Teraz jest 29 mar 2024, o 03:27


Szał na Wii minie?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post26 paź 2007, o 16:53

Cóż... nie ma co się dziwić. Co roku przybywa coraz więcej starszych graczy, którzy mają swoją pracę i nie mają czasu na granie całymi godzinami. Właśnie dla takich osób jest Wii - nie trzeba długo grać, można przysiąść na krótką partyjkę i odejść od konsoli do codziennych zajęć. Szczerze mówiąc to nie myślałem, że ta konsola przykuje moją uwagę. Na początku Wii wcale mnie nie kręciło (do czasu :D ) dlatego wybrałem Xbox'a (pomimo droższej ceny). Teraz nie żałuję, ale nie powiem, że nie mam ochoty na Wii - bo tak nie jest. Właśnie teraz snuję plany jak zebrać kasę na Wii, które jeszcze niedawno nie przykuwało mojej uwagi :D .
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post29 paź 2007, o 12:30

Wii po prostu idealnie trafiło do mas. Popatrzcie co najlepiej sprzedaje się co roku - gry na licencjach. Te wszystkie crapowate gry na licencjach, które hardcore'owcy omijają szerokim łukiem. Dzisiaj wystarczy zrobić znośną grę na podstawie filmu i już jej sukces murowany. Konsola od Nintendo ma ten plus, że trafia w zupełnie innych użytkowników niż np. Xbox 360. Konsola Microsoftu ma za mało tytułów, w które mogliby wgryźć się nowicjusze, więc Wii przychodzi tu z odsieczą. Mnie w ostatnim czasie ten sprzęt bardzo przekonał do siebie.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post21 lis 2007, o 18:25

Nie, szał na Wii nie minie i tylko fanboye mogą budować jakieś spiskowe teorie. Fakty są proste - Wii sprzedaje się lepiej niż w analogicznym okresie PS3. Czego chcieć więcej? Moim zdaniem to moze byc konsola, która przekroczy magiczną bariere 100 mln sprzedanych sztuk.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post22 lis 2007, o 16:51

Panowie, szał to może i jest ale chyba nie w naszym kraju ;)
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post23 lis 2007, o 17:42

Szał nie minie, podobnie jak w przypadku DS-a. Ale racja, w naszym kraju nie ma szału ani na jedno ani na drugie :P
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post26 lis 2007, o 11:21

Zalezy jak na to patrzeć. To ze na forach jest dużo fanboyów PS3 to nie znaczy że nikt Wii nie ma w domu.
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post26 lis 2007, o 14:56

Piotrek masz racje ,byłes kiedys na stronie Ps3site.pl? tam chyba dzieci z przedszkola piszą haha jadą bo xboxie 360 przy kazdej zapowiedzi gry
masakra.Wracając do tematu Wii konsola jest fajna wychaczyłem ją za 800 zł
w promocji w jednym sklepie od znajomego razem z Metroid Prime 3 kocham tę gre ,grałem kiedys na game cube w to gra była megahitem polecam wii
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post26 lis 2007, o 22:50

A najgorsze jest to, że nawet gdyby wiedzieli, że jakiś tytuł jest lepszy na X360, to stwierdzą, że nie nadaje się do grania, no bo... jest na X360 :P Mój kolega jest takim fanbojem swojej komórki i mówi że jest super a jak ktoś wytknie jego modelowi wadę to się obraża :P Ale żeby już nie offtopować...

Szał na Wii wg mnie nie minie, bo z tej konsoli można czerpać właściwie nieograniczoną miodność, każda gra wykorzystuje kontroler do czegoś innego ... To co innego niż siedzenie z padem na kanapie i wciskanie przycisków.

Zalezy jak na to patrzeć. To ze na forach jest dużo fanboyów PS3 to nie znaczy że nikt Wii nie ma w domu.


U nas nigdy nie będzie takiego szału, jak w Japonii. Tam były jeszcze niedawno na przystankach reklamy PSP w skali 10:1 (!) reklamujące Tekken Dark Resurrection.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post4 gru 2007, o 19:18

Wii to bardzo niedoceniana konsola u nas, a szkoda. Sam muszę dobrze rozwazyć jej zakup po gwiazdce.
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post13 gru 2007, o 14:42

Może była niedoceniana, ale w szale świątecznym ludzie kupują wszystko. Jeszcze 2 tygodnie temu w Empiku w Galerii Łódzkiej stało gdzieś 10 pudeł z Wii, wczoraj udałem się tam z zamiarem zakupu konsoli i dorwałem ostatnią sztukę! :)
W Media Markt było pusto...
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron