Teraz jest 29 mar 2024, o 01:18


Wii Sports

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post11 sie 2006, o 08:44

YoW napisał(a):Pamiętam jak z kumplami zaczeliśmy robić z siebie głupa przed eye toyem. 5 gości przed tvikiem zaczęło machać łapami i nogami:). Jeśli wii sports obsługuje jedynie czterech graczy to u mnie każdy by miał co najmniej 3 metry kwadratowe i było by spoko.

PS. Przypomniała mi się również sesja z eye toyem i kolegi. Musieliśmy wynieść prawie wszystkie rzeczy z pokoju, aby móc mieć trochę miejsca dla 3 graczy :twisted:


Takie posiedzenia z kumplami są zaiste, zaje**ste, ale niestety tutaj pojawia się pewien dosyć martwiący mnie szkopuł... Co kiedy nie będzie kumpli, bo przecież ONI nie zawsze "czuwają". Oby gry na Wii nie przeważały w te o stricte Multiplayer'owej atmosferze, bo wtedy naprawde zacznę zastanawiać się nad ewentualnym sukcesem Niny w tej generacji konsol... (o ile N ma wogóle jakieś szanse:)...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post19 sie 2006, o 11:39

Omć jeżeli usługa sieci w wii ma być darmowa(pożyjemy, zobaczymy) to przecież w wii sports musi być opcja grania przez sieć, a w sieci zawsze znajdziesz kogoś chętnego do gry, co nie:) :D. Tym razem big N skupia się na opcjach sieciowych swojej konsolki i dobrze:) he he
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post19 sie 2006, o 18:06

IMO ta gra ma jakiekolwiek szanse tylko jesli bedzie w zestawie razem z konsola, albo jesli bedzie kosztowac maksymalnie pol ceny normalnych, dobrych tytulow na Wii. Bo jesli nie bedzie ani tak ani tak, to ta gra IMO nie ma szans - nikt normalny nie zaplaci za nia rownowartosci nowej Zeldy czy Metroida. Na prawde nie wroze Wii Sports swielanej przyszlosci - chyba ze wsrod mlodych osob dopiero zaczynajacych swoja przygode z graniem. Ale nawet oni pobawai sie dluga czyms tak prostym ;/

Gość

Post19 sie 2006, o 18:41

nie no, trochę racji w tym jest, ale nasi japońscy bracia napewno kupią sporo egzemplarzy. Nie możemy zapomnieć o tym, że ich gusta często do normalnych nie należą :D :D
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post19 sie 2006, o 20:41

No i nasi mali skosnoocy przyjaciele z pewnoscia maja wiecej kasy by pzowolic sobie na Wii Sports ;]
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post12 wrz 2006, o 14:08

heh tym bardziej ze wii i gry na nią będą na penwo najtansze z wszystkich next-genów :). Ale moim zdaniem i tak wii sport to bieda, taki rozbudowany eyetoy. Jak ogladałem filmiki z tenisa to śmiałem sie - czy machanie w kółko ręką ma zapewnić rozgrywke na godziny? Powątpiewam. Zapewne znudzi sie to szybciej niż dowolna minigierka z EyeToya
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron