Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:45


Czy interesuje was wogóle Wii?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post13 wrz 2005, o 00:37

HD DVD będzie bardzo pojemnym nośnikiem, więc nie ma obaw.

Z drugiej strony mało kto wykorzysta tą pojemność.

HDTV owszem, ale nie zapominajmy, że wchodzą nowe formaty kompresji video, które obecnemu divx powiedzą papa. Są to formaty stworzone z myślą o HDTV.


PS3 nie ma gotowej i szybko nie będzie. W tym czasie Microsoft przeprowadzi taką revolucję, że się nie pozbieramy

1. Rozważają wypuszczenie Windows Vista (Longhorn) na x360 i zamienienie konsoli w komputer

2. Będą sprzedawać licencje na produkcje klonów x360

3. Chcą zaaplikować w longhornie na PC XNA, które umożliwi uruchamianie gier z x360 na PC ...
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post13 wrz 2005, o 12:46

Bandi!!! A założymy się że revolution też będzie wykorzystywać HDTV? :twisted: Nintendo nie pozostanie w tyle i wprowadzi to samo co konkurencja bo postęp idzie i nie da się go zatrzymać, kropka.
Offline
Avatar użytkownika

2fast4ya

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 7 wrz 2005, o 22:55
  • Lokalizacja: Z Doliny Roztoki

Post13 wrz 2005, o 23:31

Bandai.Wogle to niewiem oczym ty dyskutujesz;/ Zalozyciel tematu jasno i klarownie poprosil aby sie wypowiadac na temat konsoli Revolution a Ty raptem usilujesz przekonywac ludzi do X360 i wogle piszesz o polityce Microsoftu. Dopoki na rynku niema "zadnej" konsoli nikt nie jest wygrany ani przegrany takze oszczedz tego wychwalania X360 skoro niewiesz jakie bedzie Revolution i PS3. A co do ceny PS3 to niewiesz ile bedzie kosztowala ta konsola wiec tu takze piszesz dziwne rzeczy typu: "Od razu wywieję z główek wiekszości osób zakup PS3 - dlaczego? - CENA!!! Cena będzie nieadekwatna do jakości."Tego niewie nikt, no moze procz samego SONY.
A czy czekam na Revolution :?: Bardziej jestem ciekaw konsoli NINTENDO :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post14 wrz 2005, o 10:34

Racja ZaSzybkiDlaMnie. No ale kto mi powie ile pomieści HD-DVD? Co do kompresji, to hmmm. Cóż, mogę powiedzieć. To nie zmienia faktu, że sprzęcik wyświetlający ogromne rozdziałki bez przeplotu w idealnej jakości potrzebuje ogromnego nośnika, HD-DVD na pewno na początku sobie poradzi, ale jak dla mnie będzie taka sama sytuacja jak przy GameCube i jego MiniDVD. Niby wystarcza ale jednak niedosyt zostaje (chodzi oczywiście o filmy, sekwencje mówione itp.).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post14 wrz 2005, o 21:56

Bandi!!! A założymy się że revolution też będzie wykorzystywać HDTV? Nintendo nie pozostanie w tyle i wprowadzi to samo co konkurencja bo postęp idzie i nie da się go zatrzymać, kropka.


Ja nie piszę że HDTV jesty złe - Wręcz przeciwnie HDTV jest konieczne.


Bandai.Wogle to niewiem oczym ty dyskutujesz;/ Zalozyciel tematu jasno i klarownie poprosil aby sie wypowiadac na temat konsoli Revolution a Ty raptem usilujesz przekonywac ludzi do X360 i wogle piszesz o polityce Microsoftu.


Bez porównania nie ma rzetelnej wypowiedzi. Wiec nie sugeruj, że należy mieć klapki na oczach i pisać tylko i wyłącznie o revolution



Dopoki na rynku niema "zadnej" konsoli nikt nie jest wygrany ani przegrany takze oszczedz tego wychwalania X360 skoro niewiesz jakie bedzie Revolution i PS3. A co do ceny PS3 to niewiesz ile bedzie kosztowala ta konsola wiec tu takze piszesz dziwne rzeczy typu: "Od razu wywieję z główek wiekszości osób zakup PS3 - dlaczego? - CENA!!! Cena będzie nieadekwatna do jakości."Tego niewie nikt, no moze procz samego SONY.



Nikogo nie wychwalam - piszę o faktach:

1. o tym że X360 zadomowi się na rynku

2. Koszt produkcji PS3 jest znacznie wyższy niż x360. Pozatym gdybyś śledził newsy to byś wiedział ile PS3 musi minimalnie kosztować...

3. To już jest flagą sony, że cena zawsze przewyższa jakość! I nie tylko mam tu na myśli konsole...


A czy czekam na Revolution Bardziej jestem ciekaw konsoli NINTENDO


Hm? A to Revolution to nie od Nintendo? Hm... :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

2fast4ya

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 7 wrz 2005, o 22:55
  • Lokalizacja: Z Doliny Roztoki

Post14 wrz 2005, o 23:36

I ty mowisz ze to niejest wychwalanie?? A ja mysle ze dokladnie to robisz bo jak mozesz pisac o wyzszosci X360 skoro niema innych konsol;/ A co do porownania to jest ono niemozliwe juz niebede pisal dlaczego. Domyslanie sie jes jak najbardziej na miejscu a ty z gory stawiaasz X360 na I miejscu, wiec zostaw swoje oceny dla siebie bo "wyznawcow" Sony i Nintendo takimi tekstami nie przekonasz do X36.
Wspomniales tez cos o newsach (ze niby ich nieczytam) no wiec chlopcze, no ok moze nieczytam ich tyle co ty ale z tego co wiem to nie wszedzie szaleja za X360 a juz na pewno nie szaleja w Azij takze tutaj troszke sie mylisz :)
PS
Jak bys czytal uwaznie to bys zrozumial ze jestem ciekaw konsoli NINTENDO bo to "od"NINTENDO wyloni sie Revolution ;/
Wogle to niewidze sensu porwadzenia tego watku, mam juz dosyc tekstow typu:
"X360 lepszy bo..." , "PS3 lepsze bo..." itp. Moze kiedys przyjdzie czas ze Gracze pojma to ze sa rozne gusta a o gustach sie niedyskutuje. <PEAC>[/quote]
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 19:11

Będe sie interesował maszynką nintendo, kiedy wyjdą gry, które lubie, a nie jakieś Mariany czy inne Donkey Kongi...

Gość

Post7 kwi 2006, o 22:57

popieram :D ale podobno Hideo tworzy cos nowego na Revo... zainteresowales sie juz?? :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post5 lip 2006, o 09:37

po e3 wychodzi mi tylko jedno - wii to popierdółka nic wiecej. wszystkie gry przypominają eyetoya - moze to bedzie zabawne przez chwile ale pewnie bardzo szybko sie znudzi... no ale jesli bedzie tanie jak barszcz to moze sie skusze :D
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 lip 2006, o 10:26

Mario napisał(a):po e3 wychodzi mi tylko jedno - wii to popierdółka nic wiecej. wszystkie gry przypominają eyetoya - moze to bedzie zabawne przez chwile ale pewnie bardzo szybko sie znudzi... no ale jesli bedzie tanie jak barszcz to moze sie skusze :D


Po części się z tobą zgadzam, rzeczywiście przez niektóre gry wii może być tak uważane, ale te "popierdółkowate" gry będą dla osób które nie interesują się grami video. Po prostu odpalasz, dobrze się bawisz, wyłączasz i zapominasz. Ale takie gry jak zelda,metroid,sadness, red steel utrzymują w przkeonaniu że wii to nie tylko zabawka na dzień lub dwa. Tak samo iż jest naprawdę niezłe wsparcie third part developerów. Ja obstawiam cenę wii na 200 dolców więc trzeba będzie kupić:D

Gość

Post6 lip 2006, o 18:06

Wii to wcale nie żadna popierdółka, za to konsola z inwewncją i pomysłem... Dobrze że ktoś jeszcze myśli nad sensem tworzenia gier i nie pakuje w swoje zabawki wielkiej mocy obliczeniowej, za to bez żadnych nowych patentów (podobnie do rynku PC gdzie tak naprawdę nic oprócz wizualizacji sie nie zmienia)... Pokładam wielkie nadzieje w konsoli BigN i mam nadzieję, że Wii zdobędzie to na co zasługuje... przynajmniej narazie, bo jak wiadomo konsola N może okazać się klapą ze względu na niewykorzystanie swoich patentów i pomysłów. Może tym razem Nintendo zawalczy o coś na rynku konsol??? 8)

aha, Mario wyobraż sobie rynek gier za 30lat bez dzisiejszych i następnych innowacji tj. EyeToy, Pilot itd. Ciągle grafy nie będą ulepszać, a im szybciej popłyną pomysły... tym lepiej:> Razz
Ostatnio edytowano 8 lip 2006, o 11:57 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post6 lip 2006, o 23:20

jeśli ta konsola ma być taka tania jaką ją zapowiadają no to raczej nie będę się zastanawiał nad jej kupnem :) . W niekture gierki żeczywiście czasami można by sobie pograć dla rozluźnienia. Tak że konsola ma sporo zalet, agłuwną zaletą jest oczywiście cena.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości