Teraz jest 19 kwi 2024, o 14:41


Resident Evil: Umbrella Chronicles

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post14 gru 2007, o 13:06

Mały offtop - co ty tak reklamujesz tę Ultimę :P? Przeciez to jeden z najdrozszych sklepów konsolowych :P. Allegro nie ma sobie równych ;)

Ja już jestem po jakichś 3 godzinach w Umbrella Chronicles i musze powiedzieć, że bardo mi się podoba. Powraca się do wielu kultowych miejsc z poprzednich części, są fajne walki z bossami, a całość wcale nie jest prosta (oczywiście nie mówię tutaj o najniższym poziomie trudnosci ;) ) - jeśli ktoś lubi tego typu pozycje, to RE:UC naprawdę jest godna polecenia.
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post14 gru 2007, o 14:51

Na pewno kupię, ale po Świętach :) Po prostu piszę o Ultimie bo nigdzie taniej nie dostaniesz SMG, wszędzie po 199zł, a tam za 179. Właśnie odebrałem przesyłkę, ale z graniem czekam do Świąt, nawet mała instrukcja po Polsku jest :P
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post27 gru 2007, o 21:05

Ja dzisiaj dorwałem swój egzemplarz. Gra jest świetna, ale dla mnie trochę za mało czekpojntów :) Bardzo podoba mi się spojrzenie na grę z innej perspektywy i odwiedzanie kultowych lokacji. Na razie muszę się wyciszyć, bo jeśli po raz dziesiąty będę musiał powtarzać ten sam fragment, to wywalę to przez okno :P Sowa, te instrukcje po polsku to trochę beznadziejna sprawa. Gdy tak spojrzę na tą biedną książeczkę i kolorową zagraniczną instrukcję to jakoś mnie żal bierze...
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post27 gru 2007, o 22:12

Lepiej taka niż żadna :)
BartX masz jakieś konto na Wii? Ja na razie nie mam bezprzewodowego neta, ale jak będę miał to można się spiknąć online.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 gru 2007, o 19:57

Ano ofkoz że można, ale ja na razie też mam przewodowego, nie wykluczone, że po nowym roku będę miał bezprzewodowego i wtedy z przyjemnością pogram w co-opie ;) Aha, ta instrukcja do UC jest kijowa :P Dali instrukcję do RE 4 :D
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post28 gru 2007, o 20:55

Hahaha dobre!!!

A to Umbrella ma tryb online??? :o
Jeśli tak to zaje*****!
PO prostu pytałem ogólnie o granie przez online, ale o RE nie słyszałem. Może ktoś potwierdzić? :)
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 gru 2007, o 21:11

Lol, my bad. Zmyliłeś mnie tym postem, a nie obadałem dokładnie sprawy. Ta gra NIE ma trybu online. Sorry wielkie :/
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post28 gru 2007, o 21:49

Szkoda, ale Capcom robi Monster Hunter 3 gdzie online to pewniak, więc poszlachtamy razem smoki! :P Bo gra w pojedynkę mija się z celem, grałem na PSP w MOnster Hunter i gra w singlu jest niesamowicie trudna widać, że przeznaczona do online.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 gru 2007, o 22:57

Umbrella Chronicles też do najłatwiejszych nie należy. To nie jest bezmyślny shooterek, w którym wystarczy pałować przed siebie. Kluczem do sukcesu okazuje się strzelanie we wszystko, co znajduje się w zasięgu wzroku i spostrzegawczość - czasem można dostrzec apteczkę zupełnym przypadkiem, a czasem, by ją zdobyć potrzeba ogromnej zręczności i szczęścia.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 sty 2008, o 22:10

No, gra jest trudnawa już na normal, a co sie dzieje na hard, to nawet nie chce myśleć :). Sowa - Nintendo troche olewa tryby online'owe w swoich grach niestety. Tak bardzo, że aż nie chce mi się kupować specjalnie LAN Adaptera, żeby podłączyć swoje wii do neta - w sumie nic tam nie ma oprócz virtual console i starych gierek :). Swoją drogą - co oni zrobili, że nie dali zwykłego portu RJ45 :/? Nie każdy ma jeszcze łącze bezprzewodowe, to nie Japonia :P.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post4 sty 2008, o 12:58

A wczoraj moje nerwy sięgnęły zenitu. Dlaczego? Nie mogę przejść ostatniego bossa, ponieważ moje bronie nie są wystarczająco zmodyfikowane. Więc wracam się do pierwszego (IMO najprostszego) levelu, gram, gram... i korki strzeliły :/ Lol ;) Dla mnie minusem jest to, że jednak sterowanie na Wii nie jest takie dokładne. A to się ręka zatrzęsie, a to się niedokładnie wyceluje. Są momenty, w których jest niezbędna mistrzowska precyzja... i wtedy pojawia się problem :/ Może Wii Zapper trochę ułatwia sprawę, ale nie miałem okazji przetestować.
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post4 sty 2008, o 16:33

Wiesz Ski ja specjalnie do Wii też nie kupowałbym routera, czy Acces Pointa, ale że mam jeszcze PSP i w niedalekiej przyszłości PS3, to na pewno się przyda :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron