Teraz jest 20 kwi 2024, o 15:30


Wii Sports

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Wii Sports

Post23 lip 2006, o 11:10

No tak, niby popierdółka, a moim zdaniem ma szanse na dobrą sprzedaż na starcie, szczególnie gdy na konsolkę rzucą się osoby nie mające do tej pory większej styczności z grami.

Wii Sports to taki pakiet trzech gier: golfa, baseball'a i tennisa. Liczyć tu się będzie głównie fun, wykorzystanie kontrolera, bo grafika będzie prosta, czysto umowna. Możecie się śmiać, ale moim zdaniem ta gra ma szansę odnieść sukces :) .

http://wii.nintendo.com/games_wiisport.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post23 lip 2006, o 12:26

To będzie naprawde niezłe party-game, gdyż może zainteresować osoby niezwiązane z grami(jak zrobił to np. Eye toy, singstar, buzz), dla graczy będzie to raczej popierdółka do ogrania w klika minut. Fajnie by było gdyby wii sports było dodawane do każedej konsolki jako darmowy prezent, wtedy bym się skusił:)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 17:15

tak, ale:
- musisz miec duzy pokój
- musisz miec duzy telewizor
- musisz miec kilka osob chetnych robic z siebie głupa ;)

Jakos do mnie to nie przemawia. Eyetoy bardzo szybko sie nudził, tak samo bedzie z tym, tyle ze jeszcze szybciej bo malo gierek dali. :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post23 lip 2006, o 23:25

Bez przesady Mario wedlug mnie te gierki moga byc calkiem dobre, a szczegolnie dla tych, ktorzy nie mieli wczesniej kontaktu z grami.

Gość

Post23 lip 2006, o 23:39

Luke napisał(a):Bez przesady Mario według mnie te gierki moga byc calkiem dobre, a szczegolnie dla tych, ktorzy nie mieli wczesniej kontaktu z grami.


podpisuje się pod tym :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 lip 2006, o 09:30

Mario napisał(a):Jakos do mnie to nie przemawia. Eyetoy bardzo szybko sie nudził, tak samo bedzie z tym, tyle ze jeszcze szybciej bo malo gierek dali. :twisted:

Demon żywotności to na pewno nie będzie :twisted: , ale myślę że Wii Sports zda egzamin na krótsze partyjki w szerszym gronie co jakiś czas. Podobne zadanie spełnia Eye Toy - nie jest to tytuł, w który można grać cały dzień, ale na party-games ma szansę się sprawdzić. Warunek jest jeden - odpowiednia ilość ludzi chętnych do zabawy, bo tryb dla jednego gracza na pewno nie będzie bawić tak samo.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post3 sie 2006, o 11:38

ale fakt, jak sobie wyobrazacie granie w to w małym pokoju :D? Trzeba miec duzy pokoj no i duzy tV by sie przydał.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 sie 2006, o 14:37

Pamiętam jak z kumplami zaczeliśmy robić z siebie głupa przed eye toyem. 5 gości przed tvikiem zaczęło machać łapami i nogami:). Jeśli wii sports obsługuje jedynie czterech graczy to u mnie każdy by miał co najmniej 3 metry kwadratowe i było by spoko.

PS. Przypomniała mi się również sesja z eye toyem i kolegi. Musieliśmy wynieść prawie wszystkie rzeczy z pokoju, aby móc mieć trochę miejsca dla 3 graczy :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post5 sie 2006, o 21:24

Ale grafika to tragiczna :? . Normalnie modele postaci jak z Saturna, i niech Nintendo nawet nie próbuje gadać, że to celowo. Bida, jedyna nadzieja to gameplay. i Klondike
Wii powinno MINIMALNIE dawać gry jak z GC, a nie dwie generacje wstecz z wyższą rozdziałką X_X.
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:44 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post6 sie 2006, o 22:22

stary, nie ośmieszaj saturna :twisted: toż to mega drive jak nic ;)
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post7 sie 2006, o 11:57

Gry 3D na MegaDrive:

Duke Nukem 3D
Obrazek Obrazek
Bloodshot
Obrazek Obrazek
Virtua Racing
Obrazek

Wyglądają lepiej niż Wii sport (tylko rodziałka niższa bo 320x224).
I co szydzisz z Megusia? <głaszcze>
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:40 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post7 sie 2006, o 13:12

hehehe racja :D
Następna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron