnie!!!
________________________________________________
http://zielonatablica.pl/statystyka-do-pracy-dyplomowej/

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron