Teraz jest 29 mar 2024, o 01:26


New Super Mario Bros. Wii

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

New Super Mario Bros. Wii

Post16 paź 2009, o 10:10

To była dla mnie duża niespodzianka po ostatnim E3. Mario w 2D na Wii? Tego mało kto się spodziewał. Oczywiście zapowiedziano też Super Mario Galaxy 2 ale to odległa przyszłość a niedługo do sklepów wejdzie New Super Mario Bros. Wii. Czy taka gra ma szansę się przyjąć dzisiaj na rynku? Moim zdaniem jak najbardziej, zwłaszcza fani oldschoolowych tytułów powinni ten tytuł kupić.

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post16 paź 2009, o 18:48

Czy taka gra przyjmie się na rynku? Oczywiście, wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży wersji na DS-a :wink: . Ja wiem, że rynek handheldów rządzi się trochę innymi prawami, ale NSMB na Wii ze swoim trybem co-op powinien trafić absolutnie do każdego. Jest zresztą masa osób, które nawet jeśli na co dzień nie grają, to kiedyś miały styczność z Mario na NES-ie, więc myślę że w taką odświeżoną wersję każdy będzie chętny pograć :) .

Pamiętam swoją pierwszą reakcję, kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten tytuł na konferencji Nintendo podczas E3 - "Pff, gierka którą ograłem już na DS-ie, to nie mają już czego pokazywać?" :P . Dopiero z czasem zacząłem zdawać sobie sprawę, jak wiele może dać tej produkcji właśnie tryb kooperacji - zabawa w kilka osób na pewno będzie świetna, naprawdę nie jest to taka pierdółkowata gra jak by się mogło na początku wydawać :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post22 paź 2009, o 10:01

Gra na pewno będzie zbierała dziewiątki, to więcej niż pewne. Ludziom brakuje takiego powrotu do korzeni, przynajmniej mi tak się wydaje. Każdy mario zresztą schodzi na pniu (i nie ma to nic związanego z moim avatarem ;)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

philipo

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 19 maja 2009, o 09:21
  • Lokalizacja: podkarpackie

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post8 lis 2009, o 20:42

Dla mnie ta gra zapowiada się rewelacyjnie głównie z dwóch powodów:
po pierwsze ubóstwiam staro szkolne gry w 2D
po drugie uwielbiam klasyczne Mario ;D
Obrazek

3DS FC: 4940 - 5601 - 5253
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post9 lis 2009, o 00:29

Na pewno rządzić będzie multiplayer, który jest niewątpliwie największa zaletą nowego Mariana. Po zapowiedziach takich gier żałuje, że nie mam Wii :cry: .
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post10 lis 2009, o 20:27

Przechodziłem wszystkie części Mario z wielkim zaangażowaniem i nie inaczej będzie teraz. Szkoda, że na Wii opcja on-line nie będzie dostępna. Raczej ciężko będzie zebrać trzech kumpli jednocześnie by grać w cztery osoby.

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron