Teraz jest 28 mar 2024, o 22:55


The Legend of Zelda: Twilight Princess

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Post7 gru 2006, o 17:53

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/ ... sp?q=zelda

Wygląda na to, że dostaliśmy po raz kolejny tytuł najwyższej klasy. Wii ma naprawdę mocnego launch-title'a :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post27 gru 2006, o 18:28

Ja już w grę trochę pogrywałem, lecz mimo to nie mogę wypowiedieć się o całości. Chciałbym, aby gra kosiła grafiką i muzyką, żeby ryła beret na całego, lecz o Zeldzie tego nie można powiedzieć. Właściwie gdyby nie te wszystkie piękne widoki, genialnie wyglądająca woda(mam na tym punkcie bzika:)), świetne zaprojektowany świat i fajne modele postaci, gra trąciła by wiilotem. Panowie mamy XXI wiek, czasy midi minęły bezpowrotnie, to dlaczego zamiast wynajęcia orkiestry do stworzenia muzyki w Zeldzie, mamy tylko, jakiś "flecik" trza to zmienić i to szybko. Mimo wszystko Zelda to pozycja obowiązkowa, dla posiadaczy Wii i Gamepudła. Sterowanie Wiilotem jest świetne, sytem walki to coś super, człowiek po paru chwilach zaczyna doceniać sterowanie wiilotem bo jest naprawdę intuicyję, świetna gra ot co!!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2007, o 12:33

heheh gry na konsole Nintendo zawsze miały denną miuzykę. Przypomnijcie sobie N64. Wtedy zasłaniano się pojemnością cardridgy a teraz co? Troche też to sie wydaje monotonne bo schmeat zabawy jest bardzo podobny do poprzednich zeld. No ale może sie czepiam. Na razie dla tej jednej jedynej gry nie chce mi sie kupować Wii. Niech zrobią przynajmniej jeszcze ze 3 gry naprawdę godne uwagi.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post18 sty 2007, o 11:55

Yow no to jak grałeś to opowiedz troche o tej zeldzie. dla mnie to jest gra dla której rozmyślam nad tym czy nie kupić Wii. Wiadomo, trupa gamecuba nie będę kupować tyle że nie wiem czy dla jednej gry warto kupować konsole na razie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post18 sty 2007, o 17:55

Słoik napisał(a):Yow no to jak grałeś to opowiedz troche o tej zeldzie. dla mnie to jest gra dla której rozmyślam nad tym czy nie kupić Wii. Wiadomo, trupa gamecuba nie będę kupować tyle że nie wiem czy dla jednej gry warto kupować konsole na razie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Wii emuluje GC, więc jak ci się nie spodoba sterowanie zawsze można przesiąść się na normalnego pada:). Mimo to sterowanie w zeldzie jest bardzo przyjemne i nawet po paru godzinach nie będą cię boleć ręce. Wii lota nie trzeba trzymać tak jak laserowy pistolet, czyli ciągle celować w tivi. Czy kupić Wii? Bardzo trudne pytanie. Jeśli zależy ci na grafice, i masz zamiar kupić telewizor HD w przeciągu 2 lat to nie będzie za najlepsze rozwiązanie. Na razie nie napalaj się na konsolę tylko poczekaj czy wyjdą megakillery. Wii lotem fajnie się macha i Wii Sports w małych dawkach to super mega mistrzostwo. Według mnie lepiej kupić XO, i dopiero póżniej Wii. Gdy będziesz wiedział czy gry na Wii to w 60% "zabawowe" gry niewarte uwagi.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 sty 2007, o 11:45

A można grać w wersję na wii padem od gamecube? Czy chodziło ci tylko o to że możemy sobie kupić grę w wersji na gamecube i tak grać na Wii? Byłoby fajnie jakby Nintendo dało możliwość w wersji na Wii grania też klasycznym sterowaniem...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2007, o 13:19

Mario napisał(a):A można grać w wersję na wii padem od gamecube? Czy chodziło ci tylko o to że możemy sobie kupić grę w wersji na gamecube i tak grać na Wii? Byłoby fajnie jakby Nintendo dało możliwość w wersji na Wii grania też klasycznym sterowaniem...

Też mnie to zastanawia, ale wydaje mi się że kupując wersję na Wii, gracz jest jednak skazany na "innowacyjne" sterowanie :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post10 lut 2007, o 00:29

Ja jednak wolalbym sterowanie z Wii. W koncu jesli mjalbym kupowac te gre to i ze wzgledu na innowacyjne sterowanie, ktore mysle ze sprawdziloby sie swietnie przynajmiej w grze jaka jest Zelda.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 lut 2007, o 13:13

Mario napisał(a):A można grać w wersję na wii padem od gamecube? Czy chodziło ci tylko o to że możemy sobie kupić grę w wersji na gamecube i tak grać na Wii? Byłoby fajnie jakby Nintendo dało możliwość w wersji na Wii grania też klasycznym sterowaniem...


Nie wiem czy da się grać padem od Gamecuba, ale da się wyłączyć celowanie wii lotem i przenieść to na gałkę, padem raczej sterować się nie da(chociaż, kto to wie) Ale te różne machania wii lotem już tak, chociaż i tak nie wszystko. Wnerwia mnie za to że przez sterowanie wii lotem, nie da się ustawiać kamery, żeby to zrobić trzeba przejść na widok z oczu i wtedy ustawić Ciekawie jest też że wersja na Wii to lustrzane odbicie wersji na GameCuba.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2007, o 11:11

To na razie jedyna gra która przyciąga mnie do Wii (tak wiem że jest też na GC ale kto by kupował trupa). Zeldę zawsze lubiłem zagrywałem się na N64 w Ocarine chętnie bym i w twilight princess pograł ale na razie szkoda mi na Wii kasy - jest za drogie jak na grafę jaką pokazuje. I ma włąśnie tylko tego jednego jedynego killera. Boje się też że mimo tego boomu na Wii który mamy teraz może okazać się że za 2 lata podzieli losy Gacka...

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości