Teraz jest 28 mar 2024, o 11:02


Pad do Wii

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 wrz 2005, o 19:33

Zaskoczenie ogromne, ale na razie jeszcze tak naprawdę nie wiadomo do końca jak się będzie "tego" używać... Czekam na jakąś prezentację zastosowania tego kontrolera w konkretnych grach. Nintendo trzeba oddać jedno - ciągle wprowadzają coś nowego w świat elektronicznej rozrywki, a to się chwali.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 20:09

Byłem, widziałem. Jestem... hmm... nie wiem sam co... zszokowany...???

K*rwa, to wygląda jak pilot od mojego TV co go dostałem na osiemnastkę! Mam nadzieję, że to jest faktyczna rewolucja, a nie żadna popierdółka, bo inaczej to łapię pierwszego żółtego ludka i... wiecie co mu zrobi ten "pilot z wibracjami", he, he!
Nie, beka beką, ale niech oni to jeszcze raz przemyślą. To chodzi o ważne rzeczy! Tu się rozchodzi o konsole!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post16 wrz 2005, o 20:22

- Kontroler do Revolution (ciężko go chyba nazwać padem) wygląda nieco jak futurystyczny pilot telewizyjny.


- Jest biały.


- Wygląda na to, że autorzy inspirowali się I-podem.


- Sam pad trzymany jest w jednej ręce. Jego druga część w drugiej.


- Iwata pokazał analog znajdujący się w padzie.


- Iwata twierdzi, że myśląc o kontrolerze należy myśleć o obu jego częściach.


- Kontroler działa jak powietrzna mysz w 3D - idealny pad do FPSów.

- Nintendo planuje jeszcze inne dodatki do pada.

- Działanie w trójwymiarze! Sensory wyczuwają ruchy w górę, dół, lewo, prawo, przód i tył.

- Zawiera klawisze funkcyjne. Posiada ulokowany z tyłu trigger, klawisze funkcyjne z przodu, buttons i D-Pad.

- Wielozadaniowość. Zawiera expansion port, który może być wykorzystany przez kontrolery innego rodzaju!. Analog stick z dwoma triggerami planowany jest do lewej ręki.

- Całkowicie bezprzewodowy.

- Wibracje "wbudowane" standardowo w kontroler.
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 20:47

Sensory ruchu będą idealne do strzelanek (celowanie). Eh czekajmy, bo na razie średnio to wiedzę. Jednak to jest NOWATORSKIE rozwiązanie, a jak jest NOWATORSKIE to już na bank pierwsze wrażenie zdmuchnie beret, ciekawe jak się sprawdzi po ochłonięciu... Trzymam kciuki, bo potencjał jest przeogromny!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post16 wrz 2005, o 21:40

Od teraz możecie na mnie legalnie mówić że jestem fanboyem nintendo !

Pad mnie zaszokował jak nic.


Wrazie czego podaje kilka ważnych linków, bo być może niektorzy nie widzieli tego w akcji:

http://cube.ign.com/articles/651/651301p1.html

http://cube.ign.com/articles/651/651224p1.html

http://www.swiatn.pl/index.php?p=newsy&id=2023


I najlepsze - Filmiki:

http://media.cube.ign.com/articles/651/651334/vids_1.html

http://www.irwebcasting.com/050916/03/index.html

http://www.irwebcasting.com/050916/03/ff3672f7df/index.html
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 22:04

Cholera! Obejrzałem film i zajarzyłem o co w tym pilocie tak na prawdę chodzi. To ma przyszłość! To ma POWER! Niech to zostanie wykorzystane Z GŁOWĄ! Dopiero zobaczymy!
Panie i panowie (panowie przebierający się za panie też)!!! PROSZĘ O UWAGĘ!!!
N A D E S Z Ł A R E V O L U C J A ! ! ! ! !
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 22:18

Obyś miał rację, bo jak pisałem pierwsze wrażenie na pewno zdmuchnie beret i wybije zęby: http://zdrowo.info.pl/zeby.html . Gorzej może się prezentować sytuacja po ochłonięciu rewelacyjnym patentem. Jestem jednak dobrej wiary, odkładam kasę na REVO - mimo iż niedawno postanowiłem, że nie kupię żadnego z next-genów. Mam już 12,50zł :).
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:12 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 22:22

No to zakładam wrotki i lecę z butlami do skupu! Będę miał ze dwie dyszki, he, he...
Dobry początek!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post16 wrz 2005, o 22:43

Miałem kupić X360 - teraz myslę, że chyba jednak poczekam na Revo...

Bo tylko Revo wniesie świeżość do nudzących się już pozycji na zwykły kontroler.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 22:59

Oj, oj czy jednak nie zbyt drastycznie? Nie zakładaj, że wniesie, ale co tam - WNIESIE I TO JAKĄ, tylko druga sprawa na ile ta świeżość starczy? Rewelayjny w pierwszych chiwlach Eye Toy nudzi się po 30minutach... Nosz kurde, wcale tak nie myślę. Będzie dobrze, ciekawe jak z mocą samej konsoli...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 wrz 2005, o 23:06

Też nie wyciągałbym pochopnych wniosków...Mamy, znamy kontroler (zobaczyłem filmik z IGNu - przy odpowiednim zastosowaniu "pilota", może być nieźle :D ), teraz trzeba to odpowiednio wykorzystać. Wiele zależeć będzie od developerów - podobnie jak jest teraz w przypadku Dual Screena.

Jednak mnie teraz interesuje, żeby Nintendo w ogóle pokazało jakieś gry na Revolution, bo na razie wciąż na ten temat nie wiemy prawie nic - jakiej oprawy możemy się spodziewać, jakich tytułów... Poczekajmy więc jeszcze, postanawianie już teraz "Kupuję Revo!" jest raczej dość pochopne, takiej decyzji lepiej być pewnym, czyż nie :roll: ?
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 23:13

Wiadomo, ale chodzi o aktualne wrażenia. To co widzę na trailerach "MNIE MA" po prostu, przekonało mnie do tej rewolucji, z której tak namiętnie się wszyscy fani Sony i Xboxa wyśmiewali. Na pewno mina im lekko zrzedła, nie do końca - ale coś jednak Ninny pokazał, coś ciekawego. Jak będzie dalej zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli, bo ja nie ukrywam, że chciałbym czegoś nowego, ale i długotrwałego...
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron