Teraz jest 28 mar 2024, o 11:29


Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post29 paź 2009, o 16:27

Dzisiaj premiera pudełkowej wersji dodatków do GTA IV, dostępnych ekskluzywnie na Xboxie 360. Niektóre sklepy miały grę dostępną już nawet wczoraj, więc może ktoś już zdążył pograć? Wiadomo, że The Lost And Damned było dostępne już wcześniej za pośrednictwem Marketplace, ale nikt jeszcze nie miał okazji pograć w The Ballad of Gay Tony - teraz oba dodatki można kupić na płycie w cenie około 140zł. Według mnie to bardzo dobra okazja i zarazem świetna propozycja dla posiadaczy konsoli Microsoftu na spędzenie długich wieczorów z grą od Rockstar :) .

Ja niestety na razie muszę wstrzymać się z zagraniem, ale jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat tych add-on'ów? Kupujecie cyfrowo czy w sklepie :wink: ?

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post29 paź 2009, o 16:49

Jestem staroświecki i wolę poczuć zapaszek plastiku i folii :P dlatego zaopatrzę się w pudełkową wersję.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post2 lis 2009, o 23:25

Tak naprawdę dopiero teraz mogę zaopatrzyć się w dodatki do GTA. Do kupowania w wersji elektronicznej nie byłem przekonany z powodu małego dysku. Teraz kiedy w końcu wszystko jest na płytce można śmiało grać bez zmartwień, że zabraknie mi miejsca, czy że będę musiał marnować czas na ponowne pobieranie gierki z marketplace.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post3 lis 2009, o 10:45

Ja już gram i mam za sobą chyba ok. 7 misji w ballad of gay tony. Twócy nie obniżyli poziomu, dalej gra się świetnie i jesli ktoś lubi gta to jest to tytuł obowiązkowy. Dwa tak duże dodatki (każdy spokojnie na ponad 10godzin) za cenę mniejszą niż normalnie wydawane gry? Ja to łykam!
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post3 lis 2009, o 21:25

W The Lost And Damned grałem zaraz po wyjściu DLC. Ballad of Gay Tony jeszcze nie sprawdziłem, ale z uwagi na to że jestem sporym fanem GTA, pewnie niedługo zakupie i ten dodatek ;) .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post6 lis 2009, o 14:26

Skończyłem Balladę i powiem że warto zainwestować. Wprawdzie rewolucji nie ma ale przecież nikt od dodatku tego nie oczekiwał. Fajnie że jest dużo misji w powietrzu, miło jest popodziwiać liberty city z lotu ptaka ;)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post9 lis 2009, o 01:03

Mam chrapke na ten tytuł. Tylko musze wygospodarować troche wolnego czasu po 20 godizn na dwa dodatki to nie w kij dmuchał:)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post9 lis 2009, o 01:19

Te dwa dodatki na pewno "kiedyś" skończę, ale teraz kiedy mam Tekkena, Forze i nadchodzące tytuły takie jak MW2, Assassin's Creed i inne, nie mam po prostu czasu na przechodzenie GTA.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post11 lis 2009, o 17:20

Jak tam uważasz ale moim zdaniem warto :). W końcu to EX wiec warto to sprawdzić. Fakt że wysyp hitów jest ostatnio konkretny ale i tak nie aż tak duzy jak np. rok temu wiec mozna zdazyc w wszystko pograć.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post16 lis 2009, o 21:00

Wielkiego wysypu hitów to moze i nie ma ale to dobrze bo przynajmniej jest czas we wszystko zagrać. W poprzednich latach przynajmniej połowe tego w co chciałem zagrać omijałem bo nie miałem na to czasu :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

grzesiek

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 4 paź 2006, o 20:45
  • Lokalizacja: z gry video

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post15 gru 2009, o 21:18

Dzisiaj skończyłem Balladę, tydzień temu Lost and Damned. Rockstar rządzi! Obydwa dodatki trzymają poziom i są piekielnie grywalne. Bawiłem się nawet lepiej niż w podstawce która mnie swego czasu zachwyciła. Czekałem na pudełkową wersję dodatków, bo jakoś wolę mieć wszystko fizycznie na półeczce z grami. Miło że cena Epizodów była niska na starcie (średnio 125zł). I mam nadzieję że następne GTA będzie zbliżone do Ballady w której jest kolorowo, bogato i bardzo zabawnie.
Gram więc jestem
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Post16 gru 2009, o 11:52

Zgadzam się :piwo: W całej balladzie wkurzał mnie tylko trochę ten stary model strzelanin - trochę już trąci myszką i pora na coś nowego. Zwykłe chowanie się za samochodem i strzelanie do prawie nieruchomych celów aż zniknie im pasek życia (umownie) to było dobre kilka lat temu teraz mamy trochę inne standardy :)
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron