Teraz jest 16 kwi 2024, o 20:11


Wygląd Wii

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 wrz 2005, o 10:46

To, że Nintendo/Sony/Microsoft daje ci wybór w kwestii uprzyjemnienia sobie wrażeń płynących z gry (HDTV...), wypada tylko się cieszyć. Już teraz kilka gier obsługuje wyższą rozdziałkę (np. wersja NTSC Gran Turismo 4), a potem ma to się już stać regułą. Ja martwiłbym się wtedy, gdyby HDTV było konieczne do odpalenia wszystkich tytułów - wtedy rzeczywiście byłaby ta konieczność wybulenia dodatkowej kasy. A tak - sam możesz zdecydować czy zostajesz przy "swoim" obecnym TiViku, czy też zbierasz pieniądze na jakiś dopasiony.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post18 wrz 2005, o 14:27

HDTV i zwykłe rubiny :-) będą na 100% przez wszystkie konsole obsługiwane - zawężanie kręgu odbiorców nie jest w interesie producentów konsol (no chyba że Sony się wychyli bo oni są do tego zdolni hehe co zaraz umotywuje na innych przykłądach).

Nie chcę coniektórych wściekać :-) ale podam pare faktów / wypowiedzi na niekorzyść sony:

1. Sony powiedziało na początku że ich układ graficzny obsłózy do 9 ekranów

Po dwóch miesiącach wyskakują z oświadczeniem, że wysokie rozdzielczości będą obsługiwane, jednak będzie możliwość zmniejszenia rozdzielczości, wtedy gry będą chodzić płynniej

Ps. przepraszam, że w temacie o Revo
Hehehehe - przepraszam a gdzie ten ich zapas technologiczny? Z Zmniejszaniu parametrów?

Porażką jest to, że samo Sony puściło takie oświadczenie


2. Sony zwątpiło w moc Cell-a. Postanowili wzbogacić swoją konsolę w akcelerator fizyki.

Hmmmm. A przecież cell miał być tak wydajny i tak dobrze radzić sobie z fizyką - wręcz był projektowany pod tym względem.


3. Cell jest najbardziej skomplikowanym procesorem do zaprogramowania jaki kiedykolwiek wyszedł.


To jest nieoficjalna informacja, ale bardzo prawdopodobna:

Cell nie zostanie wykorzystany w PS3 nawet w 50%. Być może się sprawdzi jedynie w armii, jako porządny kalkulator, choć architegkura Power PC daje i tak większe możliwości, bo można wręcz bez ograniczeń łączyć CPU, a przecież w tym wypadku kasa nie jest najważniejsza.

Przepraszam że w temacie o Revo, ale jakoś tak pasuje tutaj to podać :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post18 wrz 2005, o 15:29

Sony tak wogóle straciło mój szacunek, za e3 z renderami oświadczając że to jędzie na wczesnych dev kitach. Poza tym wymyślanie coraz większej ilośći tego co PS3 zrobi, aby tylko ludzie nie kupili Xa - "eeej słuchajcie xbox350 jest dobry, ale po co on wam? wyjdzie ps3 i będzie 100 razy lepszy! szkoda kasy, hej ludzie zobaczcie ile będzie fltopów! hej ludzie!" Eh... Teraz Nintendo pokazało pazur. Już sobie wyobrażam stojące REVO pomiędzy TV a klatką z moją papugą - Spawn'em i machanie pilotem: http://piloty.eu niczym mieczem... Nintendo dało OGNIA!
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:08 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

aras-ocb

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 gru 2005, o 19:31
  • Lokalizacja: puszcza

Post25 gru 2005, o 19:55

Design Revo kopie po kulkach :D piekna sprawa, chlebak mi się bardziej podoba, ale dioda Revo tak pięknie swieci :lol:
a! i jasno-zielone Revo musi stanąć u mnie w pokoju!!
like a hawk!!!
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post28 gru 2005, o 13:29

design jest w porządku ale szczerze mówiąc zaden z next-genow wybitnie nie przypadł mi do gustu. Kiedys to sie robiło ładne konsole :P saturn an przyklad :P
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post29 gru 2005, o 15:51

My tu sobie dyskutujemy o wyglądzie Revolution- ładnym trzeba dodać.
Ale szkopuł w tym że podobno nie jest to ostateczny wygląd tego sprzętu.

I nie chodzi tylko o to że Revo ma być jeszcze mniejsze.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sty 2006, o 01:22

no ładny ładny, choc bez rewelacji. ale i tak najladniejszy chyba z wszystkich next-genów :)
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post2 sty 2006, o 15:14

niezły ale jak zwykle nic wspaniałego :(
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post12 wrz 2006, o 14:05

przychylam sie do opinii niektórych, że jest to najładniejszy z next-genów. Największą wioske odwaliło chyba sony bo ten "spodek" pewnie bedzie wyglądał głupio pod telewizorem. Ale nie ma co gadac, o x360 też tak myslalem (że słabo wygląda), a jednak nie wygląda źle. Ale wii to jest to - prostota, siła tkwi w miniaturyzacji panowie :D
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post29 lis 2007, o 16:37

no, z chlebakiem to dopiero pojechali :D...
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post29 lis 2007, o 17:17

hehe kiedys ktos powiedział ze Game Cube wyglada jak grzejnik elektryczny :P
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post30 lis 2007, o 13:14

Ja muszę przyznać, że żadna z nowych konsol mnie nie powaliła swoim designem, choć jeśli miałbym wybierać najładniejszą, to postawiłbym chyba właśnie na Wii. Fajne jest to, co jest małe, a już powoli zaczyna mi brakować miejsca na półce ;). Nie wiem gdzie tu postawić takiego kloca jak PS3 ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron