Teraz jest 28 mar 2024, o 20:12


Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Post16 maja 2008, o 10:55

Szykuje się całkiem mocny exclusive na Wii - przynajmniej dla fanów platformówek. Pamiętam, że w poprzednią część na PS2 grało mi się bardzo miło, z przyjemnością ukończyłem ją i nawet czułem po ponad 10 godzinach niedosyt. Recenzję mogliście przeczytać u nas w serwisie (http://onlygames.pl/artykul-pitfall_the ... n-617.html), gra otrzymała 8.0/10. Nowa odsłona na Wii prezentuje się bardzo podobnie i mam nadzieję, że wyciągnie wszystko co najlepsze z The Lost Expedition, a przy okazji doda trochę nowego. Poniżej wiadomość, która zapowiada nowego Pitfalla u nas w serwisie.


------------------------------------------


9:54 | Koncern Activision ogłosił, że zamierza wskrzesić serię Pitfall, której ostatnią część ? The Lost Expedition ? otrzymaliśmy w 2004 roku (ukazała się na PS2, Xboxie oraz GameCube). Oceniliśmy ją zresztą wysoko (8.0/10), więc z wielką ochotą zagramy również w przygotowaną właśnie odsłonę.

Pitfall: Dubbed The Big Adventure, bo o niej mowa, powstaje z myślą o Wii w studiu Edge of Reality. Developer zapowiada, że akcja będzie miała miejsce w peruwiańskiej dżungli z wieloma jaszczurkami, lianami oraz przepaściami, na które trzeba będzie uważać. Szykuje się więc powrót do korzeni, a raczej do tego, co oglądaliśmy już w The Lost Expedition i co bardzo dobrze się sprawdziło kilka lat temu.

Jak możecie wywnioskować ze screenów, engine graficzny to jedynie podrasowana wersja tego, co oglądaliśmy w poprzedniej części na PS2, Xboxie oraz GameCube. Nie jest to bynajmniej wielki zarzut, ponieważ bardzo podobał nam się design w The Lost Expedition. W nowej odsłonie nie zabraknie wspinania się po górach, przedzierania się przez lasy deszczowe oraz eksplorowania bogatych w pułapki jaskiń.

Obrazek

- Pitfall jest jedną z legendarnych serii w historii gier video, więc z optymizmem patrzymy na najnowszą odsłonę przygotowywaną jako exclusive na Wii. ? stwierdził Dave Oxford z Activision. ? Czy może być coś bardziej zabawnego niż wykorzystywanie Wii-mote?a do huśtania się na lianach ponad krokodylami jako retro-cool Pitfall Harry?!

Przypomnijmy, że pierwsza część Pitfall debiutowała w 1982 na platformie Atari 2600 i sprzedała się w liczbie 2,6 miliona kopii. Cała seria natomiast niedawno przekroczyła próg 10 milionów. Najnowsza edycja - Dubbed The Big Adventure ? powinna ukazać się jesienią tego roku. Poniżej galeria pierwszych screenshotów. [Ski]
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Post16 maja 2008, o 11:37

Muszę przyznać, że w poprzednią część nie grałem, ale ostatnio mam taki niedosyt platformówek, że chętnie zagrałbym w każdego przyzwoitego przedstawiciela gatunku. Odważny ruch ze strony developera że robi swoją grę jako exclusive na Wii.
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Re: Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Post17 maja 2008, o 12:07

W to bym nawet zagrał :). Pamiętam że byłem dużym fanem Pitfalla w wersji na Super Nintendo. Niech Activision przyciśnie twórców żeby zrobili też wersję next-genową :P
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Post19 maja 2008, o 15:03

Ja na wersję na PS3/X360 bym nie liczył. Tutaj developer ma ułatwione zadanie - silnik już jest, podstawy są (The Lost Expedition), wystarczy tylko dobudować nowe poziomy i gotowe. No i sterowanie przystosować do Wii, ale to oczywiste :).
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Post22 maja 2008, o 10:28

Muszę przyznać że w pierwszą część nie grałem ale skoro mówicie że taka dobra to wypada wierzyć :). A może odszukam ją sobie gdzies na ps2..
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Pitfall: Dubbed The Big Adventure

Post9 cze 2008, o 21:52

Ja pamiętam jak grałem w pierwszego pitfalla jeszcze chyba na C64. Co to była za gra... Niesłychanie trudna, ale satysfakcjonująca :).

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron