Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:15


Czy interesuje was wogóle Wii?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kostek60

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 5 lip 2006, o 15:11

Post7 lip 2006, o 14:43

999 zeta to przystępna cena jak na Wii, ale raczej nie nabęde go zaraz po premierze, poczekam aż, jeszcze stanieje :lol:

Gość

Post17 lip 2006, o 00:19

mało Ci?? heheheheheh Swoją drogą combo X360 i Wii zamiast PS3, które można nabyć po nacieszeniu się ( a da się?? ) tymi pierwszymi to całkiem ciekawe rozwiązanie:>!! trzeba nad tym pomyśleć, tylko że szkoda by nie mieć PS3 szybciej... kuna!!! :twisted: :evil:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 lip 2006, o 11:43

Ehh i wii kosztuje w dniu premiery w polsce 999zł, chociaż cena możę się obniży:). Co prawda ja już złożyyłem pre-order w ultimie i wiem że konsolka przyjdzie do mnie w dniu premiery, no i się cieszę :P Pewnie gdy pokażę rodzciom wii sports będą mi zabierać konsolkę i sami będą w to grać :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post22 lip 2006, o 09:23

wii sports to akurat najmniej interesująca gra (IMHO). zobaczymy, jak bedzie to bardzo tanie to mozeeee, moze...

Gość

Post22 lip 2006, o 10:19

no nie wiem, czy najmniej interesująca. Jeśli chodzi o Wii, to takie gry bardzo wszystkich (?) interesują, bo napewno mniej interesuje mnie nowa Zelda, z ta sama niemal oprawa graficzna i tylko celowaniem łukiem za pomocą pilota. W Wii nie chodzi o takie tytuły, tylko IMO o pure fun i wykorzystanie pilota, bo jedynym next-gen'owym współczynnikiem tej konsoli jest właśnie ów pilocik:)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 lip 2006, o 10:42

Bo nas prawdziowych graczy nie interesują takie popierdółki jak wii sports, ale osób niezwiązanych z grami jak najbardziej. Nintendo dobrze wie co robi wydając popierdółkowate gry i dużę, rozbudowane tytuły dla graczy. No ale i tak wszystko się ukażę w dniu premiery. Listopad 2006? Może przyjdzie na moje urodziny:)
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post3 sie 2006, o 11:44

a mnie zelda na przykład najbardziej inteersuje. Gamecuba nie warto juz teraz kupowac dla tej jednej gry, a wii (jesli bedzie tanie) - jak najbardziej. Glownie dla zeldy moze sie skusze na wii, a potem zobaczymy :D. Ale wii sport to dla mnie kaszana ;).
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post3 sie 2006, o 12:13

GameCube warto kupić bo konsolkę kupisz w cenie dobrej gry na X360 :-)

Oczywiście Wii biorę jak tylko będzie do kupienia. Nie interesuje mnie czy będzie ona popularna w Polsce, czy będzie miała obsługę mojego HDTV, czy gry będą tanie itp.

Interesuje mnie WiiMote i gry robione specjalnie pod niego :-D
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post6 sie 2006, o 22:23

ja wolałbym kupić jedną porządną gre na X-a niż gamecube :twisted: sorry, ale ta konsola juz nie istnieje, a ma marną biblioteke gier (imo). Do Wii wystartuję tylko wtedy jeśli bedzie naprawde tanie...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post7 sie 2006, o 13:23

To podaj tytuł gry który byś wolał kupić niż Gamecube? To się nie kalkuluje.

Na gamecube masz mase fajnych gierek za niewielkie pieniądze i jeszcze wychodzą - choć fakt w niewielkiej ilości.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post19 sie 2006, o 11:44

bandi napisał(a):To podaj tytuł gry który byś wolał kupić niż Gamecube? To się nie kalkuluje.

Na gamecube masz mase fajnych gierek za niewielkie pieniądze i jeszcze wychodzą - choć fakt w niewielkiej ilości.


Ta można kupić stare gry za naprawdę niewielkie pieniądze, ale nie oszukujmy się gacek jest już prawie martwy, czeka tylko na dwie ostatnie dobre gry, zelda no i super paper mario(chociaż to będzie gra na 8). No wychodzą ale strasznie mierne.
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post19 sie 2006, o 18:00

Jesli Wii bedzie mialo support 3rd party developerow na poziomie GaCka to nie rajcuje mnei to jakos wybitnie. Bo sila konsoli lezy w grach, a nie w padzie. Tak wiec jezeli bedzie tak, ze znaczna wiekszosc gier na Wii bedzie robiona przez Nintendo (do tego jesli beda to gierki typu Wii sports) to ja raczej podaruje sobie nawet myslenie o ewentualnym zakupie tej konsoli ;/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości