Teraz jest 28 mar 2024, o 13:40


SSX Blur

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

SSX Blur

Post7 gru 2006, o 18:00

"Dwa dni temu mogliście przeczytać (zobaczyć) o pierwszej prezentacji SSX Blur na Wii. Teraz wreszcie wypłynęły pierwsze szczegóły na temat tego tytułu.

W lipcu Electronic Arts zapowiedziało, że tworzy obecnie 6 gier na najnowszą konsolę Nintendo. Okazało się, że jedną z nich jest nowa wersja SSX, które wstępnie planowano wydać do końca marca 2007 roku. Wczoraj potwierdzono wreszcie, że gra ukaże się w USA i Europie dokładnie w marcu i wykorzysta pełnię możliwości kontrolera do Wii.

"Chcieliśmy odtworzyć duszę marki SSX - to, z czego ona słynie: prędkość, tricki, wyskoki, grywalność i przenieść to wszystko na Wii" - mówi Alex Hyder z EA. "Zobaczycie jak przewaga, jaką dają kontrolery do Wii, wpłynie na sterowanie podczas sunięcia po śniegu, ale także w wysokokach, gdzie będzie można wykonać wiele efektownych sztuczek".

SSX Blur powstaje w studiu EA Montreal, które jest już trzecią grupą w Electronic Arts, która podejmuje się tworzenia gier na Wii. Podobno zespoły ostro rywalizują ze sobą o miano najlepszego teamu, co może wyjść nam tylko na dobre."

onlygames.pl


Mnie osobiście ciekawi, jak w SSX wypadnie nowy sposób sterowania, jednocześnie mam nadzieję że będzie to całkiem nowa pozycja, a nie np. kopia tras z SSX3, czy On Tour...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2007, o 12:29

A mnie sie coś wydaje że bedzie to tylko kopia z nowymm sterowaniem. Trzeba poczekać na prawdziwie next-genowego ssx na xobxa 360 albo ps3 :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2007, o 13:17

Przyjrzałem się ostatnio tej grze bliżej i rzeczywiście sporo z tego co mówisz może być prawdą niestety :? ... Zresztą w najbliższym czasie na onlygames.pl wyląduje zapowiedź SSX Blur, z której będzie można się więcej dowiedzieć.

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron