Teraz jest 29 mar 2024, o 13:06


Detale na temat launchu Wii ogłoszone!!!

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post9 gru 2006, o 11:52

Wii już w Polsce - wywiad z prezesem Lucas Toys
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1060&str=1
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1060&str=2

Warto przeczytać te dwie strony wywiadu, jest trochę informacji o premierze i planach Lucas Toys co do Wii na przyszłość.


A jak wygląda sytuacja z dostępnością Wii w Waszych miastach po premierze? Czuć w ogóle, że taka konsola tutaj istnieje :wink: ?
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post10 gru 2006, o 17:09

Nie zupełnie. Ja dostałem egzemplarz wyprodukowany pare dni wcześniej - świeżutki wypust i ma lekkie problemy z czytaniem płyt.

Szczególnie jak dam pauzę w PGR3 i poczekam chwile to laser skacze i nie doczytuje gry

Generalnie jak kupować X360 to z pewną gwarancją - kto będzie rozbierał przy zakupie i sprawdzał czy plomba gwqarancyjna jest nienaruszona?
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post13 gru 2006, o 20:48

bandi napisał(a):Nie zupełnie. Ja dostałem egzemplarz wyprodukowany pare dni wcześniej - świeżutki wypust i ma lekkie problemy z czytaniem płyt.

Szczególnie jak dam pauzę w PGR3 i poczekam chwile to laser skacze i nie doczytuje gry

Generalnie jak kupować X360 to z pewną gwarancją - kto będzie rozbierał przy zakupie i sprawdzał czy plomba gwqarancyjna jest nienaruszona?

Koledze się chyba tematy pomyliły :wink: ...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post14 gru 2006, o 00:22

Faktycznie - sorki za przeciąganie off-topa ;D
Obrazek
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron