Teraz jest 29 mar 2024, o 01:07


Splinter Cell: Conviction

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Splinter Cell: Conviction

Post5 lip 2009, o 22:17

Pora uruchomić temat o jednej z najciekawiej zapowiadających się gier na końcówkę tego roku. Czy sądzicie że dorówna legendzie poprzedniczek? Mnie filmiki na E3 nastroiły bardzo optymistycznie :).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Splinter Cell: Conviction

Post13 paź 2009, o 23:37

Gra zarządzi, mam przynajmniej taką nadzieję. Fajnie że trochę zmieniają klimat bo więcej tego samego co w poprzednich częściach już raczej by nie przeszło. Pytanie tylko kiedy wreszcie zagramy bo zastanawiam się czy wiosna 2010 to jest realny termin czy ubi czasem jeszcze dalej nie przesunie tej gry.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Splinter Cell: Conviction

Post14 paź 2009, o 17:14

Mario napisał(a):Pytanie tylko kiedy wreszcie zagramy bo zastanawiam się czy wiosna 2010 to jest realny termin czy ubi czasem jeszcze dalej nie przesunie tej gry.

Heh, z tego co pamiętam to przesunięto premierę z racji dużej konkurencji w okresie przedświątecznym, a tymczasem inni również poprzesuwali swoje tytuły i okazuje się, że na początku przyszłego roku zapowiada się jeszcze więcej hitów niż do końca tego roku :) . No ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na kolejną obsuwę...

Podoba mi się kierunek, w jakim zmierza ta seria, a i sam główny bohater jeszcze bardziej konkretny i brutalny. Liczę też w pewnym stopniu na fabułę - w poprzednich odsłonach nic dla mnie ciekawego w niej nie było (nie tego oczekiwałem), a teraz jest szansa, że poziom choć trochę będzie podniesiony.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Splinter Cell: Conviction

Post15 paź 2009, o 09:48

Fabuła zawsze nie była najmocniejszą stroną tej serii i jakoś nie chce mi się wierzyć że teraz będzie lepiej choć chciałbym się mylić. W ogóle ubisoft ma problem z wymyśleniem ciekawych wątków fabularnych, nie przypominam sobie choćby jednej gry tego francuskiego wydawcy która miałaby ciekawą fabułę do opowiedzenia.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Splinter Cell: Conviction

Post15 paź 2009, o 17:40

Tu muszę się nie zgodzić, jako fanowi szeroko pojętego political fiction zawsze podobały mi się historię opowiadane w kolejnych częściach. Wysokie loty zaniżył jedynie Double Agent, ale i tak nie było źle. Conviction wjedzie na bardziej osobiste tory i po raz pierwszy to właśnie Fisher będzie prawdziwym głównym bohaterem, jak sobie poradzą z takim ukazaniem historii kolesie z Ubi? Pożyjemy, zobaczymy, ale ja jestem spokojnej myśli.

@ Mario: Grałeś w Beyond Good & Evil albo Assassin's Creed? :P Jeśli to nie są gry z ciekawą historią do opowiedzenia to juz nie wiem :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Splinter Cell: Conviction

Post21 paź 2009, o 10:53

Khem jestes jedyną znaną mi osobą której nudna fabuła splinterów się podobała :). Assassins creed miał super fabułę? Czy my graliśmy w różne gry :)? Bardzo podobał mi się assassin ale nie ze względu na fabułę, to na pewno. cóż wiadomo kwestia gustu.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Splinter Cell: Conviction

Post21 paź 2009, o 16:09

Dokładnie tak jak powiedziałeś, kwestia gustu :soczek:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Splinter Cell: Conviction

Post18 lip 2010, o 20:27

Gra sama się przechodzi. Jak dla mnie wolę pierwszą, już leciwą, wersję od tej.

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron