Teraz jest 28 mar 2024, o 11:19


Czy interesuje was wogóle Wii?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post3 wrz 2006, o 12:17

Jeżeli piszesz na podstawie GO to jesteś drogi kolego w błędzie. Nie zapominaj że poziom wypowiedzi na OGM i GO jest zupełnie inny i niech tak zostanie.

Osobiście jestem posiadaczem X360 który mimo że mi nawala i będę musiał reklamować to jestyem z tej konsoli bardzo zadowolony.

Mam GameCube który tak na prawde zachwycił mnie najbardziej Resident Evil 4 (No i Metroid Prime jest jeszcze w miare) więc o żadnej miłości nie ma co tutaj mówić do firmy hydraulika!

Co do Sony. Miałem kilka PS2-ek i kilka PSX-ów. Z PS2 byłem wyjątkowo niezadowolony mimo fajny ch gier.

- Pad rozlatuje się w mig przy mojej ulubionej grze - Amplitude (sypią się strasznie L i R-y

- Gałki analogowe są beznadziejne do gier FPP... zresztą są beznadziejne gry FPP

- nie ma dobrych samochodówek na miare Forzy i PGR (GT jest 2 razy gorsze od ścigałek M$ no i pad się gorzej sprawdza - wole przyśpieszać i hamować triggerami)

- EyeToy był według mnie totalnym nieporozumieniem. Dobrze że kupiłem go za 80 zł a nie za 250 :-)

Reasumując. A zresztą sami sobie wnioski wyciągnijcie. Nie będę jednak ukrywał że Nintendo po raz pierwszy zwróciło moją uwagę. Dla mnie Wii jest rewolucją i świstaku nic na to nie poradzisz. X360 będę dalej posiadał i kupował na niego gry a PS3 kupię tylko i wyłącznie jak Sony da mi dobry powód do zakupu bo jak na razie na zdrowy rozum po co kupować PS3 skoro X360 jest w zupełności wystarczający???
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2006, o 22:18

Ufff...
FANBOJKU...
Bo na FANBOJA to se trza zasłużyć, bracie.
Pokój z Tobą
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post4 wrz 2006, o 12:44

Gdybyś potrafił ruszyć choć troche głową to byś mnie zdefiniował jako Anty Fanboja Sony.

I to by było prawdą bo zarówno posiadane przezemnie PSP jesty niewypałem jak i wieści o nadchodzącym już lada chwila PS3!

Peace :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 wrz 2006, o 13:05

O proszę. Koledze Bandiemu nerwy puszczają?
I "ruszać głową choć trochę"? Stary, uwierz mi, do zdefiniowania Twojego zachowania (wnoszę po Twoich postach ofkoz) to ja nie muszę się do końca budzić...
Ale nawet, tak nierozgarnięty chłopiec jak Sonial ma kumpli. Sami się przyznają, kim są. Tylko jedno: czym tu się chwalisz, Bandi? Fanbojostwem (ups, "antyfanbojostwem)??? Buehehe...
Posiadane przez Ciebie PSP jest niewypałem? Hmmm... Pewnie posiadany przez Ciebie słownik ortograficzny też słabo działa. A może na j. polskim kamieniami w okna się rzucało...? Nieważne.
Kończę, koleżko drogi. Szkoda mi Ciebie, ot co...
Bądź zdrów. I pamiętaj: złość piękności szkodzi.
Pokój.
P. S. Kończę offtopa.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 wrz 2006, o 00:54

"O proszę. Koledze Bandiemu nerwy puszczają?"

Bynajmniej jak mnie komentują takie osobniki...


"I "ruszać głową choć trochę"? Stary, uwierz mi, do zdefiniowania Twojego zachowania (wnoszę po Twoich postach ofkoz) to ja nie muszę się do końca budzić..."

Bo ty jesteś nade mną kilka szczebelków - jasneee - HALO - pobudka!!! Obudź się w końcu!


"Ale nawet, tak nierozgarnięty chłopiec jak Sonial ma kumpli. Sami się przyznają, kim są. Tylko jedno: czym tu się chwalisz, Bandi? Fanbojostwem (ups, "antyfanbojostwem)??? Buehehe..."

Anty Fanboj - wiem to za trudne żeby zrozumieć. Rozumiem cię i pozostawiam to bez dalszego komentarza!


"Posiadane przez Ciebie PSP jest niewypałem? Hmmm... Pewnie posiadany przez Ciebie słownik ortograficzny też słabo działa. A może na j. polskim kamieniami w okna się rzucało...? Nieważne."

Leję na j. polski. Jak ci się nie podoba to mogę z tobą dyskutować w j.angielskim... Jeżeli jesteś takim zatwardziałym polonistom to proponuję rejestrację na forum Fanklub Miodka :-)

A to że czasami komuś się zdarzy palnąć ortografa to nie jest przestępstwo (giertych pewnie nawet to zacznie popierać ;-)


"Kończę, koleżko drogi. Szkoda mi Ciebie, ot co...
Bądź zdrów. I pamiętaj: złość piękności szkodzi. "

Trzeba porządnie trzasnąć aby... - to ci powinno wystarczyć. Bynajmniej nie złoszczę się przy komentowaniu takich ludków...[/b]
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 wrz 2006, o 15:48

Umć doszło nowe stwierdzenie antyfanbojstwo czy może to być( TELE AUDI)

-Fan konsoli który nienawidzi swojej konsoli
-Człowiek mający dwa skręty i dwie konsole, które spuscza na kabelku z trzeciego piętra
-Osobnik posiadający GameCuba
-Pececiarz mający Pegazusa nienawidzący konsol
Swoje odpowiedzi wysyłajcie smsem pod numer ****
Cena jednego SmS'a to jedyne 7656 zł plus vat.
Nie wiem czy Baron i inni nie kasują postów tych postów, może po prostu lubią popatrzeć jak bandi się kłóci. No ale co mi tam do tego twój cyrk i twoje małpy. A na koniec piosenka "Co się stało z Bandim"
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 wrz 2006, o 17:18

Anty Fanboj - zdefiniowałbym jako osobę krytykującą wyłącznie 1 markę (nie bez powodu :-) i na równi traktujący pozostałe marki (Xbox, Nintendo, PC, Apple itp...)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post10 wrz 2006, o 11:45

Dobra ludzie, wyluzujcie troche - i Ty bandi, i Ty Sonial. Żyjecie w innych światach i tyle ;) po co zaraz na siebie jechać... Wróćmy do tematu.

Ja powiem tak - z tego co widziałem, cała ta "rewolucyjnosc" Wii jest IMO troche naciągana. No ok, rozumiem wykorzystanie wii-mote w niektórych grach, ale żebym grając w Mario musiał nim kręcić kółka zeby otworzyć drzwi... Jakoś to do mnie nie przemawia. Zresztą moim zdaniem w grach powinna być możliwość wyboru - zarówno na to "rewolycjne" sterowanie, jak i na normalne. Bo nie wierze że to nie bedzie męczące, chocby ktos mnie tak mocno przekonywał jak to robił bandi wczesniej hehe :roll: Jestem pewny, że po godzinie gry w Red Steel ręka będzie odpadać. No ale wiadomo, to tylko gdybanie. Sprawdzimy, ocenimy...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post18 sty 2007, o 11:50

A ja wam powiem że coraz bardziej zaczynam być skłonny ku Wii. Może nie tyle mnie powala to konsola co w zeldę pograłbym, oj tak! Na pewno wspaniała to gra, a w koncu 1000zł za konsole to nie jest majątek...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post18 sty 2007, o 20:42

Mam X360 i fajne gry, które powinny mi wystarczyć. Generalnie mam w co grać jednak to revolucyjne sterowanie nie daje mi "żyć" (troszke przesadzilem, ale niech bedzie :D

Generalnie jak się tylko pojawi u mnie we wrocławskim mediamarkt - biorę od razu. Niestety bez gier - za konsolę przepłacę ale gry muszą stanieć - przykro że w Polsce tak próbują nas kroić z kasy i nie widzą że gry na X360 są o wiele tańsze... :(
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 lut 2007, o 12:44

Tak sobie myśle że zacofane technologicznie Wii jest za drogie. Może i fajny pomysł z wiimotem ale za taką kasę to może sie nintendo cmoknąć. Gdyby to chodziło za jakieś 700zł (a mogłoby, ale Hydraulicy oczywiście muszą więcej zarobic) to moze bym kupił nawet. A tak pozostaje czekac na spadek cen bo za 1100zł to na pewno tego sprzetu nie kupie.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 lut 2007, o 15:52

Z ich punktu widzenia to świetny interes, bo konsola mimo wszystko sprzedaje się świetnie więc po co startować z niższą ceną? Mnie na razie Wii trochę zawodzi szczerze mówiąc - nie chodzi nawet tylko o cenę, ale o gry. Oczywiście, moje zarzuty mogą być bezpodstawne, bo nawet na konsoli nie grałem, ale patrząc na line-up tytułów, właściwie nic mnie nie interesuje :? ... Jednak nowe Wario Ware albo Rayman Raving Rabbids to tylko popierdółki - dobre minigierki, które zapewne szybko się znudzą. A z "prawdziwych, poważnych" ekskluzywnych tytułów widzę tylko Zeldę (która jest w dodatku dostępna też na GCN) i... długo, długo nic.

Jakoś DS mnie bardziej przekonywał już szybko po premierze, tymczasem Wii mnie na razie po prostu nie interesuje, poczekam jak też sytuacja się rozwini :roll: ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron