Teraz jest 19 kwi 2024, o 22:48


The Legend of Zelda Codename Universe

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

The Legend of Zelda Codename Universe

Post1 kwi 2007, o 13:58

Normalnie szok. Miyamoto w końcu ujawnił rąbka tajemnicy na temat długo opracowanego projektu - gry, która będzie ewoluować! Najnowsza Zelda, która ma mieć premierę w 2008 roku, będzie oparta na nowym patencie Nintendo, bazującym na Sanity System for Video Game.

Nowy patent będzie w stanie kontrolować całym uniwersum, sprawiając, że gra będzie analizowała nasze poczynania, co będzie niosło za sobą zmiany w otaczającym linka wszechświecie. Shigeru mówi nieśmiało, że link będzie w stanie "zatrucia" (grzybki? ;-) co będzie owocować dynamicznymi przemianami uniwersum. Da nam to z pewnością duży zastrzyk adrenaliny i wrażeń, szczególnie że tym razem sterowanie Wii Remote będzie od podstaw pisane pod Zeldę a nie jak to było w Twilight Princess - tylko zaaplikowane.

Miyamoto podkreśla, że gra jest na bardzo zaawansowanym etapie produkcji, tak więc zapewne zobaczymy ją w akcji podczas E3. Nie wiem jak Wy - ja z niecierpliwością będę wyczekiwał kolejnych informacji na temat tego projektu!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Poniżej możecie zapoznać się z filmikiem zmontowanym przez Wii.tv:
http://wii-mote.net/news_72.html
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 kwi 2007, o 15:12

Szczerze mówiąc nie myślałem, że tak szybko po wydaniu Twilight Princess usłyszymy jakieś informacje o kolejnej części... Czy rzeczywiście prace są na tyle zaawansowane, że coś nam pokażą na E3? Nie miałbym nic przeciwko, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post3 kwi 2007, o 18:44

Oczywiście to był prima aprilis. Osobiście bardzo bym się ucieszył, jakby jednak ta zelda tak wyglądała.

Od razu przypominają mi się czasy, kiedy grałem w grę Universe od Core na Amidze - ztąd taki podtytuł wymyśliłem :P

Co do treści - oczywiście wykorzystałem kilka plotek i słów z przeszłości na temat owianego tajemnicą projektu Miyamoto :D


Poniżej jako bonusik po-prima-aprilisowy wrzucam fajną tapetkę na pulpit :D

http://wii-mote.net/gfx/wallpaper/absen ... s_1280.jpg
Obrazek
Obrazek

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron