Teraz jest 20 kwi 2024, o 18:27


Red Steel

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Red Steel

Post23 lip 2006, o 10:43

Pierwszy shooter-exclusive na Wii i moim zdaniem jedna z najlepiej zapowiadających się pozycji startowych na tę konsolę. Moim zdaniem właśnie w FPS'ach ten kontroler ma szansę na pokazanie swoich możliwości i ta gra to udowadnia.

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post23 lip 2006, o 12:42

A mnie ta gra strasznie zawiodła. Czytając relację z E3 i filmiki z gameplayu widać, że:

A-Strasznie ciężkie sterowanie, w MP3 nie ma takich problemów, Ubi Soft poprawiać to
B-Walki na samurajskie miecze, kiedy ubi chwaliło się odwzorowaniem ruchów miecza(machasz wii-lotem w prawo, ludzik macha mieczem w prawo) to jeden wielki fake, żeby zaatakować trzeba wykonać odpowiedni ruch
C-Grafika nie powala
D-ale ogólnie może być dobrze jeśli ubi niektóre rzeczy poprawi.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post23 lip 2006, o 23:20

Jak dla mnie w przeciwienstwie do Yow, to jedna z najlepiej zapowiadajacych sie gier na Wii. Grafika może nie jest zniewalajaca, ale i tak mysle ze tytul bedzie dobry :)

Gość

Post23 lip 2006, o 23:20

Nom, ja też liczylem na RS, a po E3 bardzo sie zawiodłem. Masa niedopracowań... Jeszcze długa praca przed developerami!! :evil: IMO małe szanse ma ta gra aby zostać Hitem...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 lip 2006, o 09:24

Zarzuty odnośnie grafiki nie są chyba sprawiedliwe w stosunku do tego, co Wii będzie tak naprawdę oferować. Oczywiście nie wiemy, ile z tego sprzętu będą wyciskać developerzy za kilka lat, ale prawda jest taka, że Wii nie będzie konkurować pod tym względem z konkurencją.

Dla mnie dobrze się zapowiada, nie wiem o co Wam chodzi z tymi niedopracowaniami, mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post3 sie 2006, o 11:40

dla mnie niedopracowaniem jest to, ze walka na miecze to chyba tylko dwa ciosy: atak i blok. I to ma odwzorowywac moje ruchy? Dziekuje, postoje :roll:

Gość

Post4 sie 2006, o 10:32

Ja też miałem na myśli system tej gry. Wiadomo, że Wii nie idzie w tym samym kierunku co PS3 i X360 i dlatego oczekuje się od konsoli Niny czegoś conajmniej na poziomie, tymczasem moje wrażenia po zobaczeniu RS nie są znowu takie dobre.... Tytułdobrze się zapowiada, ale z dobrych pomysłów wcale nie musi narodzic sie cos dobrego nie?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post28 sie 2006, o 12:17

A mnie giera zachwyciła pozytywnie polecam obejrzeć filmik który zaczyna się w windzie http://www.gametrailers.com/ :!:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post19 lis 2006, o 17:10

Na gamespot gra dostała 5.5 jestem zaskoczony troche bo z filmikow wygladalo na dobra gre....
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post19 lis 2006, o 19:17

Tak nisko?!?!? Ciekawe, jakie oceny na innych serwisach, bo to był jeden z nielicznych tytułów na Wii, który mnie interesował (choć konsoli kupować nie zamierzam). Szkoda.

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości