Teraz jest 18 kwi 2024, o 15:56


Rewolucja czy ściemna?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 cze 2005, o 20:37

No i nie bez znaczenia jest też mała trzoda w "N", z uwagi na zmiany w najwyższych kręgach... Co przedkłada się na bieżące informowanie pospólstwa (czyli nas) o postępach w firmie.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post27 cze 2005, o 09:31

nie no wiesz sonial najwazniejsi zostają :). kiedys czytalem ze nintendo zawsze stara sie robic swieze gry ale maja zbyt duzo rozpoznawalnych serii zeby z nich rezygnowac i stad te sequele. Ktos tam mowil (chyba miyamoto) ze maja za malo ludzi zeby wszystkiemu podolac. No to ja sie pytam: co za problem zatrudnic drugie tyle :| ? wystarczy ruszyc troche tą małą zołtą głowka :wink:
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post27 cze 2005, o 12:43

na pytanie postawione w temacie: imho sciema :lol:
Nie wierze w tej ich rewolucje, wierze w ps3 8)
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post28 cze 2005, o 08:21

Tak sie śmiejecie z tasiemców na nintendo- a na innych konsolach to i ch może mniej jest- Final Fantasy- już z 20 tytułów- niektóre to juz nawet nie RPG, Pro Evolution Soccer, Silent Hill, Jak 4, Gran Tourismo razem z Concertami i wersją Gran Tourismo 4 Prewiew- sprzedało sie tego grubo ponad milion kopii- moge tak jescze więcej.
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post28 cze 2005, o 08:26

Odnośnie Nintendo to wcale nie będzie tak kiepsko.
Co prawda nie do końca wierzę w tą ich rewolucje - ale konsola będzie tania, nintendo zapewnia o większym wsparciu 3rd party developers, co ma juz miejsce- kilka podpisanych umów. Ostatnio Reegie- wspomnial coś o tym że potrzeba Nintendo gier typu GTA i GRAN TOURISMO, anie tylko gry dla dzieci.
Nintendo w tej chwili pracuje na kilkoma nowymi postaciami i markami w grach - więc bedą nowe gry.

Ja bym nie skreślał jeszcze nintendo - zwłaszcza w Japoni i USA gdzie nadal nintendo to uznana marka.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post28 cze 2005, o 08:33

mdwoods napisał(a): Ostatnio Reegie- wspomnial coś o tym że potrzeba Nintendo gier typu GTA i GRAN TOURISMO, anie tylko gry dla dzieci.
Nintendo w tej chwili pracuje na kilkoma nowymi postaciami i markami w grach - więc bedą nowe gry.


Oj trzeba trzeba, ja bym jeszcze poweidzial ze potrzeba im PESa, gry w stylu halo/killzone (metroid to troche inna bajka) i byloby niezle. Ja powiem jedno jak teraz nie pokazą czegos rewolucyjnego to juznigdy im nie uwierze :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 lip 2005, o 21:15

Mimo wszystko czekam co zaprezentują te żółte ludki, ale nie ukrywam ze priorytetem dla mnie revo nie jest.
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post7 lip 2005, o 09:46

Ja na razie najbardziej czekam na X 360 bo będzie pierwszy na rynku, ale potem jak Nintendo przedstawi coś ciekawego to wcale go nie skreślam.
Zresztą takie tytuły jak Zelda, Metroid Prime, Mario, F- Zero i kilka innych mają swoja magię i warto w nie zagrać.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 lip 2005, o 09:23

tak, tylko zeby sie na nich nie skonczylo. Nintendo musi przywalic naprawde mocnymi nowymi markami, tak jak sony zrobilo w przypadku ps2 - nowe platformowki od znanych developerow byly strzalem w dziesiątke na przyklad. wiec nie ma sie co bac, tylko zanbierac za tworzenie dobrych gier :D
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post11 lip 2005, o 14:05

Na REVO podobno ma być PES i MGS od Konami.
Resident 5 jest negocjowany z Capconem
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post11 lip 2005, o 14:08

Jeśli na Revolution ukaże się kolejne GTA to dla mnie to będzie rewolucja.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 lip 2005, o 17:54

nie ukaże sie, bo iwata caly czas gada jak to obecnie powieksza sie przemoc w grach i oni beda starali sie temu zapobiec :lol: zeby cala rodzina mogla sobie pograc :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości