Teraz jest 29 mar 2024, o 01:57


Wygląd Wii

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post3 wrz 2005, o 08:10

Tylko, że mi wydaje sie, że oni jeszcze zmienią wygląd konsoli przed jej premierą. Dla mnie to co pokazali na E3 to podpucha (wprawdzie ładna), bo wypadało coś pokazać.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 09:15

W sumie racja. Widząc to co odpiernicza "N" wcale bym się nie zdziwił, że zmienią wygląd kosoli, nawet diametralnie. Oni są tak troszkę jak "Niko ponad prawem", co nie?
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post3 wrz 2005, o 09:54

Nintendo to Nintendo.
Oni po prostu robią swoje nie patrząc na innych.
Mi tam zwisa wygląd bo i tak prawdopodobnie nie łyknę Revolution (chyba że w ramach Exclusive wyjdą na nie MGS4, DMC4 czy SSX5 w co wątpię)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post12 wrz 2005, o 12:07

Design revolution jest rewelacyjny - wszystko co proste jest piękne i wszędzie się komponuje.

Precz z chlebakami (PS3) i dziwolągami w stylu x360

I pomyśleć że nintendo podeszło tak poważnie w kwestii designu - BRAWA!
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post12 wrz 2005, o 15:43

Popieram, popieram ale według mnie i tak duże N zmieni wygląd konsoli:) Wiec nic nie jest pewne :)
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 20:56

Ale wiecie, że sama konsola jest prosta, tzn. nie ma "ściętego" boku, to tylko ta podstawka. Tak, więc spokojnie można położyć REVO na boku, nad/pod TV i będzie wyglądała fachowo. Bo tak "krzywo" stojąca jest nieco bez klimatu. Tak jak ktoś pisał, to wogóle nie jest styl nintendo. Zobaczcie Famicoma (jap. nes), potem snesa, n64 i gc... wszystko jakieś takie młodzieżowe, zarąbiste, a teraz... Eeee takie coś raczej nie będzie pasować do mojego zagraconego konsolami i komiksami pokoju, a raczej do wielkiego sterylengo salonu z ogromniatym TV plasmowym: http://telewizor.eu ... Kurcze no!
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:10 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post16 wrz 2005, o 22:50

Jeszcze raz Brawa :-)

Osobiście podoba mi się pod skosen na podstawce.

Teraz tylko odklładać kase na Revo i na HDTV


ps. Zanim wyjdzie Revo to może wyrośniesz z zagraconego pokoju... :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 23:05

Oby nie, mi się podoba jak jest;). Właśnie 10 minut temu znalazłem za łóżkiem kanapkę z serem z ubiegłego tygodnia - już wiem co tak zalatywało... Ekhe ekhe. A po co ci HDTV? Do REVO nie jest wymagany, tak słyszałem przynajmniej - a jeśli będzie to ja podziękuję. Na pewno jednak na X360 i PS3 bez HD sobie nie pograsz z tą fotorealistyczną grafiką i milionami fltopów ;). Eh,
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 wrz 2005, o 23:10

Dziwi mnie, że niektóre osoby wciąż sądzą, że next-geny WYMAGAJĄ telewizorów HDTV... Kampania reklamowa Sony czy Microsoftu na ten temat chyba robi swoje :roll: ...

Otóż nie ma co się obawiać - grać będzie można na zwykłym TV, HDTV nie będzie na pewno wymagane, choć na pewno sporo da w delektowaniu się wizualiami najładniejszych tytułów. Nie ma co jednak ukrywać - póki ceny tego sprzętu kształtują się tak wysoko, nie ma póki co nawet mysleć o telewizorach obsługujących wysokie rozdzielczości obrazu.
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 23:20

Tak, pisałem o tym;).

A co do ceny, to póki co jak na polskie warunki jest nieosiągalna, ale czy kogoś to obchodzi? Bo tak to będzie, że na PS3 pograsz w Burnouta5 - "ale czad" powiesz, a potem wyjedziesz do Francji i zobaczysz u kogoś grę lecącą na HDTV - odechce ci się żyć ;0. Spadam dobranoc!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 wrz 2005, o 06:29

Setezer napisał(a):(..) A co do ceny, to póki co jak na polskie warunki jest nieosiągalna, ale czy kogoś to obchodzi? (...)


Niekoniecznie, przyjacielu. Szperam, szukam i widzę poprawę. Tani i zwykły HDTV, taki "bez szału" (780i) można wyhaczyć już z Allegro za 2500 zł (gwarancja jest). Za 1080p trzeba bulić grubo, to prawda, ale ceny spadają i to w dobrym tempie!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post17 wrz 2005, o 09:03

Aha, widzisz mój błąd. Nie śledze cen, nieźle nieźle. Ale swoją drogą czy jedną z większych zaletą konsol nie jest możliwość grania KAŻDEGo kogo stać na sam sprzęt. Bo widzisz komputery to droga zabawka za sprawą monitora;). (...) Chodzi mi o to, że ja nie chcę dokupować nowego TV, pewnie też dysku twardego, by cieszyć się w pełni nową konsolą... Jeśli aby cieszyć się w pełni REVO będe musiał kupić HDTV to ja podziękuję, i uzbieraną kasę wydam na gierki do NES'a czy SegaSaturn. Btw: mam już 21,70zł - jeah!
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron