Teraz jest 29 mar 2024, o 00:21


Revo/Wii ponizej 299$ - wchodzicie w to?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post14 sty 2006, o 00:13

Uważaj majonez - Commodore powraca na rynek - powraca ze wsparciem ze strony Nintendo :-) hehe

A na poważnie. HDTV jest skokiem jakościowym, ale jeszcze troche wody upłynie zanim poczujemy większą różnicę. Wydaje mi się, że bardziej zostaną wykorzystane nowe efekty w grach, niż wysoka rozdzielczość.

Jeśli chodzi o Nintendo i grafikę - nie zapominajmy jaki skok techniczny pokazali przy okazji N64 - pokazali kierunek w jakim ma ewoluować grafika - tym razem pokażą w równie dużym stopniu jak ma wyglądać nowej generacji sterowanie w grach. Nie zawiedli do tej pory, więc nie ma powodów do przypuszczeń, że kontroler może okazać się niewypałem.

Dla mnie to wystarczający powód by kupić Revolution.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post14 sty 2006, o 16:09

bandi napisał(a):Jeśli chodzi o Nintendo i grafikę - nie zapominajmy jaki skok techniczny pokazali przy okazji N64 - pokazali kierunek w jakim ma ewoluować grafika - tym razem pokażą w równie dużym stopniu jak ma wyglądać nowej generacji sterowanie w grach. Nie zawiedli do tej pory, więc nie ma powodów do przypuszczeń, że kontroler może okazać się niewypałem.

Ale nie zawiedli w jakim sensie? Bo ja na przykład na etapie "działalności" Gamecube'a się właśnie zawiodłem... Pamiętam jeszcze przed premierą tego systemu, naprawdę zaczynałem wierzyć, że ta konsola może sporo na rynku zdziałać. Wykupywano naprawdę ciekawe exclusive'y (Residenty, a przecież były wtedy z Nintendo jeszcze takie firmy jak Rare...), potem jednak raz po raz Nintendo dostawało w twarz za swoją błędną politykę - Rare wykupione przez Microsoft, nawet RE4 ukazał się już na PS2... Swoją drogą jestem pewien, że gdyby taki Metroid był przygotowywany przez 3rd party developera, również doczekalibyśmy się konwersji na inną platformę. Co zostało z GCN'a na koniec jego żywotu?Prawie zero ekskluzywnych zapowiedzi, nawet tytuły multiplatformowe nie ukazują się już często na GaCka, a tylko PS2 i Xboxa. Dlatego w moim przypadku, Nintendo musi raczej odrabiać u mnie swoje zaufanie, bo ja się właśnie na takim GCN'ie zawiodłem. Mam nadzieję, że Revo zmieni w jakiś sposób trzecioplanową sytuację tej firmy - będzie ciekawiej i na rynku, i dla nas.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post15 sty 2006, o 17:47

Bandi trochę ci się rzuciło na zdrowy rozsądek, bo ile wyjdzie gier z super fajnym wykorzystaniem kontrolera?? Po drugie ile gier będzie wychodzić na revo 100 na rok?? PF wszyscy developerzy przerzucili się na PS3, X360 więc na revo będzie robić gry tylko duże N hm?? A następne to.. eh nie chcę mi się tego wałkować ,ale widziałeś przynajmniej jedną gre na revo, dobry render, mega zapowiedż?? Heh, ale jakby był za 99$ to bym kupił :P
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2006, o 14:29

Bandi, na razie to nintendo PRZEGRAŁO ze swoimi wszystkimi konsolami - N64 ze słabszym technicznie PSX'em (bo lipny nośnik i za duże ceny gier), Gamecube z PS2 i Xboxem (tez lipny nośnik no i za mało exkluziwooof). Tym razem tez przegra (tak mysle), chyba ze bedzie bardzo, bardzo tanie - w tym jego jedyna szansa, bo za 99$ to chyba kupi to kazdy gracz :lol:
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post13 mar 2006, o 10:49

jak revolution bedzie tanie, to kupie. Inaczej zostane tylko przy jednym next-genie bo nie stać mnie by wydawać tyle kasy potem na gry (z kopiami prócz iXiaka może być krucho).
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post18 mar 2006, o 12:30

coraz bardziej przekonuje sie do revolution. jak tylko bedzie tanie, to kupie :).

Gość

Post22 mar 2006, o 14:05

Nintendo kontynuuje swoją politykę... Tanio i średnio pod względem technicznym. Myślę, że ta konsola mimo wszystko pokaże na co stać N i da nam kopa w zadek!!! Wierze w nią i mam nadzieję...
Ostatnio edytowano 20 lis 2006, o 11:49 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 19:02

Nintendo ma napewno jakiegoś asa w rękawie. Po tym co osiągneli z Gamecube'm(czyli niewiele) powinni sie wkońcu pozbierac i mam nadzieje,że tak będzie a wojna konsol będzie wtedy ciekawsza...

Gość

Post7 kwi 2006, o 22:56

ja stwierdzilem niedawno ze wkrotce sprawie sobie Cube'a :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 sie 2006, o 10:38

Podobno konsolo będzie kosztować gdzieś w okolicach 450zł / 550zł ile w tym prawdy to ja Nie wiem, ale jak będzie tyle stać to ja łykam :!:
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post11 cze 2009, o 17:27

Gunek, bez przesady. Dobrze bedzie jesli tylko będzie to cena poniżej 1000zł, czyli jak na next-gena to bardzo atrakcyjnie. Inna sprawa, że Wii to tak naprawde nie next-gen wiec te 1000zł zapłacimy pewnie za te kontrolery, bo przeciez pod względem możliwosci nowa konsola N nie przewyższa zbytnio gamecube...
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron