Teraz jest 28 mar 2024, o 16:14


Rewolucja czy ściemna?

Nintendo wraz z Wii zrewolucjonizowało na swój sposób rynek gier video. Czy pozycje przeznaczone na tę konsolę rzeczywiście niosą ze sobą tyle nowego? Porozmawiajmy o exclusive'ach na Wii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 wrz 2005, o 14:40

Hej ja mówie że teraz jest pól na pól ja się cieszcze ale jedna rzecz mnie zmartwiła NIE MA GIER ale ja zrobiłem jeden pokłon dużemu N(sam zrobiłem z papieru:))
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2005, o 09:08

no wlasnie, gier nie ma! Niech pokażą gry to zobaczymy co wyjdzie z tej całej rewolucji
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 wrz 2005, o 18:05

Racja, emocje mi opadły, tak jak i ciśnienie w gaciach, mogę więc myśleć racjonalnie.
Poczekamy na giery, zobaczymy te giery, a będzie wszycho wiadomo, nie? No i jeszcze kwestia podziemia (łał, powiało grozą), ale "N" zawsze było w tym dobre, nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post27 wrz 2005, o 23:07

Co do gier to tym razem śpię spokojnie - najważniejsze że developerzy są zachwyceni.

Czas pokaże. Myślę, że już niedługo zobaczymy coś więcej. Zapewne nintendo do E3 będzie stopniowo nas podsycać kolejnymi informacjami na temat Revo.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 paź 2005, o 14:00

"Developerzy są zachwyceni" tak ale tylko ci którzy trzymaja wyłącznie z N i właśnie przez pada firma straci "trochę" gier bo jak wyjdzie jakaś strzelanina na wszystkie platformy to co hm? NR dostanie najpóżniej bo przystosoanie do pada i tak dalej i tak dalej. A ja nie lubię N zrobiłem test na kontrolera machają pilotem od telewizora :P i po godzinie moje emocję upadły. Bo ręka bolała niesamowicie (grałem w zeldę he he) gry maja odprężać a tu eh szkoda gadać :twisted: . Powiecie Eye Toy, ja powiem:kilka gier to fajnie ale żeby każda?!
Rewolucja jest. We mnie w tym nie ma! he he :lol:

Gość

Post9 paź 2005, o 14:47

Ostatnio jakiś kolo z Nintendo powiedział, że revo będzie kupowane przez graczy jako drugi sprzęt. Inaczej mówiąc, revo to taki dodatek do Xa360 lub PS3. Nie wymyśliłem sobie tego.

:roll: :roll: :roll:

Jeżeli ktoś już z góry zakłada, że jego konsolka ma być "dodatkiem" (bo ma byc najsłabsze sprzętowo z całej trójki) to śmiać mi się chce. A cała ta rewolucja z padem-pilotem to jedyne co mogli wymyśleć, żeby znowu nie zostać z tyłu. Ogólnie mówiąc - tonący brzytwy się chwyta. Zobaczcie, że ani Sony ani Microsoft nie potrzebuja takiego wynalazku żeby przyciągnąć graczy. Oni po prostu po raz kolejny dadzą nam (jestem tego pewny) kolejne setki godzin wspaniałej zabawy. Nintendo też oczywiście może dac dużo frajdy, tylko że od kilku ładnych lat sa na końcu tej stawki.


Nie jestem wrogiem Nintendo, bo ogólnie zwisa mi to. Ale ta sytuacja jest dla mnie bardzo czytelna.
Offline
Avatar użytkownika

Flying_Peter

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 23 gru 2007, o 19:25
  • Lokalizacja: Murowana Goślina

Post23 gru 2007, o 19:52

O lol, ale mi się chce śmiać jak czytam teraz te posty typu "nie uda sie", "nie sprzeda sie wogóle, no moze jedynie w Japonii" :lol: xD

Wii - najlepiej sprzedający się next-gen na świecie! I co wy na to? :P
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post23 gru 2007, o 23:48

Z całym szacunkiem dla Nintendo, ale Wii nie jest najlepszym systemem na rynku, mimo, że się najlepiej sprzedaje.

Sam mam Wii i od początku trzymałem kciuki za sukces tej platformy - bo jest ona czymś nowym, faktycznie rewolucyjnym.

Niestety deweloperzy 3rd party zawiedli a samo Nintendo powinno jednak wyposażyć Wii w lepsze bebechy bo grając np w Need For Speed Pro Street na Wii po rundce w Project Gotham Racing 4 to mi oczy wysiadają...

Wii jest fajne ale na pewno nie jest to najlepszy system na rynku - na razie bez wątpliwości jest nim X360.

Reasumując - mamy niekontrolowaną rewolucję i kolejny przykład, że nintendo musi zawsze coś zepsuć - jak nie kartridge w N64, tak słabe starania o gry 3rd party dla GameCube, i kończąc na Wii które odniosło sukces dla firmy ale użytkownicy na pewno nie są do końca zadowoleni (jakość i ceny gier)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post27 gru 2007, o 21:10

Wii nie jest najlepszym systemem na rynku, jak i DS nie jest najlepszym handheldem. Gry na DSa może robić zespół kilkuosobowy, na PSP to nie wystarcza. Dlaczego więc DS sprzedaje się lepiej? Bo jego wizytówką jest touch screen. Tak samo jest z Wii. A co cen gier popieram - skandal.
Poprzednia strona

Powrót do Wii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron