Teraz jest 29 mar 2024, o 07:29


Pad do Wii

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post18 wrz 2005, o 21:24

Oj majonez, majonez. Nie rozumiem Ciebie - kontroler od revolution zrobił ogromne wrażenie na developerach.

Nie kumam Ciebie - nakładki nie dają tego samego co zwykły kontroler? - Twoja wyobraźnia umiera :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post19 wrz 2005, o 12:36

troche poza tematem. a moze nie az tak? ;)

http://www.vgcats.com/comics/images/050919.gif

vg cats ownz : P
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post19 wrz 2005, o 22:37

Dobre - szczególnie ten ocenzurowany kontroler - na to bym nie wpadł :-) hehe
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 wrz 2005, o 14:33

Pierwsza rzecz ten pad jest świetny!!! druga to na razie tylko wymysł bo ani konsoli i pada nie ma bo jak gier nie ma dobrych to i padem z dupy nintendo nic nie wygrzebiesz jak zrobią pokaz gier to padne na kolana, ale ogólnie jest oki:)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2005, o 09:06

bandi napisał(a):Oj majonez, majonez. Nie rozumiem Ciebie - kontroler od revolution zrobił ogromne wrażenie na developerach.

Nie kumam Ciebie - nakładki nie dają tego samego co zwykły kontroler? - Twoja wyobraźnia umiera :-)


Co z tego ze na developerach jak wiekszosc graczy na całym swiecie jest zawiedziona.. mi niezbyt sie to podoba, wole jednak chyba tradycyjne rozwiązania. No i nizbyt lubie meczyc sie przy grach, a tu widac ze trzeba bedzie machac ręką. cos tam bylo w raporcie ze bedzie mozna wykorzystywac kontroler np. w horrorach jako latarke i oswietlac sobie droge odpowiednio kierując pilotem. ja sobie tego nie wyobrazam. co, mam przez całą grę trzymać tego pilota w gorze? Ręka bedzie bolała mnie juz po paru minutach! Ja przy grach chce odpocząc a nie się meczyc...
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 19:08

dla mnie pad do Revo jest bardzo nowatorski, dlatego też uważam że przez to zdobywa uznanie wśród firm i samych graczy. Jednak powątpiewam aby był on praktyczny we wszystkich grach jakie wyjdą na tę konsole...

Gość

Post7 kwi 2006, o 22:59

ja mysle z kolei, ze nowy pad niny jest fajny, owszem, ale wydaje mi sie tez ze znudzi sie wszystkim tak samo szybko jak znudzil sie Eye toy...

Gość

Post11 cze 2009, o 17:30

no i już widze siebie o 4 w nocy, po 6 godz. gry trzymającego ręce w powietrzu (nawet przy ciele, by pewnie odpadly). Pad ze snes'a to IMHO bardzo dobra alternatywa na długie godziny grania:>
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Pad do Wii

Post4 lip 2009, o 09:45

Wbrew pozorom nie trzeba trzymać łap w powietrzu, czego boją sie ci, którzy nigdy na wii nie grali. Wystarczy sie rozsiąść, prawą rękę (wiilot) oprzec wygodnie o coś (np. o noge ;) ) i tyle. Niewiele jest gier, w których trzeba się naprwadę wysilać machając łapami przed tv. A czy się to znudzi? Wątpie. To jest tak naprawdę podobne do pada, ale daje większe możliwości i tyle.
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron