Teraz jest 28 mar 2024, o 13:47


Metroid Prime 3: Corruption

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Metroid Prime 3: Corruption

Post23 lip 2006, o 10:52

Wiadomo - kolejny Metroid Prime atakuje i na pewno fani poprzednich części już wyczekują premiery trójki. W sumie wiadomo czego się spodziewać, a możliwości nowego kontrolera dadzą zupełnie nowe doznania towarzyszące grze. Moim zdaniem jeden z pewniaków Nintendo - sprawdzona marka, na którą rzucą się gracze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post23 lip 2006, o 12:34

Właściwie ludzie którzy grali już w poprzednie metroidy na GC, pewnie wiedzą czego się spodziewać: Duż akcji, dużo eksploracji, dużo zagadek, trochę morphballa(co przy kontrolerze od wii może naprawdę fajnie wyglądać), no i dotego sterowanie za pomocą wii-lota. Ja w to wchodzę!!! Premiera na starcie konsoli, sweet!!! :D :D :D

A , i looknijcie jakie tytuły ma na starcie wii, będzie dobrze, będzie dobrze:)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 lip 2006, o 09:33

YoW napisał(a):
A , i looknijcie jakie tytuły ma na starcie wii, będzie dobrze, będzie dobrze:)

Dobrze będzie o ile to wszystko wypali :| ... Zauważ, że jeszcze na E3 lista potencjalnych launch titles była naprawdę okazała i długa, a im bliżej premiery, tym więcej tytułów stoi pod znakiem zapytania (Super Mario Galaxy, czy właśnie Metroid Prime 3...). Trzeba poczekać na oficjalną listę od Nintendo, która pewnie zostanie ogłoszona na TGS...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post28 lip 2006, o 12:26

Sarge napisał(a):
YoW napisał(a):
A , i looknijcie jakie tytuły ma na starcie wii, będzie dobrze, będzie dobrze:)

Dobrze będzie o ile to wszystko wypali :| ... Zauważ, że jeszcze na E3 lista potencjalnych launch titles była naprawdę okazała i długa, a im bliżej premiery, tym więcej tytułów stoi pod znakiem zapytania (Super Mario Galaxy, czy właśnie Metroid Prime 3...). Trzeba poczekać na oficjalną listę od Nintendo, która pewnie zostanie ogłoszona na TGS...


Ekm masz trochę przestarzałe informację , lista została właśnie ujawniona(to znaczy ujawniono 7 pozycji), znajduje się na niej m in. Metroid 3, Zelda:TP, rayman RB. Nie chce mi się wymienić więcej, bo jestem leniem:) , i nie chce mi się poszukać w intenecie ani w nowym PSXE :) :) :D :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 lip 2006, o 14:46

To tylko informacje od Oficjalnego Amerykańskiego Magazynu Nintendo, więc podchodzę do nich z dystansem. Nintendo jeszcze nigdzie nie potwierdziło pełnej listy i na taką czekam - nie interesuje mnie to, co napisał "jakiś tam" magazyn.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post11 sie 2007, o 00:10

Właśnie pojawiły się dwa nowe filmiki. Pierwszy to trailer zdradzający fajny, kosmiczny design, który pewnie będzie towarzyszyć grze, drugi pokazuje gameplay:

http://wii-mote.net/wii_news_237_Metroi ... ption.html
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 lis 2007, o 13:44

Zagrałem chwilke zaledwie, ale gra jest świetna - to widać! Sterowanie niemal doskonałe, wczujka na maxa. Grafa moze nie jakos kosmicznie ładna, ale chodzi w 60 fpsach! Dla posiadaczy Wii tytuł raczejobowiązkowy.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post21 lis 2007, o 18:32

Chętnie bym w to zagrał, muszę chyba rozważyć kupno Wii :)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 gru 2007, o 14:22

Warto, gra jest świetna. Ukończyłem ją z kilkoma problemami - wkurza trochę gdy nie wiadomo co zrobić i trzeba zaciągnąć wskazówek w faq, ale to nie zmienia faktu, że gra jest bardzo dobra - teraz próbuję ją przejść na poziomie trudności hypermode - to się nazywa hardcore - szczególnie przy walkach z bossami :D

Posiadaczom Wii chyba nie muszę polecać :D
Obrazek
Obrazek

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron