Teraz jest 29 mar 2024, o 08:38


Revo/Wii ponizej 299$ - wchodzicie w to?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post6 sty 2006, o 21:09

bandi napisał(a):...Tym sposobem próbują uratować rynek gier video, który lawinowo opada...


:shock: :shock: :shock:

Wybacz, że po raz kolejny przyczepiam się do Twojej wypowiedzi... ale wypisujesz tutaj TOTALNE BREDNIE!

Gość

Post6 sty 2006, o 21:20

bandi napisał(a):...to że nie skupili się tym razem na grafice - bardzo dobrze


Nom, też racja. Mam nadzieję, że w revo bedzie "hulał" na lekko zmodyfikowanym procku z Commodore C64 :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 sty 2006, o 00:07

bandi, ale czy znamy jakieś konkrety? Chyba nie, bo takimi nie nazwałbym zaprezentowania pilota, którego zastosowania nam póki co nie ukazano.

Ja mam nadzieję, że Nintendo rzeczywiście da nam coś nowego, coś co się sprawdzi (bo na razie to mam obawy co do tego pada i wymachiwaniem nim przed TV...), w końcu taki Nintendo DS mnie przekonał, więc na pewno nowe rozwiązania potrafię docenić, o :P !
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 sty 2006, o 01:50

bandi napisał(a): Innowacja wręcz nakazuje, by zainteresować się tą maszynką. Nie zapominajmy, że Nintendo to jedyna firma, która śmiało idzie do przodu. Cały czas napędza rynek nowymi rozwiązaniami


Jaka innowacja? Nie widziałeś nawet JEDNEJ gry wiec pieprzysz brednie. Chyba ze dla ciebie pokazanie pilota jest czynnikiem który zdecyduje o zakupie, jesli tak to pozdrawiam :lol: Nintendo to firma która idzie do przodu? Pewnie - Mario Party 8, Zelda nie wiadomo która, pokemony itd. masa sequeli i sprawdzonych serii. co ostatnio wyszło nowego na Gamecube? Jesli dalej będzie tak mało gier i jesli dalej będą pierdółkowate to revolution dla mnie nie ma szans.
Offline

stretch

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 01:43

Post7 sty 2006, o 06:35

najlepsze jest to ze ten pilot to chyba pad wlasciwy. a cena $99 co wy na to?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 sty 2006, o 20:36

Nie przesadzajmy - 400zł za dopiero wydanego next-gena to jednak O WIELE zbyt optymistyczna myśl :lol:
Offline

stretch

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 01:43

Post8 sty 2006, o 04:23

ludzie tak pisza na nrgame.com . kto wie?
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sty 2006, o 11:12

to tylko plotki przeciez.. no za 99$ to nintnedo kupiłoby chyba wszystkich :lol:
Offline

stretch

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 01:43

Post9 sty 2006, o 02:47

taa jasne. jedno jest pewne. to revolution zajebiscie wyglada. jesli n w dodatku zacznie od takiej ceny i jakiejs zajebistej gry to bedzie na prawde zajebiscie

Gość

Post9 sty 2006, o 19:52

stretch napisał(a):taa jasne. jedno jest pewne. to revolution zajebiscie wyglada. jesli n w dodatku zacznie od takiej ceny i jakiejs zajebistej gry to bedzie na prawde zajebiscie


Za te zajebiste 4 stówki to nawet ja bym sobie kupił to zajebiste Revo. Powaga. I jeżeli sprawdziłoby się to co piszesz, to wówczas będzie tak zajebiscie, że normalnie głowa mała... dosłownie istna zajebioza :lol:
Offline

stretch

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 01:43

Post10 sty 2006, o 23:05

do tego jeszcze jak na tym piloci bedzie sie grac tak zajebiscie jak mowia to juz normalnie mont everest zajebistnosci!

ps. a wyobrazcie sobie standy z konsolami. telewizor malusia konsola i 2piloty.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 sty 2006, o 14:55

jesli wierzycie w te 99$ za next-gena to jesteście wielkimi optymistami :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron