Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:50


Czy interesuje was wogóle Wii?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post21 sie 2006, o 09:04

Polecam zapoznać się z listą lunch titles oraz z zapowiedziami 3rd party developerów - Wii to obrót o 180 stopni w porównaniu do Gacka.

Jak dla mnie platforma must have i już nic nie jest w staniie zmienić mojego zdania - nawet nadchodzące killery na X360!
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post21 sie 2006, o 21:53

Ja wyroznie sie z tlumu i napisze ze Wii na razie wcale a wcale mi sie nie podoba. Co prawda kontroler zaprezentowany przez N jest bardzo oryginalny jednak za bardzo kojarzy mi sie z zabawkami pokroju maty do tanczena czy tez eye toy'a (a jak wiadomo zywotnosc tego typu zabawek jest ograniczona albo raczej uzalezniona od preferencji gracza)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post22 sie 2006, o 20:17

Wiesz - ja na Wii-mocie nie grałem ale moja wyobraźnia działa.

Do EyeToya nie ma co porównywać. Jak dla mnie EyeToy nie był żadną rewelacją. Osobiście byłem bardzo niezadowolony z zakupu swego czasu.

Mata - tego nie próbowałem - wśród małolatek pewnie zrobiła większą furorę niż eyetoy.

Reasumując - EyeToy dostał super recenzje - kupiłem i się zawiodłem.

Wii-mote jeszcze nie ma. Nie mogę się powołać na żadną opinię bo są podzielone. Ale gdy pomyślę o tym pilocie - widze w nim znakomitą rozrywkę i sposób na ziewanie przed ekranem.

Przyda nam się troche ruchu w dobrym wydaniu.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post30 sie 2006, o 10:15

może i przyda nam się troche ruchu, ale od czasu do czasu a nie w każdej grze jaka bedzie istniała. Każdy lubi czasami przyjść, położyć się na kanapie i spokojnie pograć a nie skakać jak ten dureń non stop przed TV :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 sie 2006, o 10:48

Lol? Panie chyba Nie jesteś poinformowany ze konsola wii będzie też miała normalne pady, więc, spokojnie ktoś, kto będzie miał wii będzie się mógł położyć się na łóżeczku i sobie pograć 8) Wiadomo coś czy gry z Gacka będą chodzić na Wii :?:
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post31 sie 2006, o 00:08

Wii będzie obsługiwać małe płytki z GC (sam się zastanawiam jak to zrobili :-)
Wszystkie dotychczasowe szczelinowe czytniki nie obsługiwały niestandardowych płytek

może i przyda nam się troche ruchu, ale od czasu do czasu a nie w każdej grze jaka bedzie istniała. Każdy lubi czasami przyjść, położyć się na kanapie i spokojnie pograć a nie skakać jak ten dureń non stop przed TV


Wiesz to czy nie będzie ci się chciało machać non stop ocenisz (albo i nie :) po premierze

Zapewniam cię że to nie jest nic męczącego tak samo nie musi być męczący trening po pracy czy inne zajęcia.

Wii jest kierowane do ludzi aktywnych a nie spaślaków siedzących z pizzą w buzi przed TV.

A tak BTW - polecam oglądnąć:

http://forum.trialclub.net/filmik-ps3-vs-wii-t939.html

;-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 wrz 2006, o 09:56

bandi napisał(a):(...)Wii jest kierowane do ludzi aktywnych a nie spaślaków siedzących z pizzą w buzi przed TV.(...)

Ech, stary...
Z takiego fajnego miasta jesteś, z takiej fajnej dzielni (byłem, wiem, znam), a takie bzdury klepiesz...
Skąd Ci się takie wnioski roją??? Doprawdy, ciężko mi nadążyć za Twoim tokiem myślenia...
Ale zawsze to ja mogę myśleć "inaczej", nie...?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post1 wrz 2006, o 10:31

Ech, stary...
Z takiego fajnego miasta jesteś, z takiej fajnej dzielni (byłem, wiem, znam), a takie bzdury klepiesz...
Skąd Ci się takie wnioski roją???


Jak byś się naczytał opinii ludzi - że niby zmęczony po pracy nie będzie miał ochoty machać itp to byś sam takie "bzdury" pisał.

Mam już dość szczekaczy, którzy krytykują coś nie mając zielonego pojęcia. To nie eyetoy!

... zresztą filmik ps3 vs Wii też to obrazuje doskonale... :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post1 wrz 2006, o 13:31

Ciekawy filmik ... Ciekawe kto by wygral gdyby na srodku ekranu pojawil sie napis FIGHT ! :>

btw. Po co oceniac i wychwalac(narzekac na) konsole ktore nie sa jeszcze dostepne. Poczekajcie chwile i wstrzymajcie sie z osadami do momentu premiery.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 wrz 2006, o 16:02

OK, Bandi. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje... Luzik, hłe hłe...
Pokój z Tobą.
P.S. Jakbyś miał za dużo tego co popalasz to wal na PM. Tez chcę spróbować... Jak to jest...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post2 wrz 2006, o 12:53

Sonial - ty wiesz swoje - nie rozśmieszaj mnie.

Nie zwracaj się też w taki sposób do mnie na forum bo to co ja piszę na takie ośmieszenie na pewno nie zasługuje.

Reasumując - jesteś osobą skłonną do "upiększania" (w drugą stronę oczywiście dla nie rozumiejących ironii :-) pewnych faktów.

Napiszę jeszcze raz: W EyeToyu machałeś rękami powyżej poziomu i w górze żeby uzyskać odpowiedni efekt w grach typu mysie szyb co jest niezwykle męczące i na dosłownie kilkanaście minut dziennie. Ale to była minigra więc rozumiem.

Wii-mote-m możesz sterować na kilka sposobów (co jest między innymi revolucją):

- Możesz grać agresywnie wymachując energicznie
- Możesz grać spokojnie z wii-mote na kolanach
- i w końcu: możesz grać tak jak tobie wygodnie. Ułożyć ręce jak chcesz a nie jak ci każą np w eyetoyu.

Myślę że kolejne komentarze są zbędne w tym newsie - premiera Wii już lada chwila - wytrzymajcie.

Tymczasem co niektórym polecam skupić się na podstawówce aby nałapać trochę dobrych ocen bo marnie ich widzę po premierze Wii :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post3 wrz 2006, o 02:49

Prawda jest taka ze Sonial patrzy na ta sprawe z zupelnie innej perspektywy niz ty - drogi Bandi. Dla Ciebie wszystko (mowa o konsolach) co nie zawiera w nazwie "wyrafinowanego" i jakze "rewolucyjnego" slowa Wii jest bee.
(pisze to na podstawie kilku postow zamieszczonych nie tylko na tym forum).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości