Teraz jest 28 mar 2024, o 11:50


Wii Fit

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Wii Fit

Post17 kwi 2008, o 19:20

Widzę, że jeszcze nie ma tematu o tej grze. To dziwne bo to naprawdę ciekawa propozycja ze strony nintendo. Studio fitness we własnym domu :). Ja nie mogę się doczekać na premierę w Europie jak będzie to dobre to trzeba będzie pomyśleć poważnie nad zakupem Wii.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post30 kwi 2008, o 10:23

Przeczytalem recenzję w serwisie i muszę przyznać, że naprawdę chętnie bym w to pograł. Gdybym miał wii długo bym się nie zastanawiał nad zakupem. Konsola bigN już dawno przekonała mnie do siebie ale ciągle brak kasy żeby mieć ją w swojej kolekcji. Ale kiedyś na pewno kupię, nie ma innej możliwości :).
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 maja 2008, o 22:40

Problem jest taki, że ostatnio tych nowych wartych uwagi gadżetów, akcesorii do gier wychodzi coraz więcej, a to wszystko przecież kosztuje :wink: ... Ale Wii Fit jest na pewno jedną z ciekawszych i bardziej oryginalnych propozycji ostatnich lat.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Wii Fit

Post13 maja 2008, o 22:00

Cóż, ja mogę tylko jeszcze raz polecić ten tytuł wszystkim zainteresowanym.

Szczegóły w recenzji:

http://onlygames.pl/artykul-wii_fit_-_r ... -1141.html

ale jeszcze raz trzeba podkreślić, że Nintendo miało świetny pomysł. Ja staram się zagrać codziennie przynajmniej z 15 minut. Wii Fit naprawdę pozwala trzymać formę :spoko:
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Re: Wii Fit

Post14 maja 2008, o 19:01

Chetnie bym w to zagrał, ale o wii zaczne myśleć dopiero wtedy gdy stanieje. Dla mnie to jest śmieszne że tak niezaawansowany technologicznie sprzęt jest droższy od Xboxa 360(!). Nie będą ze mnie robić wała ;). Wii Fit bardzo mi się podoba, na pewno byłaby to jedna z moich pierwszych gier na wii.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Wii Fit

Post15 maja 2008, o 12:44

Mi się ta gra naprawdę cholernie podoba. Szkoda że czegoś takiego nie zrobią do Xboxa 360.. Chociaż kto wie, trzeba poczekać. Na pewno dla posiadaczy wii must have.

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron