Teraz jest 28 mar 2024, o 18:25


Halo: ODST

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Halo: ODST

Post21 paź 2009, o 23:55

Co sądzicie o nowym Halo? Ja osobiście nie miałem okazji pograć, ale po recenzjach można wnioskować, że Bungie odwaliło kawał dobrej roboty. Ostatnio zastanawiałem się, by przejść wszystkie części od początku i dopiero wtedy zabrać się za ODST.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Halo: ODST

Post22 paź 2009, o 10:04

Ja miałem okazję zagrać choć sam nie posiadam gry. Na pewno lepszy klimat i ogólem cała gra wydawała mi się lepsza niż trójka która wręcz odrzucała od ekranu (przynajmniej mnie). ODST przypomina mi troche bioshocka, oczywiście nie po całości ale pewne elementy mi go przypominały. Sam za serią halo nigdy nie przepadałem dlatego też pewnie odst nie kupie ale może pożycze od kolegi jak on się już tą grą wybawi:). Pierwsze wrażenie ok, zobaczymy czy cała gra daje radę.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Halo: ODST

Post22 paź 2009, o 10:09

Moim zdaniem po takiej cenie i za taką zawartość warto zapłacić. Szkoda tylko że singiel jest dość krótki ale nie zapominajmy że to tylko dodatek.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Halo: ODST

Post24 paź 2009, o 12:01

Jeśli chodzi o mnie, to najnowsze Halo kupiłem właściwie tylko dla multi. Singiel jest jak najbardziej udany, ale gdyby nie rewelacyjny tryb wieloosobowy to ODST raczej nie znalazłoby się w mojej kolekcji gier :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Halo: ODST

Post28 paź 2009, o 17:00

Ja od miesięcy zarzekam się, że chciałbym zebrać sobie całe uniwersum do kupy i przejść wszystkie części od początku, ciągle tylko nie mogę jednak na to znaleźć czasu :) . Myślę jednak że każdy miłośnik serii powinien ODST nabyć - nawet jeśli wcześniej taka osoba zakupiła wszystkie map packi do Halo 3, to sama kampania jest warta ceny. Grę można już dorwać za 100zł, a przecież będzie tylko tanieć :wink: .

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron