Teraz jest 29 mar 2024, o 17:09


Rewolucja czy ściemna?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post12 wrz 2005, o 16:33

<<<ale mogę się mylić...


I mylisz się... A Rumble Pack to co?
Sony zrzynało aż miło...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post12 wrz 2005, o 20:40

No to się myliłem w takim razie NINDENDO ostry kozak jest… a ostatnio słyszałem ze pad będzie taki dziki ze zamiast krzyżaczka i standardowych przyciskami ma Nie być tego czegoś tylko wszystko na dotyk ma być tak jak byśmy jeździli po płaskiej powierzchni będzie wszystko na czucie… joypad ma być płaski… żadnych widocznych przycisków tylko widoczne na płaszczyznę gołym okiem i ostry nacisk na czucie... czy to jest możliwe??
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post12 wrz 2005, o 20:52

Jest możliwe ale według mnie idiotyczne i niepraktyczne.
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post12 wrz 2005, o 23:18

No i na nadchodzących targach TGS Nintendo zapowiedziało konferencje prasową, Famitsu twierdzi że pokażą wreszcie kotroler do revolution. Pożyjemy zobaczymy.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post13 wrz 2005, o 00:31

YoW
Tak, tak to wszytko wymyśliło Duże N, niestety tego na maksa nie wykorzystało(zrobiło to sony) więc Bandi(Marridge and children?) nie gadaj głupot(bullshiet)


Hehe wykorzystało sony powiadasz? Co wykorzystało ? Mario 64 przebili dopiero w następnej generacji, czyli PS2...

O innych faktach nie wspomnę bo bullshiety gadasz nie poparte przykładami.

ps. Nie życze sobie potyczek słownych. Nie znasz pochodzenia mojej ksywki to się nie udzielaj.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post13 wrz 2005, o 12:50

Masz rację bandi szkoda tylko że od razu tego nie mówisz:):) Ale mario 64 lepszy od crasha i spyro? A każdy ma swój gust więc sie nie czepiam i jeszcze jedna rzecz: fanboyów nie toleruje kpw?:)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post14 wrz 2005, o 23:48

Jeżeli chodzi o nintendo to raczej jest na końcu. Bynajmniej nie faworyzuje żadnej konsoli - każda ma swoje tytuły, dla których warto kupić dany sprzęt. Reasumując - liczą się gry i przyjemność z grania w je
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post15 wrz 2005, o 07:41

YoW napisał(a):(...) i jeszcze jedna rzecz: fanboyów nie toleruje kpw?:)


Taaa, pozwolę sobie przypomnieć pewien cytat: " (...) PSP rulez NDS kanałami!!!". Zgadnijcie, czyj to post...???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 wrz 2005, o 07:49

:D ale i tak bardziej wolę Yow niż bandi`ego. Chociaż, może po prostu już się do niego przyzwyczaiłem :). No ale bandi powiedział jedną ważną rzecz. Jak na razie, oprucz wyższości typowo technicznej jednej konsoli nad inną, to i tak wyznacznikiem są gry na konsolkę (małym wyjątkiem jest tutaj X-Box z opcją LIVE, która bardzo kusi graczy) więc jeśli Nintendo wypuści sprzęta, którego ludzie będą kupowali dla tego, że będzie on potrafił coś zupełnie innego od konkurencji (i nie mówie tu o lepszej grafice itp.) to będzie niewątpliwa rewolucja.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 wrz 2005, o 07:53

ciekawe czy na tgs pokażą wreszcie cos z tego revolution... a tgs juz chyba jutro z tego co wiem...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post16 wrz 2005, o 22:05

Wystarczyło zaprezentować pada - już chyba nikt nie ma wątpliwości, że to jest jednak rewolucja.

Podejżewam, że pełne możliwości kontrolera i tak nie zostały ujawnione tylko przedsmak.

Nie możemy też zapominać, że Nintendo stawia nie tylko na freestyle ;-) - skupiają się na necie (i tu pewnie też będzie masa niespodzianek).

A co do możliwości technicznych? Podejżewam, że mimo rozmiarów konsola będzie i tak bardzo zaawansowana technologicznie - kto wie czy nie będzie silniejsza od np PS3, ale tego Nintendo nie potrzebuje do osiągnięcia sukcesu...
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 22:20

O tak Bandi! Uwierz mi, nie przepadam za "N" i ich dziwaczną polityka, ale teraz kompletnie Soniala rozje*ali... Przejechali se po mnie... Przeturlali się przeze mnie... Przerzucili na lewą stronę i wytrząśli... I na koniec jeszcze raz przebiegli i kopnęli w ryj na odchodne...
Idę kimać, bo caban mnie boli. Wielka to chwila, dawno tak nie miałem (i to przez "N") pod kopułą, a nic dziś nie paliłem, słowo!

P.S. Czy "Bandi" to skrót od "Bandita"???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości