Teraz jest 28 mar 2024, o 20:27


Czy interesuje was wogóle Wii?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

bono

Re: Czy interesuje was wogóle Wii?

Post12 cze 2009, o 15:44

Do wii w sumie nic nie mam ba nawet uważam że jak ktoś jest młody i ma dużo czasu na całodniowe wojaże to tandemik w stylu wii + xbox360 to obowiązek sam chętnie pocisnąłbym w fatala4 i kilka innych ciekawych pozycji na wii. Jadnak co do piłki tenisa to nie masz najmniejszej racji i wcale nie chodzi o to że grafiką zabijają wersją z wii ale na xbox360 to kwintesencja grania z prawdziwym rasowym padem w ręku z możliwością całkowitej kontroli sytuacji pod tym względem wii odpada mam okazję cisnąć na wii w pes'a żenada zawsze do kumpla tacham xbox'a360 bo na wii porażka. Może tiger woods byłby zabawny na wii ale nie sprawdzę tego bo nie grywam w tego typu gry. Ogólnie rzecz biorąc wii to całkiem ciekawy gadżecik, ale bez rasowej konsoli to zapłakałbym się.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Czy interesuje was wogóle Wii?

Post4 lip 2009, o 09:47

Co do gier piłkarskich to też nie mogę przekonać się do sterowania na wii, jeszcze grając samemu może to ujdzie ale już w dwóch graczy? Tak już zdecydowanie wole w normalny sposób przy wykorzystaniu pada do X360.
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy interesuje was wogóle Wii?

Post31 paź 2009, o 07:54

Wii+RE:Umbrella Chronicles+Nadchodzące Darkside Chronicles+najlepsze pozycje z GC i mnie nie ma na 2-3 miechy :D.

Wii ma potencjał, który w niektórych grach się sprawdza. Mowa oczywiście o sterowaniu. Jak granie fifę na Wiilocie to pewnie żadna przyjemność. Podobnie się ma sprawa z konwersjami z innych konsol. Aczkolwiek nie grałem to cicho siedzę.Ale gry tworzone specjalnie pod takie sterowanie zapewnie rządzą.

Dzisiejsze gry jakoś do mnie nie przemawiają, dlatego też w Wii widzę moc. Coś nowego.
Nowa konsola, nowe doświadczenia (fiasko z Gamecube'em), nowe sterowanie, nowe gry. Mogli by tylko cenę za konsolę obniżyć do 500-600 pln, bo ok.1tys. to przegięcie z lekka.

PS: mamy pilot do konsoli, a nie możemy odtwarzać filmów, ech N zawsze coś zwali.
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy interesuje was wogóle Wii?

Post31 paź 2009, o 13:59

Gdyby cena była na odpowiednim poziomie (czyli wg. mnie ok. 500 zł) to bez wahania kupiłbym konsolkę Big N. Takie gry jak MadWorld, No More Heroes czy nadchodzący Epic Mickey to według mnie jedne z najciekawszych gier tej generacji i właśnie dla nich byłbym skłonny stać się posiadaczem Wii.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Czy interesuje was wogóle Wii?

Post3 lis 2009, o 10:21

Cena była problem i dla mnie, ale w końcu zebrałem kasę i kupiłem Wii. Teraz mogę spokojnie powiedzieć że nie żałuje zakupu. W tym momencie jest to dla mnie najlepsza konsola ze wszystkich trzech obecnej generacji. Gdybym wiedział że Wii przemówi do mnie tak bardzo, to zamiast kupować X360 na starcie - kupiłbym konsolke Nintendo.
Offline

kotekna1

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 1 sie 2015, o 15:03

Re: Czy interesuje was wogóle Wii?

Post2 sie 2015, o 10:31

Nintendo wydał w roku 2005 konsolę i do tej pory gram na niej ostatnie GTA V punkty, obroty, skręty wszystko jest ok, nie ma co narzekać.
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron