Teraz jest 18 kwi 2024, o 20:46


Czy interesuje was wogóle Wii?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Czy interesuje was wogóle Wii?

Post16 lip 2005, o 02:54

Revo jako trzecia w kolejności. Około trzy lata po premierze jak będzie za 450 zł 8) I jak będę miał przy okazji "kilka" wolnych stówek na szpile jakieś... ogólnie mówiąc.

Chyba, że konsolka zostanie w miarę szybko i sprawnie spiracona. Jeżeli tak by to wygladało, to łykam revo jak będzie za 8 stówek :D
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 lip 2005, o 10:25

Taaa, piractwo kurde to u nas wyznacznik. Nie ma się więc co dziwić, że N64 i GameCube nie odniosły spektakularnego sukcesu. Przeróbek albo wogóle nie było albo pojawiły się bardzo późno.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 lip 2005, o 13:28

majonez napisał(a):Revo jako trzecia w kolejności. Około trzy lata po premierze jak będzie za 450 zł 8) I jak będę miał przy okazji "kilka" wolnych stówek na szpile jakieś... ogólnie mówiąc.

Chyba, że konsolka zostanie w miarę szybko i sprawnie spiracona. Jeżeli tak by to wygladało, to łykam revo jak będzie za 8 stówek :D


Hehe mysle tak samo. No prawie :D Chce zobaczyc najpierw pierwsze gry ale wydaje mi sie ze wolalbym kupic revo niz x-a 360. Wiec najpierw ps3, a potem sie zobaczy :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post24 lip 2005, o 21:54

Ja póki co nie emocjonuję się zbytnio nadejściem Revolution. Nie dlatego, że nie lubię Nintendo, bo tak zresztą nie jest. Jednak o tej konsoli właściwie nic nie wiadomo i tak naprawdę nie wiadomo, czy w ogóle jest czego oczekiwać :D . Dopóki firma hydraulika nie puści pary z ust, ciężko będzie w ogóle na coś czekać :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post24 lip 2005, o 22:11

Piotrek napisał(a):
majonez napisał(a):Revo jako trzecia w kolejności. Około trzy lata po premierze jak będzie za 450 zł 8) I jak będę miał przy okazji "kilka" wolnych stówek na szpile jakieś... ogólnie mówiąc.

Chyba, że konsolka zostanie w miarę szybko i sprawnie spiracona. Jeżeli tak by to wygladało, to łykam revo jak będzie za 8 stówek :D


Hehe mysle tak samo. No prawie :D Chce zobaczyc najpierw pierwsze gry ale wydaje mi sie ze wolalbym kupic revo niz x-a 360. Wiec najpierw ps3, a potem sie zobaczy :D


Właściwie mógłbym napisać tylko: j.w. i zwinąć manatki :D. JA stawiam na razie na ps3 i na pewno nie kupie revo jako pierwszej nowej konsoli..
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 sie 2005, o 13:46

I tam. Interesuje się revo tylko żeby zobaczyć jaką "rewolucję" zastosuje nintendo ale na razie bardziej pasuję "Nintendo:Ściemnianie";) A gdybym miał kupić konsolę to wybrałbym w tej kolejności PS3, X360,NR.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 12:07

Tak średnio. Bez w/w "lutowanek" niestety nie rzucę w Revo banknotami...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 sie 2005, o 08:42

hehe ja tak samo. a jak znam nintendo znowu z przeróbką bedzie ciezko :?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post16 sie 2005, o 13:57

Piotrek napisał(a):hehe ja tak samo. a jak znam nintendo znowu z przeróbką bedzie ciezko :?

Więc dlatego NR w naszym kraju nie zdobędzie sympatii, czyli będzie tak samo jak z Gacusiem
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post12 wrz 2005, o 12:46

Jezeli chodzi o cenę Revo to możemy być spokojni.

Od razu wywieję z główek wiekszości osób zakup PS3 - dlaczego? - CENA!!! Cena będzie nieadekwatna do jakości.

Osobiście wolę wybrać X360 - w dodatku który wejdzie o wiele wcześniej niż PS3. A w przyszłosci rozważyć zakup Revolution


Aha może nie wiele osób o tym wie, ale PS3 nie ma !

Konsola nie została jeszcze ukończona - sony boryka się z problemami - i to nie tylko o cenę chodzi - cały czas dorzucają do PS3 dodatkowy hardware bo jak się okazuje - ich Cell wcale nie okaże się taki wydajny...

Po drugie - Blue Ray jest tak na prawde zbędny, bo na palcach ręki policzymy firmy, które wykorzystają jego pojemność

Sony wciska nam kolejny szajs i każe za niego słono płacić.

To ich jedyna nadzieja na wypromowanie BlueRaya, bo jak wiadomo HD-DVD już kopie BluRaya po zadzie (głównie cena produkcji nośników)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post12 wrz 2005, o 15:42

Bandi!!! nie wkurzaj mnie okay? Nintendo też nie ma konsoli i bardziej do niego pasuje ten shit i od niechcenia wydawania! żeby było jasne wszystkie konsole lubię i szanuję ale to nie znaczy że będę słuchał bzdur! :evil:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 wrz 2005, o 17:01

Hmmm, wszyscy widzę się uparli, że Blu-Ray to lipa, no ale bardzo ciekaw jestem czy czasem nie będzie problemu, żeby na takim HD-DVD zmieścić gry z cutscenkami (pamiętajcie, że przy telewizorkach HDTV, rozdziałka będzie przeogromna, co za tym idzie tak i cutscenki jak i tekstury będą odpowiednio więcej zajmowały).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron