Teraz jest 29 mar 2024, o 16:46


Pad do Wii

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post3 sie 2005, o 14:30

Według mnie powinien być taki jak w ds'ie czyli te do rysowania palcami i minimalna ilość przycisków a,b,l,r i analog wtedy była by malutka rewolucja we wszystkich grach sterujesz "mazajkom;)" i do ruchu używasz analoga np.żeby podnieść jakiś przedmiot klikasz na mazajke,aby strzelać z dwóch gunów naraz musisz przycisnąć dwa palce i poruszać nimi ay strzelać wtedy byłoby fAJNIE
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post3 sie 2005, o 14:34

Hmmm. Nie powiem nic o "celności" takiego pada, bo pewnie by jej nie było :D. Ogólnie TouchScreen to było by coś :). Tylko rysowanie stylusem kiepsko się sprawdza trzymając pada jednocześnie.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sie 2005, o 08:19

no, kiepsko i na dłuższą mete jest raczej niewygodne. W przypadku DSa to małe piwo bo nie grasz na nim od rana do wieczora, ale jakos nie wyobrazam sobie grania na duzej konsoli przez caly dzien z rysikiem w ręki, bo ręce zaczely by szybko bolec. Ja mysle ze nintendo sie jak zwykle przechwala, a zadnej rewolucji nie bedzie. Niedawno byly pogloski o kasku zakladanym na glowe - to byloby cos :roll:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 sie 2005, o 11:21

Pierdzisz mario nie miałeś nigdy DSa w dłoniach i takie głupoty gadasz przecież nie trzeba rysować rysikiem tylko rękoma no i touchscren byłby na wysokości kciuka to by było fajne:) (no co pomarzyć można:)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post9 sie 2005, o 14:03

eh, nie wiem za to czy ty go miales w rekach. ja mialem i po paru godzinach jego trzymanie robi sie strasznie niewygodne :?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post9 sie 2005, o 18:50

Piotrek napisał(a):eh, nie wiem za to czy ty go miales w rekach. ja mialem i po paru godzinach jego trzymanie robi sie strasznie niewygodne :?

Ta a wrózki znoszą jajka i sonial pali trawkę:) Przxecież mówiłem że BYŁYBY TAM PRZYCISKI ANALOGOWE uch czytanie nie należy do ulubionych rzeczy polaków:)
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post9 sie 2005, o 23:50

Hmmm.... w ostatnim numerze PSX E są 3 projekty pada do Revolution i trzy są bardzo kosmiczne i zajebiste... widać ze ludzie od Nintendo chcą stworzyć cos innego niż PS3 i Xbox 360...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:25

Ale to są tylko projekty jakichś maniaków a nie ninendo więc rzeczywistość możę okazać się ZUPEŁNIE inna.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 12:03

To, że palę, to nie dziwi... Ale "wróżki znoszą jajka"??? Cholerka... cóż...
BTW "uch czytanie nie należy do ulubionych rzeczy polaków:)"... A jak ma się sprawa z pisaniem, YoW??? Wnoszę po Twoich postach, że na j. polskim to kamieniami w okna rzucałeś, he, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post1 wrz 2005, o 16:23

„WYCIEK danych” chodzi oczywiście o pada do revo prawdo podobnie wyciek (informacje) z firmy, która współ pracuje z NINTENDO i opisują, że kontroler ten ma mieć będzie wyposażone w Magnetic Touch Panel, czujnik nacisku, rolkę, grzybki, pad z czujnikiem nacisku i funkcje wibracji
:arrow: http://www.1emulation.com/forums/index. ... ost&id=294
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 wrz 2005, o 12:15

Ciekawe ile będzie ważył albo jak duży będzie pad do revolution? Obstawiacie?:) ja myślę że będzie "dość" duży a wy?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post4 wrz 2005, o 16:33

A ja myślę, że jak nazwali całą konsole Rewolucja to będzie jakiś przełom w konsolach coś takiego, czego jeszcze na oczy nikt Nie widział …. A pad myślę, że będzie leciutki
Następna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości