Teraz jest 28 kwi 2024, o 05:46


FORZA 3 - czy pobije GT5?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post6 lip 2009, o 22:35

A od kiedy pisk opon, ma wpływ na fizyke jazdy. I co z tego ze w GT5P nie ma zniszczeń, mają być spokojna twoja rozczochrana. I od kiedy na torze wyścigowym kierowcy nie jadą za sobą?? To chyba normalne.
W fozie2 wcale nie masz lepiej, jak masz najlepsze auto to od razu zaczynasz z 1 miejsca wystarczy dobrze wystartować i masz wygrany wyścig. Włącz sobie synku GT5P i wyłącz wszystkie wspomagacze a zobaczysz co to znaczy prawdziwa symulacja do tego kierownica 900stopni i gra kopie zady i przestan mi tu gadać bzdety, bo takie argumenty zobacz sobie fora, no widziałem i są zwolenicy jak i przeciwnicy
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post7 lip 2009, o 00:10

Gość napisał(a):A od kiedy pisk opon, ma wpływ na fizyke jazdy. I co z tego ze w GT5P nie ma zniszczeń, mają być spokojna twoja rozczochrana. I od kiedy na torze wyścigowym kierowcy nie jadą za sobą?? To chyba normalne.
W fozie2 wcale nie masz lepiej, jak masz najlepsze auto to od razu zaczynasz z 1 miejsca wystarczy dobrze wystartować i masz wygrany wyścig. Włącz sobie synku GT5P i wyłącz wszystkie wspomagacze a zobaczysz co to znaczy prawdziwa symulacja do tego kierownica 900stopni i gra kopie zady i przestan mi tu gadać bzdety, bo takie argumenty zobacz sobie fora, no widziałem i są zwolenicy jak i przeciwnicy


Heh co za fanas, wszystko sobie przetłumaczy :lol: . Symulator to dla ciebie jedynie fizyka jazdy? Spoko, w takim razie idź sobie graj w swój "symulator" GT5 :]. Pisk opon ma wpływ na realizm - kto to widział żeby jakiś mierny opel "piszczał" tak samo jak subaru impreza itd. To ma być symulator? "I co z tego ze w GT5P nie ma zniszczeń, mają być" - a skąd to wiesz? Ja równie dobrze mogę napisać: nie będą, spokojna twoja rozczochrana. Jakby miały być to Yamauchi pochwaliłby się tym na E3 nie sądzisz? Nigdzie nie było 100% potwierdzenia że zniszczenia będą wiec schowaj sobie swoje pobożne życzenia.

"I od kiedy na torze wyścigowym kierowcy nie jadą za sobą??" - tak? to ustaw sie w poprzek trasy i patrz jak ten rządek łądnie w ciebie przydzwania, a ty jak kartonowe pudło lecisz na pobocze i dalej odbijasz się od band. To dalej normalne? Owszem, samochody w realu też jadą za sobą, ale nie w taki schematyczny sposob jak w GT, nie udawaj głupiego. Jak się coś dzieje na trasie to powinny reagować, ale przecież GT5P ma AI rodem z GT1 wiec czego oczekiwać. To ty kolego nie masz żadnych argumentów, w kółko powtarzasz tylko mantrę "gt5 skopie zady" taaa, wróżka z ciebie świetna, nie myślałeś żeby sie przekwalifikować? :o

Gość

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post7 lip 2009, o 00:26

''kto to widział żeby jakiś mierny opel "piszczał" tak samo jak subaru impreza'' rozumiem ze jesteś idiotą i nie wiesz co piszesz? No k***a jak jadą natych samych oponach to jak mogą piszczeć inaczej. Kto mądry ustawia sie w poprzek toru, chyba tylko taki kretyniaste dziecko jak Ty
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post7 lip 2009, o 23:26

twój poziom jest tak żenująco niski że nie będę odpisywać. Moderatorów proszę o zbanowanie tego gościa, ewetnualnie usunięcie ostatniego posta bo zdradza oznaki 100% trola neostradowego.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post7 lip 2009, o 23:28

Gość napisał(a):''kto to widział żeby jakiś mierny opel "piszczał" tak samo jak subaru impreza'' rozumiem ze jesteś idiotą i nie wiesz co piszesz? No k***a jak jadą natych samych oponach to jak mogą piszczeć inaczej.


Sam udowodniłeś że jesteś idiotą. Rozumiem, że Viper i seicento na tych samych oponach mają piszczeć tak samo? :lol2: Idź się dzieciaku lepiej przewietrz a nie udajesz mędrca.

Kto mądry ustawia sie w poprzek toru


Ktoś kto chce sprawdzić jak żałosną AI prezentuje Gran Turismo? Oczywiście na pozostałe zarzuty nie odpowiedziałeś bo nie miałeś czym. Żałosny fanboy. :smoczek:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post29 sie 2009, o 23:10

Premiera coraz bliżej już nie moge sie doczekać :). Czeka nas wiele świetnych wyścigów w tym roku na czele z Forza 3, DIRT 2 i nfs Shift. Szkoda tylko że jeszcze PGRa lub Burnouta braknie :)
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post24 wrz 2009, o 16:48

sciagnalem demko z rapida i musze powiedziec jedno - WOW.

pare problemow z demkiem od strony technicznej - widac, ze jest to jakas starsza wersja jesli chodzi o oprawe ALE prowadzenie aut jest przerazajaco dobre. ogromny postep w stosunku do poprzedniej czesci i bardzo dobre zniszczenia na poziomie sim. samochody zachowuja sie tak jak prawdziwe(mowiac to mam na mysli DUUUUZO lepiej od tego co bylo w Forza 2, a to cos znaczy), hamowanie jest naprawde odczuwalne w najdrobniejszych szczegolach. gdyby nie kilka bugow powiedzialbym, ze demko powinien kazdy sobie sciagnac, ale niestety nie pokazuje ono prawdziwego poziomu pelnej wersji gry dlatego polecam je tylko fanom Forzy i ludziom, ktorzy sie zdecydowali na zakup tej gry reszcie polecam obadac najpierw pelna wersje w jakichs sposob, bo demko o ile bardzo dobrze pokazuje gre od strony symulacji ma niestety sporo problemow z grafika(kilka razy zniknela mi trasa w trakcie replay'a).
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post24 wrz 2009, o 22:48

BTW porownanie pelnej wersji GT5 oraz pelnej wersji Forza 3 prezentowanych na pokazach przez Destructoid:
http://www.destructoid.com/tgs-09-forza ... nt-1465728
jak widac Forza 3 z latwoscia rozwala GT5 w kazdej kategorii - nawet od strony graficznej(GT5 wciaz ma swoje slynne drzewka 2d, lol).
Offline

binio

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 1 maja 2008, o 16:44

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post27 wrz 2009, o 10:33

Ja nigdy bym nie porównał FORZY3 z gt5 bo to żadnego sensu nie ma
gt5 po pierwsze to widmo po drugie inna klasa a po trzecie Forza2 miażdży gt5
Czyli sens porównań nie trafiony.

Prędzej pokusiłbym się o grida vs gt5
no a dziś to nawet nfs shift vs gt5

Gdzie obydwie gry deklasują gt sznurek w każdym calu. Także Gran turismo na dzień dzisiejszy to seria fanowa dla klapków i dobry materiał na zamydlanie oczu. Gt skończyło się już dawno teraz została tylko sława tej serii i na tym buduje się jej niczym nie uzasadnioną wielkość
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post29 wrz 2009, o 13:17

http://www.youtube.com/watch?v=PvAb2Vg949k - to jest bardziej adekwatne porownanie w koncu to ten sam typ gry.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post29 wrz 2009, o 16:52

Do wszystkich "gości" się tu wypowiadających - wyzwiska nie są w tym serwisie tolerowane więc szkoda waszego i naszego czasu bo i tak pójdą takie komentarze do kasacji. Albo rzeczowa dyskusja albo do wiedzenia.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: FORZA 3 - czy pobije GT5?

Post9 paź 2009, o 23:51

Ja powiem tylko tyle że wypuszczone niedawno demko na Xbox Live pokazało power. Forza 3 będzie rządzić, ja już to wiem. A jak wasze wrażenia?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości